Milagro

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

Milagro

Odeslatod kimberly v 10 čer 2008 10:39

Môj super obľúbený diel. Jeden z tých, na ktoré sa môžem dívať stále dookola a nikdy sa mi nezunujú. Vytvára nepríjemnú paranoju, koho všetkého môžeme mať za suseda a veru dlho potom čo som tento diel videla som sa na svojich susedovcov dívala tak trochu podozrievavo :D Okrem iného sa mi veľmi páči predstava Scullyovej ako objektu záujmu, konečne niekto poukázal na to, aká je to atraktívna žena.Padgett sa mi zdal byť spočiatku normálny, ale isteže sa vyrovná psychopatom typu Pfaster a jemu podobným. No a to, že jednoducho ožije postava z románu? Až mi behal mráz po chrbte nehovoriac už o tom, že som mala pocit, že Scullyová to má tentokrát riadne nahnuté. No a tiež je zaujímavé zistenie, že spisovateľ Scullyovú vlastne celkom priťahoval ;)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Milagro

Odeslatod MrSmith v 10 čer 2008 13:31

Uplne sa mozem podpisat pod tvoj prispevok. So vsetkym uplne suhlasim :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Milagro

Odeslatod mona lisa v 10 čer 2008 13:45

Pacilo sa mi ako Padgett povedal nakonci nieco v tom zmysle, ze sa mylil, ked si myslel, ze sa Scullyova do neho zalubi, lebo ona je uz zamilovana (do niekoho ineho) Len ci to Mulder pochopil :lol:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Milagro

Odeslatod k212 v 10 čer 2008 16:51

mona lisa píše:Pacilo sa mi ako Padgett povedal nakonci nieco v tom zmysle, ze sa mylil, ked si myslel, ze sa Scullyova do neho zalubi, lebo ona je uz zamilovana (do niekoho ineho) Len ci to Mulder pochopil :lol:


JJ tento okamžik je dosti zajímavý, nicméně Mulder má takový lehce nechápavý výraz a Scully je to nejspíš úplně jasné, takže to přejde s lažérní grácií. Ale dost dobrý, to každopádně. Nicméně ještě radši mám scénu na chodbě, kdy Mulder říká Scully, že Padgett o ní píše a ona chce vědět co a on na to, že skončí se spisovatelem v nezařízeném bytě v posteli a dodá žárlivou poznámečku, že se to snad ještě nestalo. No a dostává velmi rychlou odpověď - na to ti nemusím odpovídat. Ale stejně jsem jí to nevěřila :lol: Protože ujetému, avšak charismatickému, podivínovi Padgettovi se snadno podléhá, že?! No ... ten jeho knírek teda neměl chybu :-{)

Milagro u sebe řadím k oblíbenějším introspektivním dílům, ale to už jsem psala do osobních propadáků, kde někdo poznamenal, že při tomhle díle vesele spinkal...
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Milagro

Odeslatod kimberly v 10 čer 2008 18:41

MrSmith píše:Uplne sa mozem podpisat pod tvoj prispevok. So vsetkym uplne suhlasim :)

Tak predsa sme sa niekedy celkom zhodli ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Milagro

Odeslatod haci v 10 čer 2008 18:45

Super díl. Sledovat jak skeptická Scully postupně podléhá Padgettovi, který ji dostane přesně tam, kde ji chce mít je zajímavé a napínavé. Nakonec to Muldy přeruší, protože ji chce mít pro sebe a ještě se jí pak zeptá jestli přišel včas ;) Můj oblíbený díl, kdyby byl Padgett trošku normálnější, tak bych ho Scully i přála. ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Milagro

Odeslatod MrSmith v 10 čer 2008 20:06

kimberly píše:
MrSmith píše:Uplne sa mozem podpisat pod tvoj prispevok. So vsetkym uplne suhlasim :)

Tak predsa sme sa niekedy celkom zhodli ;)

Bolo toho aj viac akurat som reagoval len ked som nesuhlasil. Teraz som si povedal, ze zareagujem aj ked suhlasim..Aby som ti ukazal, ze sa kludne mozeme aj zhodnut :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Milagro

Odeslatod kimberly v 10 čer 2008 20:34

MrSmith píše:
kimberly píše:
MrSmith píše:Uplne sa mozem podpisat pod tvoj prispevok. So vsetkym uplne suhlasim :)

Tak predsa sme sa niekedy celkom zhodli ;)

Bolo toho aj viac akurat som reagoval len ked som nesuhlasil. Teraz som si povedal, ze zareagujem aj ked suhlasim..Aby som ti ukazal, ze sa kludne mozeme aj zhodnut :)

Výborný nápad, na niektoré tvoje názory som celkom zvedavá, máš pomerne objektívny pohľad na veci a páči sa mi, že si nemyslíš, že Akty X sú len Mulder.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Milagro

Odeslatod petrazelva v 17 čer 2008 14:43

Milagro teda můžu. Je to super introspekce se spoustou zajímavých myšlenek a hlášek... interakce mezi Mulderem a Scully, super. A scéna Scully s Padgettem v jeho pokoji taky mazec. "Loneliness is a choice."

Jediné, co mi vadí, je konec - to závěrečné podivné vzlykání Scully mi přijde nějaké divné, ale to je detail..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Milagro

Odeslatod detillo v 14 zář 2008 11:40

V originále říká Scully něco jako "přece mě znáš" - - - to s tím "nemusím odpovídat" je zase nějakej výplod českýho překladatele :cry: nepřesnej jako (skoro) vždycky...
Líbí se mi Scully relax v Mulderově bytě : nohy na stole, rozvalená na gauči - prima pohodička 8-)
Ještě by mě zajímalo, jak se do sklepa domu, kde bydlí Mulder, dostal ten obr kotel -- pokud si pamatuju, tak v Anasazi byly ve sklepě akorát nádrže s otrávenou vodou :roll: Že by obyvatelé šetřili za ohřev vody??? A to jak musel Mulder spolknout všechnu tu zubní pastu taky nic moc - být Duchovnym, chci za něco takovýho zvláštní prémie :lol:
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Milagro

Odeslatod Utero v 03 říj 2008 21:30

Pamatuju se jak jsem asi tak pred pul rokem brouzdal po Youtube a koukal na ruzne shipper videa. Najednou jsem narazil na jedno kde se objevila ta znama postelova scena. Tehdy jsem byl totalne v soku. V tom videu to samozrejme bylo udelane tak, ze to mel byt jakoze Mulder. Ja si jenom rikal neco v tom smyslu "prece o tomhle bych vedel". Ihned jsem si z komentaru zjistil, ze scena pochazi z epizody Milagro. Nasledne jsem si precetl rozbor cele epizody na X Followerovo webu a tehdy se mi ulevilo, ze to vlastne vsechno byly jen predstavy. :D ... No dneska jsem Milagro konecne videl. Cekal jsem, ze se mi bude libit, ale ze me dostane az tak :shock: John Hawkes jako Padgett byl vazne vyborny. Scully si uz tajneho mstitele zaslouzila a tenhle herec byl pro tuto roli nejlepsi. :!: ... Proste za celych 45 minut jsem snad ani na vterinu neodtrhl oci od obrazovky. Milagro je vazne epizoda co me pohltila a spolecne s Triangle a Field Trip pro me nejlepsi epka z 6 serie. 100%

Obrázek

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Milagro

Odeslatod luca v 03 říj 2008 23:05

Nemůžu než souhlasit. Taky ji mám ráda. A Hawkes je skvělý!!! ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Milagro

Odeslatod XGirl v 22 led 2009 18:36

detillo píše:A to jak musel Mulder spolknout všechnu tu zubní pastu taky nic moc - být Duchovnym, chci za něco takovýho zvláštní prémie :lol:

Zubní pastu? To si teď nějak nevybavím, tuhle scénu... :?:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Milagro

Odeslatod luca v 22 led 2009 19:52

XGirl píše:
detillo píše:A to jak musel Mulder spolknout všechnu tu zubní pastu taky nic moc - být Duchovnym, chci za něco takovýho zvláštní prémie :lol:

Zubní pastu? To si teď nějak nevybavím, tuhle scénu... :?:


To bylo hned ze začátku, když přišel Scullyové otevřít dveře. Čistil si zuby a pak se s ní hned posadil na gauč a už do koupelny zpátky nešel a nikam nic neplival. :lol: Teď si tak uvědomuju, že ani nevím, co se stalo s tím kartáčkem. Vůbec jsem si toho všimla už víckrát v různých filmech a seriálech, že lidi zásadně nemyjou po použití kartáčky, ani umyvadlo, když už do něj něco vyplivnou po čištění zubů, ani si nevypláchnou pusu... my to doma asi teda děláme nějak špatně nebo co. :)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Milagro

Odeslatod XGirl v 22 led 2009 20:14

Však on Muldy na péči o své tělo asi moc není, ve vaně jsme ho viděli všehovšudy jednou v Hollywood ad a v nucené sprše v One son...JInak si nevzpomínám, že bych ho viděla při jekékoli aktivitě v koupelně :lol: To Scullyová se chystala do sprchy hned v Pilotu a ve Squeeze už si točila vanu...Holt Mulderovy zvyky v téhle oblasti nám zůstaly utajeny :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Milagro

Odeslatod detillo v 22 led 2009 22:42

XGirl píše:Však on Muldy na péči o své tělo asi moc není, ve vaně jsme ho viděli všehovšudy jednou v Hollywood ad a v nucené sprše v One son...JInak si nevzpomínám, že bych ho viděla při jekékoli aktivitě v koupelně :lol: To Scullyová se chystala do sprchy hned v Pilotu a ve Squeeze už si točila vanu...Holt Mulderovy zvyky v téhle oblasti nám zůstaly utajeny :lol:

Náhodou, v Demons byl taky ve sprše, sice aby se zahřál, ale i to se počítá, nebo ne :) ???
A nucenou sprchu v One Son miluju...kvůli tý jsem schopná pouštět si celou epku víc než často...
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Milagro

Odeslatod XGirl v 22 led 2009 22:49

No jo vlastně, jak jsem mohla zapomenout na Demons, takový zásadní díl pro obdivovatelky Mulderovy pěkné postavy ;) One son se mi taky zamlouvá, ať mi nikdo neříká, že Mulder přes tu zástěnu na Scullyovou neviděl (a že se nepodíval) :oops: :D
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Milagro

Odeslatod petrazelva v 22 led 2009 23:00

XGirl píše:No jo vlastně, jak jsem mohla zapomenout na Demons, takový zásadní díl pro obdivovatelky Mulderovy pěkné postavy ;) One son se mi taky zamlouvá, ať mi nikdo neříká, že Mulder přes tu zástěnu na Scullyovou neviděl (a že se nepodíval) :oops: :D

Kdo by se taky nepodíval, že ano.. (já jo :oops: )
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Milagro

Odeslatod KayTee v 23 led 2009 19:25

detillo píše:
XGirl píše:Však on Muldy na péči o své tělo asi moc není, ve vaně jsme ho viděli všehovšudy jednou v Hollywood ad a v nucené sprše v One son...JInak si nevzpomínám, že bych ho viděla při jekékoli aktivitě v koupelně :lol: To Scullyová se chystala do sprchy hned v Pilotu a ve Squeeze už si točila vanu...Holt Mulderovy zvyky v téhle oblasti nám zůstaly utajeny :lol:

Náhodou, v Demons byl taky ve sprše, sice aby se zahřál, ale i to se počítá, nebo ne :) ???
A nucenou sprchu v One Son miluju...kvůli tý jsem schopná pouštět si celou epku víc než často...


A ještě slavná vanovka v Hollywood A.D. :lol:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Milagro

Odeslatod oskvarka v 16 lis 2009 18:59

detillo píše:V originále říká Scully něco jako "přece mě znáš" - - - to s tím "nemusím odpovídat" je zase nějakej výplod českýho překladatele :cry: nepřesnej jako (skoro) vždycky...
Líbí se mi Scully relax v Mulderově bytě : nohy na stole, rozvalená na gauči - prima pohodička 8-)
Ještě by mě zajímalo, jak se do sklepa domu, kde bydlí Mulder, dostal ten obr kotel -- pokud si pamatuju, tak v Anasazi byly ve sklepě akorát nádrže s otrávenou vodou :roll: Že by obyvatelé šetřili za ohřev vody??? A to jak musel Mulder spolknout všechnu tu zubní pastu taky nic moc - být Duchovnym, chci za něco takovýho zvláštní prémie :lol:


no ozaj supersky diel...a to s tym dabingom teda dobre pokazili..lebo to je dost velky rozdiel kedze scully vie byt dakedy aj trochu dost drza tak kym som si to tu neprecitala tak som si fakt myslela ze ho poriadne odparala...
nohy na stole som si nevsimla ale pohodlie si urobila...
...akosi sa mi zdalo ze to nejako rychle rozdychala tolko krvi a ziadna hospitalizacia ...uf
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Další

Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron