Mulder&Scully

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Re: Mulder&Scully

Odeslatod terentule v 25 lis 2008 17:03

luca píše:
Petraela_x píše:Hej videjko je super, som prekvapená, že toto vôbec zvažovali ako možnosť, že by to bolo vo filme :shock:


Podle CC se pak rozhodovalo, kterou verzi použít.
Mně by spíš zajímalo, kdyby tam nechali tohle, v jakém okamžiku by Scullyovou píchla ta zpropadená včela? Představím si leccos... :lol:

Jo, přesně to mě napadlo a přesdstavovala jsem si různé scénáře :D

Ale teda, docela se divím, že se Cartre rozhodoval, jestli to tam dát...přijde mi, že by to tam moc nesedělo :).
Ale jinak krááááááááása :)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 25 lis 2008 17:20

Deshy píše:
luca píše:
Petraela_x píše:Hej videjko je super, som prekvapená, že toto vôbec zvažovali ako možnosť, že by to bolo vo filme :shock:


Podle CC se pak rozhodovalo, kterou verzi použít.
Mně by spíš zajímalo, kdyby tam nechali tohle, v jakém okamžiku by Scullyovou píchla ta zpropadená včela? Představím si leccos... :lol:


No přece zrovna v nejlepším 8-) ;)


jj Mulder by sa tešil, že čo tá Scullyová toľko stoná a to by bolo kvôli včele :lol:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 26 lis 2008 20:00

Neviem či ste toto videjko videli a neviem či to patrí sem ale http://www.youtube.com/watch?v=KbL6y7RBX8o&NR=1 - je to veľmi pekne urobené
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod petrazelva v 26 lis 2008 20:13

Sice to patří spíš do sekce videí, ale každopádně je to moc krásné video. Aj, to mě úplně rozněžnilo..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 18 pro 2008 19:54

Kam by sa uberal seriál ak by tam Carter dal tú scénu s bozkom? :?: :?: :?:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod XGirl v 23 pro 2008 20:04

Těžko říct, asi by byl problém, jak skloubit seriál, který má být o kriminálních případech (byť s paranormálními jevy) a vztah dvou hlavních postav, který by se objevit musel. Mám obavy, že by to bývalo sklouzlo k plytkosti :?
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 10 led 2009 21:27

Tak čo shippery nie je o čom kecať? :) Nahoďte nejakú tému :)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod xloverin v 11 led 2009 10:40

No, mna napadla jedna... mozno trochu zvlastna. Co myslite, ovplyvnuje vztah M&S shipperov aj v skutocnom zivote? Myslim, my vsetci vieme, co za brutalne nadherny vztah maju Mulder a Scullyova. Hladaju shipperi takyto vztah aj v skutocnom zivote? Ja viem, ono cakat na Muldera znamena ako cakat na princa na bielom koni :-) ale ktora z nas by nechcela vztah ako maju oni dvaja?
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 11 led 2009 20:12

xloverin píše:No, mna napadla jedna... mozno trochu zvlastna. Co myslite, ovplyvnuje vztah M&S shipperov aj v skutocnom zivote? Myslim, my vsetci vieme, co za brutalne nadherny vztah maju Mulder a Scullyova. Hladaju shipperi takyto vztah aj v skutocnom zivote? Ja viem, ono cakat na Muldera znamena ako cakat na princa na bielom koni :-) ale ktora z nas by nechcela vztah ako maju oni dvaja?


hmm, tak to neviem, ja osobne asi nie, ale skôr by ma zaujímalo, čo pokladáte na ich vzťahu za také úžasné, ja keď sa vcítim do Scullyovej kože tak ma strasie, mala to hrozné,.. všetko zlé sa stalo jej :cry:
čo sa vám na ich vzťahu páči?
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod gedzitka6100 v 12 led 2009 16:07

Obrázek

ahojky tak ja som si tak zhruba precitala vase prispevky co sa tyka vztahu M+S, no a ja by som rada napisala tiez zopar slov. Okrem toho, ze je to moj naj serial v historii vobec, tak co sa tyka M+S, tato dvojica vysla Chrisovi Carterovi dokonale... Obaja su taki charizmaticki a akoby tam bolo citit aj to ich realne spojenie.. skratka sa k sebe velmi hodia a myslim si, ze sa poznaju ovela lepsie ako ich poznaju ich vlastni partneri... zazili spolu velmi vela zazitkov, chvil a pod. pocas dlhych 10 rokov nakrucania serialu... mne sa ich vztah velmi pacil, len ja by som tam predsa len vsunula tie milostne scenky ;-))))) (aspon jednu). Som to ja ale hovado, ze jo...? A celkovo je vidiet aj v skutocnosti ze sa maju oni dvaja radi a uplne su taki zohrati, takto si rozumie malokto... velmi im fandim a uz sa neviem dockat tretieho filmu... snad tam uz daju aj milostne sceny :D :D :D a najviac sa mi na seriali pacilo ako bol vecne M tvrdohlavy a S ho stale sla zachranovat... to bolo take zlate... chudo ta si pri nom teda vytrpela, ale napriek vsetkemu ho nikdy nepodkopla ani nezradila... a to sa mi na nej pacilo, stale mu verila a niekedy to skutocne nemali vobec jednoduche ale vzdy stala pri nom "v dobrom i zlom" ;-))))))
Uživatelský avatar
gedzitka6100
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 led 2009 20:45
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Mulder&Scully

Odeslatod petrazelva v 12 led 2009 23:47

xloverin píše:No, mna napadla jedna... mozno trochu zvlastna. Co myslite, ovplyvnuje vztah M&S shipperov aj v skutocnom zivote? Myslim, my vsetci vieme, co za brutalne nadherny vztah maju Mulder a Scullyova. Hladaju shipperi takyto vztah aj v skutocnom zivote? Ja viem, ono cakat na Muldera znamena ako cakat na princa na bielom koni :-) ale ktora z nas by nechcela vztah ako maju oni dvaja?

Já myslím, že mě to lehce ovlivňuje. Taky bych chtěla takovej vztah. Teda nemuselo by kolem toho být vládní spiknutí a boj proti kolonizaci.. Mně by jen stačilo najít si toho "perfect opposite".. Přesně tak, jak to Scully říká ve voiceoveru v TrustNo1..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Mulder&Scully

Odeslatod xloverin v 13 led 2009 00:30

Petraela_x píše:hmm, tak to neviem, ja osobne asi nie, ale skôr by ma zaujímalo, čo pokladáte na ich vzťahu za také úžasné, ja keď sa vcítim do Scullyovej kože tak ma strasie, mala to hrozné,.. všetko zlé sa stalo jej :cry:
čo sa vám na ich vzťahu páči?


Nie, nejde o to,co prezili. Ide o to co k sebe citia. Proste su pre seba stvoreni a vidia to (konecne ;-) ) nielen oni ale aj ludia okolo nich, my, ako divaci ;-) proste ako petrazelva napisala, perfect opposite ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Mulder&Scully

Odeslatod gedzitka6100 v 13 led 2009 11:55

xloverin píše:
Petraela_x píše:hmm, tak to neviem, ja osobne asi nie, ale skôr by ma zaujímalo, čo pokladáte na ich vzťahu za také úžasné, ja keď sa vcítim do Scullyovej kože tak ma strasie, mala to hrozné,.. všetko zlé sa stalo jej :cry:
čo sa vám na ich vzťahu páči?


Nie, nejde o to,co prezili. Ide o to co k sebe citia. Proste su pre seba stvoreni a vidia to (konecne ;-) ) nielen oni ale aj ludia okolo nich, my, ako divaci ;-) proste ako petrazelva napisala, perfect opposite ;-)


pekne je to napisane, "ide o to co k sebe citia" hej suhlasim ;-
Uživatelský avatar
gedzitka6100
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 led 2009 20:45
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 13 led 2009 21:58

Hodia sa k sebe, aj keď možno na začiatku to tak nebolo, spoločné zážitky, všetko čo spolu prežili ich viac stmeľovalo. Ja to vidím tak, že asi v tej šiestej sérii im viac menej bolo jasné (nám fanúšikom to bolo úplne jasné a už veľmi dlho :D) , že budú márne hľadať niekoho iného na vzťah, už boli na seba tak veľmi naviazaní, že by si s nikým tak dobre nedokázali (ne)rozumieť :)
Pre mňa bolo čudné napríklad, čítať si názor, ešte pred tým ako bola premiéra druhého filmu, že by nemali žiť spolu. Ešte som nemala snáď odpozerané posledné tri série a bola to pre mňa nemysliteľná predstava. Podľa mňa by už s nikým iným nikdy nedokázali žiť. V tom je ich vzťah úžasný.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod gedzitka6100 v 15 led 2009 13:15

Petraela_x píše:Hodia sa k sebe, aj keď možno na začiatku to tak nebolo, spoločné zážitky, všetko čo spolu prežili ich viac stmeľovalo. Ja to vidím tak, že asi v tej šiestej sérii im viac menej bolo jasné (nám fanúšikom to bolo úplne jasné a už veľmi dlho :D) , že budú márne hľadať niekoho iného na vzťah, už boli na seba tak veľmi naviazaní, že by si s nikým tak dobre nedokázali (ne)rozumieť :)
Pre mňa bolo čudné napríklad, čítať si názor, ešte pred tým ako bola premiéra druhého filmu, že by nemali žiť spolu. Ešte som nemala snáď odpozerané posledné tri série a bola to pre mňa nemysliteľná predstava. Podľa mňa by už s nikým iným nikdy nedokázali žiť. V tom je ich vzťah úžasný.



ano napisala si to velmi pekne a suhlasim.... a okrem ineho si doverovali tak ako nedoverovali nikomu iba sebe navzajom... a co sa tyka tych komentarov "nemali by zit spolu" no ludia maju rozne nazory, ja vsak stojim za tym ako to je natocene doteraz ;-))) M a S maju byt pekne spolu ;-))) lebo si osobne myslim, ze je uplne prirodzene ze sa do seba zamilovali, uz len keby sme si to mali prehodit do realneho zivota, tak ja tiez nerucim za seba, ze by som k takemu kolegovi po tom vsetko nic necitila... asi by som musela byt z kovosrotu ;-))) takze ja suhlasim s ich vztahom a tesujem sa na treti film... dufam ze nezabudnu na milostnu scenku (aspon jednu) xixi :D
Uživatelský avatar
gedzitka6100
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 led 2009 20:45
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Mulder&Scully

Odeslatod KayTee v 15 led 2009 14:55

gedzitka6100 píše:
Petraela_x píše:Hodia sa k sebe, aj keď možno na začiatku to tak nebolo, spoločné zážitky, všetko čo spolu prežili ich viac stmeľovalo. Ja to vidím tak, že asi v tej šiestej sérii im viac menej bolo jasné (nám fanúšikom to bolo úplne jasné a už veľmi dlho :D) , že budú márne hľadať niekoho iného na vzťah, už boli na seba tak veľmi naviazaní, že by si s nikým tak dobre nedokázali (ne)rozumieť :)
Pre mňa bolo čudné napríklad, čítať si názor, ešte pred tým ako bola premiéra druhého filmu, že by nemali žiť spolu. Ešte som nemala snáď odpozerané posledné tri série a bola to pre mňa nemysliteľná predstava. Podľa mňa by už s nikým iným nikdy nedokázali žiť. V tom je ich vzťah úžasný.



ano napisala si to velmi pekne a suhlasim.... a okrem ineho si doverovali tak ako nedoverovali nikomu iba sebe navzajom... a co sa tyka tych komentarov "nemali by zit spolu" no ludia maju rozne nazory, ja vsak stojim za tym ako to je natocene doteraz ;-))) M a S maju byt pekne spolu ;-))) lebo si osobne myslim, ze je uplne prirodzene ze sa do seba zamilovali, uz len keby sme si to mali prehodit do realneho zivota, tak ja tiez nerucim za seba, ze by som k takemu kolegovi po tom vsetko nic necitila... asi by som musela byt z kovosrotu ;-))) takze ja suhlasim s ich vztahom a tesujem sa na treti film... dufam ze nezabudnu na milostnu scenku (aspon jednu) xixi :D


Já si myslím, že jestli třetí film bude opravdu o 2012, tak se tam budou řešit jiné věci, než jejich vztah a na milostnou scénu tam asi žádný prostor nebude :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 15 led 2009 15:23

KayTee - no tak hej ale nejaká scéna v trenkách by tam mohla byť :lol:

gedzitka6100 - súhlasím s tým, že ak by mala ktorá koľvek z nás po boku toľké roky chlapa ako Mulder bola by do neho po uši zamilovaná určite.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod xloverin v 15 led 2009 19:49

Petraela_x píše:KayTee - no tak hej ale nejaká scéna v trenkách by tam mohla byť :lol:

gedzitka6100 - súhlasím s tým, že ak by mala ktorá koľvek z nás po boku toľké roky chlapa ako Mulder bola by do neho po uši zamilovaná určite.


tolke roky?:-D mne by stacila asi minuta:-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 15 led 2009 20:33

xloverin píše:
Petraela_x píše:KayTee - no tak hej ale nejaká scéna v trenkách by tam mohla byť :lol:

gedzitka6100 - súhlasím s tým, že ak by mala ktorá koľvek z nás po boku toľké roky chlapa ako Mulder bola by do neho po uši zamilovaná určite.


tolke roky?:-D mne by stacila asi minuta:-D


:lol: no tak, ale on asi nebol Scullyovej typ , tak jej to bebe, trvalo dlhšie :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod XGirl v 16 led 2009 15:17

Zajímavé téma...Taky bych řekla, že mě to trochu ovlivňuje, a nebo je to možná obráceně a XF jsem si mezi tou záplavou seriálů vybrala právě proto, že mě to k těmhle věcem vždycky táhlo už předtím :) Na jejich vztahu se mi nejvíc líbí asi to, co ostatním - jak se od téměř averze a čistě pracovního partnerství změní ve straostlivé a něžné pouto, kdy by Scullyová pro toho svého tvrdohlavého Muldera udělala cokoli a on pro ni zrovna tak, líbí se mi, jak se tak moc snaží nedávat své city najevo a přitom ve vypjatých chvílích myslí jen jeden na druhého, když jde o život...Podobnou sílu, která ze vztahu postav čiší jsem v žádném jiném seriálu neviděla (i když je fakt, že kromě XFiles jsem sledovala jen Pohotovost a LOST, jinak nic).
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

PředchozíDalší

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron