Prvá epizóda Aktov X

Vyjádřete se k tomu, jaký je vlastně váš vztah k seriálu Akta X. Řekněte nám, kterou epizodu jste viděli jako první a kdy to bylo. A určitě se nezapomeňte pochlubit vlastní sbírkou s předměty týkajícími se seriálu!

Moderátor: Petraela_x

Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod Petraela_x v 19 dub 2009 10:50

Ktorá bola vaša prvá epizóda seriálu, ktorú ste videli? A aké boli vaše pocity?
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod luca v 19 dub 2009 12:03

Petraela_x píše:Ktorá bola vaša prvá epizóda seriálu, ktorú ste videli? A aké boli vaše pocity?


Nevím, jestli to byla úplně první, ale každopádně si ji tak pamatuji. HOME ze čtvrté série. :D A pocity? Byla jsem absolutně oněmělá. :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod yscully v 19 dub 2009 14:56

Petraela_x píše:Ktorá bola vaša prvá epizóda seriálu, ktorú ste videli? A aké boli vaše pocity?

Myslím, že to byla Eve, ale nejvíc se mně stejně líbila ta znělka, tak to ze začátku bylo skoro jedno :)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod KayTee v 19 dub 2009 22:09

Mpje první byla Pilot. Ano, začala jsem hezky hned od začátku. Myslím, že díky tátovi, který mě na to nechal koukat, i když jsem na to věk neměla :-) A jaké byly mé pocity? No...zamilovala jsem se :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod XGirl v 20 dub 2009 07:32

Moje první epizoda byla Grotesque a dávali ji na sklonku listopadu 1997. Už několik let předtím mě hodně zajímaly všemožné paranormální jevy a z téhle temné epizody jsem byla naprosto odvařená. Nehledě k tomu, že mě okouzlili oba agenti. Od toho večera jsem nevynechala jediný díl, první dvě série jsem si vypůjčila od jedné fanynky z internetu - poslala mi poštou velikou krabici videokazet a já je hltala jak blázen ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod xloverin v 20 dub 2009 11:50

Darkness Falls ;-) a bala som sa este 3 dni potom ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod petrazelva v 22 dub 2009 12:25

Já si teda taky nejsem stopro jistá, ale jak už jsem někde psala, podle mě to byla Space. Jelikož jsem (jako Mulder) chtěla jako malá být kosmonautem, tak když jsem přepínala programy a bylo tam něco o raketoplánu, tak mě to chytlo. A bála jsem se té "tváře" z vesmíru :) A hlavně okamžitě jsem si oblíbila hlavní postavy (hlavně Scully, no, přiznávám :)), takže jsem pak začala koukat pravidelně. Hodně intenzivně si pak ještě vybavuju Darkness Falls a Genderbender, ale Space byla asi ta první.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod Leblanc v 22 dub 2009 12:33

Pilot. Láska na první pohled (Mulder), nadšení z tématu (mimozenské únosy) a pak ještě hudba a znělka-bylo to, jako by do mě uhodil blesk.
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod Petraela_x v 22 dub 2009 17:36

U mňa to bol tiež Pilot :)

Jasne sa na to pamätám ako som na to čakala :D V telke na to bola veľká kampaň a celá rodina sme sedeli pred telkou a čakali. Pamätám sa tiež na to, že ma uchvátila zvučka, ale na samotné pocity pri sledovaní si už nespomínam. Ale viem, na druhý deň toho bola plná škola. Bola to maximálna xmánia :D Príbeh ma isto chytil, ale viem, že rodičia povedali, že je to blbosť na to aká tomu bola robená reklama :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod Calwen v 22 dub 2009 18:31

tak to já jsem je viděla hezky od jedničky. Bydleli jsme ještě u babičky takže mi mohlo bějt 5-6. U babičky bydlel taky ještě strejda a oni jsou s taťkou velký sci-fisti. Myslím že tehdy dávali akta až někdy po desátý, takže mamka vždycky už spala a babička vždycky usnula na gauči takže jí taťka se strejdou vždycky včas vykázali :) a to byla moje chvíle kdy jsem proklouzla dveřmi z ložnice, schovala se za gauč a koukala s nima. Zjistili to až v druhé sérii. u toho dílu co Scullyovou unese Duane Barry - to jak se objeví za oknem - já se tak lekla že jsem trošku vykřikla a oni objevili že se dívám taky :( no a tím jsem na dlouhou dobu skončila
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod Milius v 23 dub 2009 22:44

U mě byl první shodou okolností Squeeze.Pamatuju si,že už úvodní znělku jsem skoro nepřežil,tak velký jsem měl strach.A Tooms se pak několik dní objevoval v mých snech . . .Ale chytil jsem se návnady a už se nepustil.Zanedlouho už na škole začala roztomilá mánie s tvořením průkazů FBI,odebírání časáku Fakta X . . . Dokonce jsme s klucima pro našeho olíbeného učitele udělali knížku s Názvem "Z hlubin vesmíru" kde každý z nás popisoval své paranormální zážitky a lízká setkání.Vůec to byla opravdu jedinečná doba,úplně jsme tím žili :P
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod DaneKatherina v 23 dub 2009 23:34

Já jsem první epizodu viděla před rokem, 11.1.2008 a to díl Millennium. Byla to náhoda, já a mamka jsme se dívaly na Novu, a pak nám seriál zkončil a já jsem se chystala lehnout a mamka najednou přepnula na Primu a řekla, že tam dávají pěkný seriál. No a byla to taky láska na první pohled, od té doby jsem se dívala pokaždé, pak jsem si to začala nahrávat no a teď mám všechny DVD a všelijaké věci. No a pak jsem si vzpoměla, že když jsem byla malá, tak se mě mamka zmínila, že se zrovna dívá na nějaký seriál, kdy bratr hledá svojí sestru. Ale mě bylo okolo 10.let a to jsem měla v hlavě hlavně kakmarády, tak jsem tomu nevěnovala pozornost. Ale jsem moc ráda, že jsem ten seriál poznala!!!!
Uživatelský avatar
DaneKatherina
 
Příspěvky: 1
Registrován: 03 bře 2009 12:01

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod kimberly v 27 dub 2009 08:52

Mojou prvou epizódou, ktorú som zhliadla bola Fire-Oheň z prvej série a povedala som si: "Tak na tomto seriály ostanem závislá." ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod terentule v 06 kvě 2009 08:39

Hehe, přesně si to nevybavuju, ale řekla bych, že taky Grotesque :D.
Asi už byl nějakej předtím, ale to už si nepamatuju :). Grotesque byl asi první díl, co jsem si stáhla a pustila, když jsem se do toho zažrala...do té doby jsem akorát surfovala po všemožnejch XF stránkách :). Pak byly asi takový jako Home nebo Small potatoes...a pak jsem řekla tátovi, aby mi stáhnul 7.řadu :D (logika :D)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod derena v 02 srp 2009 18:07

Moja prvá bola The host, na ňu jedinú som ako malá mala nejaké tie spomienky, ale keď to mám brať komplexne tak to bol pilot.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod Baku05 v 17 lis 2009 17:31

Jako první epizodu, kteru jsem viděla celou, byla War of the Coprophages, kdy jsem spala u babičky, která trvala na tom, že se bude dívat se mnou, ale mám pocit, že toho pak v noci moc nenaspala :lol: Kromě toho mi pak v hlavě uvízly dvě scénky: první je z dílu Fearful Symmetry, kde kamion brzdí před slonicí (což je vážně pro Akta taková velmi stěžejní chvíle :lol: ) a druhá z dílu Dod Kalm, kde Scullyová píše deník :) Proč jsem si zapamatovala zrovna tohle vážně nechápu, ale je to tak nejdál, kam má paměť sahá, než jsem to začala sledovat na DVD :)
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod oskvarka v 17 lis 2009 23:39

no ja si nepametam ktoru som vydela prvu ale urcite to bola prva seria... pilot asi ale ista si niesom lebo pilot som mala aj knizku...pametam si ze som tie dni co davali Akta moc toho nikdy nenaspala...preca len som bola este mala...a ani mi tak nevadilo ze to bolo strasidelne ako to ze to nemalo uzavrety koniec....kedze vecsinnou to strasidlo nechytili tak ma potom v noci nahanalo :D:D...
pametam si ze som videla alebo aj citala: Darknes fall, to s tymi indianmy co sa menil na obludu v noci ..to som tyzden nemohla rozdychat :D...a pametam si ze som videla aj nejaku mitologiu, po pilotovi ale asi nie hned tu prvu..a asi len nejaku druhu polku...viem ze som na to cumela z otvorenymy ustami nic som z toho nepochopila ale aj tak som sa od toho nemohla odtrhnut :D...ale mitologia ma tvedy vobec nebrala ...asi preto ze som to nemala moznost kukat pravidelne... :(
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod KatherineAnna v 26 kvě 2010 05:58

První byla Škvíra, koukaly jsme se s kamarádkou, když jsem u ní spala a rodiče nebyli doma...svorně jsme si přiznaly, že i dnes se před spaním koukáme celé podělané na klíčovou dírku :D
ALe teď, když jsem tomu zcela propadla, tak jsem začala od začátku ;)
KatherineAnna
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 pro 2009 23:20

Re: Prvá epizóda Aktov X

Odeslatod Mathesar v 27 srp 2011 23:53

Ach mojí první epizodou byla Darkness falls a od té doby mám v lese vždy takový zvláštní pocit.. hlavně od té doby uplynulo snad 14 let a vášeň pro Akta x a záhady obecně už mě neopustila ;)
Uživatelský avatar
Mathesar
 
Příspěvky: 10
Registrován: 29 črc 2008 12:22
Bydliště: BRNO


Zpět na Fandom

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron