William

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o mytologii Akt X, ale báli jste se vylepit do okna písmeno "X". Černý olej, Kouřící muž, Syndikát, mimozemské únosy, Samantha, mimozemští rebelové, William a plno dalších otázek čeká na zodpovězení...

Moderátor: MrSmith

Re: William

Odeslatod yscully v 03 dub 2009 09:05

Petraela_x píše:Mne sa páči myšlienka, že Will ako Mulderov syn by sa mal postarať o to, aby sa mimozemská kolonizácia nekonala. Aspoň ja si to tak predstavujem.

Inak sa mi čoraz menej pozdáva myšlienka, že by Scully chcela otehotnieť až po tom, čo jej to nariadil chip v krku :evil:


No, vzhledem k tomu, že jí sebrali vajíčka a nic dalšího, tak jí hormony fungovaly normálně a čip pravděpodobně jenom využil situace.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: William

Odeslatod petrazelva v 03 dub 2009 09:37

Já myslím, že Scully chtěla mít děti odjakživa. Vždyť ve všech epkách, kde byly nějaké (víceméně) normální děti, tak bylo vidět, že k nim vztah má. Čip nečip.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: William

Odeslatod Petraela_x v 03 dub 2009 09:50

Takže si myslíte, že čip jednoducho niečo naštartoval a jej sa nejako obnovili vajíčka, teda jedno aspoň? :D a bol Willda :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: William

Odeslatod yscully v 03 dub 2009 13:55

Petraela_x píše:Takže si myslíte, že čip jednoducho niečo naštartoval a jej sa nejako obnovili vajíčka, teda jedno aspoň? :D a bol Willda :D


No, taky to klidně mohlo být tak, že jí ty vajíčka (všecky) ve skutečnosti nesebrali. Kdo ví, čím a jak jí to diagnostikovali (jak by se taková věc dala normálně zjistit - nabaa?). Pak ten čip konkrétně mohl mít jenom celkem marginální roli, max. pro sledování nebo tak něco. Nebo ještě na to zapínání a vypínání rakoviny, což není zase až takovej problém.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: William

Odeslatod luca v 03 dub 2009 19:11

yscully píše:
Petraela_x píše:Takže si myslíte, že čip jednoducho niečo naštartoval a jej sa nejako obnovili vajíčka, teda jedno aspoň? :D a bol Willda :D


No, taky to klidně mohlo být tak, že jí ty vajíčka (všecky) ve skutečnosti nesebrali. Kdo ví, čím a jak jí to diagnostikovali (jak by se taková věc dala normálně zjistit - nabaa?). Pak ten čip konkrétně mohl mít jenom celkem marginální roli, max. pro sledování nebo tak něco. Nebo ještě na to zapínání a vypínání rakoviny, což není zase až takovej problém.


Ono je taky docela možné, že jí ten povedený doktor Parenti nějaké vrátil (v seriálu je možné všechno), aby jí naimplantoval nějakého křížence nebo co :lol:, a Mulder ho zkrátka předběhl... Vždyť i ti supervojáci odjížděli z Georgie s protáhlým obličejem, že William není ten, kterého chtěli. ;) A ten čip ji mohl ze začátku právě "ponouknout", aby vůbec k Parentimu na tu oplodňovací kliniku, nebo co to bylo, šla.
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: William

Odeslatod XGirl v 20 dub 2009 07:51

luca píše:Ono je taky docela možné, že jí ten povedený doktor Parenti nějaké vrátil (v seriálu je možné všechno), aby jí naimplantoval nějakého křížence nebo co :lol:, a Mulder ho zkrátka předběhl...

Tak tahle myšlenka mi připadá hodně zajímavá! Je to kombinace vědy a zázraku, nebo možná náhody, ale ten nápad mi připadá povedený a rozhodně stojí za úvahu.
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: William

Odeslatod Petraela_x v 20 dub 2009 20:12

Mimochodom mne sa stále núka taká myšlienka: Frank Spotniz teda potvrdil, že William je Mulderov syn, ale kde je záruka, že Scullyová je jeho matka? Veď podľa doktora, ktorý to hodnotil pre Muldera neboli schopné života. Nemohol ich doktor Parenti jednoducho zameniť za iné ženské vajíčka?
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: William

Odeslatod luca v 21 dub 2009 07:50

Petraela_x píše:Mimochodom mne sa stále núka taká myšlienka: Frank Spotniz teda potvrdil, že William je Mulderov syn, ale kde je záruka, že Scullyová je jeho matka? Veď podľa doktora, ktorý to hodnotil pre Muldera neboli schopné života. Nemohol ich doktor Parenti jednoducho zameniť za iné ženské vajíčka?


Ježkovy voči, dej pokoj! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: William

Odeslatod oskvarka v 02 pro 2009 14:48

Petraela_x píše:Mimochodom mne sa stále núka taká myšlienka: Frank Spotniz teda potvrdil, že William je Mulderov syn, ale kde je záruka, že Scullyová je jeho matka? Veď podľa doktora, ktorý to hodnotil pre Muldera neboli schopné života. Nemohol ich doktor Parenti jednoducho zameniť za iné ženské vajíčka?


no z tej slovenskej stranky odkial je clanok objasnenie tehotenstva scully to tak naozaj vyzera...teda inak by cela ta teoria ani velmi nemala logiku....ale ta teoria nieje spravna...ma ine vazne logicke trhliny..

luca píše:Vždyť i ti supervojáci odjížděli z Georgie s protáhlým obličejem, že William není ten, kterého chtěli...


presne... mysleli ze bude mat velke cierne ocka je to jasne... :)

..a navyse vseci vieme ako to bolo :lol: takze ziadny stres...willik bol po mamicke pekny a po ockovy ...no ved viete (a okrem toho tiez pekny) :D:D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Předchozí

Zpět na Mytologie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron