Jiné filmy

Vše o představitelce sexy agentky Daně Scullyové - její další role, osobní život, fotky...

Moderátor: pitrysek

Ve kterém filmu se Vám Gillian nejvíc líbila, a proč?(kromě Akt X)

Straightheads
11
45%
Last King of Scotland
5
20%
Hause of Mirth
3
12%
Playing by Heart
1
4%
The Mighty Celt
1
4%
Bleak House(tohle sice není film, ale byla tam skvělá:))
3
12%
 
Celkem hlasů : 24

Re: Jiné filmy

Odeslatod pitrysek v 11 lis 2008 18:00

Jestli někdo chcete, tak Vám dám link, kde si film můžete stáhnout (né jenom přes rapid), dejte vědět rychlou SZ ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Jiné filmy

Odeslatod simir0503K v 15 lis 2008 17:14

No já jsem to zkoušela už několikrát stáhnout a když to bylo tak se mi akorát objevilo, že to je blokovaný. Nevíte někdo stránku, kde to jde v poho stáhnout?
simir0503K
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 kvě 2008 15:34

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 17 lis 2008 23:20

Tak jsem si udělala sobotu s GA a zkoukla How to Lose Friends & Alienate People ráno a The Mighty Celt večer :lol:

HTLFAP docela sranda. Dokonce je tam Gill víc, než jsem čekala. Ale myslím, že hrát "bitch" jí zas až tak nesedne. Ale stejně je tam dobrá a hlavně krásná.

Mighty Celt je mazec. Hlavně bez titulků. Jako obdivuju Gill, že se to tak naučila. Má tam totálně jinej hlas, jinej přízvuk. No prostě wow. Jinak film se mi líbil. Námět byl zajímavý, příběh dojemný a místy jsem se i nasmála. Líbilo. Až budou titulky (a můžu prozradit zákulisní info, že už se na nich intenzivně pracuje), tak doporučuju.

Btw. neumíte někdo Irskou angličtinu? Že byste helfli...
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod simir0503K v 17 lis 2008 23:38

Tak The Mighty Celt jsem taky viděla a moc se mi to líbilo. Nemůžeš prosimtě napsat, odkaz na ten torrent na HTLFAP. Hrozně bych to taky chtěka vidět.
simir0503K
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 kvě 2008 15:34

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 18 pro 2008 17:35

Máte někdo The Mighty (v cz verzi myslím Max a Kevin)?? Nemůžu to na netu nikde sehnat :(
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod xloverin v 18 pro 2008 18:38

petrazelva píše:Máte někdo The Mighty (v cz verzi myslím Max a Kevin)?? Nemůžu to na netu nikde sehnat :(


Ja tiez nie! Je to na porazenie!
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 22 pro 2008 11:21

Hurá hurá, hlásím, že jsem konečně dodělala překlad a přečasování titulků k Mighty Celt. Před chvílí jsem je nahrála na titulky.com (snad sem to nezmrvila, nikdy předtím jsem to nedělala), odkaz přidám, až to schválí.. Enjoy!! Každý návrh na zlepšení vítám..

EDIT: odkaz je:

http://www.titulky.com/The-Mighty-Celt-121498.htm

Jinak krásné Vánoce, moc přes svátky online nebudu :'-( Užijte si volno!!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod Xeninka v 22 pro 2008 12:09

petrazelva píše:Hurá hurá, hlásím, že jsem konečně dodělala překlad a přečasování titulků k Mighty Celt. Před chvílí jsem je nahrála na titulky.com (snad sem to nezmrvila, nikdy předtím jsem to nedělala), odkaz přidám, až to schválí.. Enjoy!! Každý návrh na zlepšení vítám..

EDIT: odkaz je:

http://www.titulky.com/The-Mighty-Celt-121498.htm

Jinak krásné Vánoce, moc přes svátky online nebudu :'-( Užijte si volno!!!

Tisíceré díky! Sice jsem to už proklikala kdysi, ale nějak jsem neměla sílu se dokopat k tomu podívat se na to... Teď už si to v dohledné době určitě pustím.
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Jiné filmy

Odeslatod yscully v 07 led 2009 21:47

Tak jsem se byla podívat na How to lose friends... (jenom kvůli Gill, jinak by mě to nenapadlo) a čekala jsem šílenou kravinu a byla jsem psychicky připravená na to, že se tam jenom mihne třicet vteřin v nějaké pidiroličce, které bych si jinak vůbec nevšimla - a ono ne :) Možná to bylo tím očekáváním nebo náročným dnem (a následným snadným vypnutím mozku), ale docela se mně to líbilo a Gill tam byla fakt super :) Přišlo mně, že tam hraje jedinou postavu s inteligencí a fakt moc jí to slušelo :P
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 12 led 2009 23:52

Jen oznamuju, že jsem se dala do překládání titulků k The House of Mirth (http://www.imdb.com/title/tt0200720/). Je jich tam ale dvakrát víc než u Mighty Celta, takže to chvilku potrvá.. No dělám, co můžu :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod KayTee v 13 led 2009 00:06

yscully píše:Tak jsem se byla podívat na How to lose friends... (jenom kvůli Gill, jinak by mě to nenapadlo) a čekala jsem šílenou kravinu a byla jsem psychicky připravená na to, že se tam jenom mihne třicet vteřin v nějaké pidiroličce, které bych si jinak vůbec nevšimla - a ono ne :) Možná to bylo tím očekáváním nebo náročným dnem (a následným snadným vypnutím mozku), ale docela se mně to líbilo a Gill tam byla fakt super :) Přišlo mně, že tam hraje jedinou postavu s inteligencí a fakt moc jí to slušelo :P


Byla tam úplně suprovní :-) Vždycky, když se objevila, tak jsem se přiblble usmívala a tiskla příteli ruku :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Jiné filmy

Odeslatod xloverin v 13 led 2009 00:26

petrazelva píše:Jen oznamuju, že jsem se dala do překládání titulků k The House of Mirth (http://www.imdb.com/title/tt0200720/). Je jich tam ale dvakrát víc než u Mighty Celta, takže to chvilku potrvá.. No dělám, co můžu :)


Aaaaa!
Nerob:-D Ja ich mam na 98% hotove:-D ked chces, ti ich poslem, len akosi neni casu ani na tie dve percenta....
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 13 led 2009 12:19

xloverin píše:
petrazelva píše:Jen oznamuju, že jsem se dala do překládání titulků k The House of Mirth (http://www.imdb.com/title/tt0200720/). Je jich tam ale dvakrát víc než u Mighty Celta, takže to chvilku potrvá.. No dělám, co můžu :)


Aaaaa!
Nerob:-D Ja ich mam na 98% hotove:-D ked chces, ti ich poslem, len akosi neni casu ani na tie dve percenta....


Ha, tak to je sranda :) No, tak mi je kdyžak pošli, prosím! Ze slovenštiny to bude každopádně rychlejší než z angliny ;)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod Petraela_x v 13 led 2009 23:07

Jééj ja som si House of Mirth stiahla, ale keďže som pred krátkou dobou čítala Pýchu a predsudok, chcem si túto romantickú predstavu anglicka ešte ponechať :lol: keďže som si preklikala ten film a no, uvidím, dakedy si to kuknem :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 28 led 2009 10:19

Tak hlásím, že titulky k The House of Mirth jsou na webu :arrow: http://www.titulky.com/The-House-of-Mirth-124491.htm.

Občas jsem musela lehce improvizovat, no, staroangličtina.. ale snad jsem to moc nezkonila :-D Děkuji xloverin za její titulky, které mi v několika případech byly inspirací. Enjoy ;)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod simir0503K v 01 úno 2009 15:10

Chtěla bych se zeptat jestli náhodou někdo nevíte kde se dají sehnat titulky k Bleak House? Díky
simir0503K
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 kvě 2008 15:34

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 03 úno 2009 11:49

simir0503K píše:Chtěla bych se zeptat jestli náhodou někdo nevíte kde se dají sehnat titulky k Bleak House? Díky


AJ na allsubs.org, na českých intentivně pracuju. Zatím mám hotovej plus minus první díl, akorát problém je v tom, že nemám teď svůj komp a dvd, kam jsem si BH vypálila, jaksi odmítá komunikovat, takže to nemůžu zatím publikovat, jelikož to musím napřed projet s tím dílem, už si to moc nepamatuju, takže jsem tam mohla občas přeložit bludy..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 04 úno 2009 02:25

Dala sem Mighty Celta na warcenter.cz, kdyby to náhodou ještě někdo něměl...

EDIT: dala jsem tam i House of Mirth.. a je tam i Playing by Heart..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod Petraela_x v 19 bře 2009 23:33

Konečne som si pozrela How Lose Friends and ...
No, ak by tam tá Gill nebola, tak by sa nebolo z hadiska vizáže ani na čo pozerať... Ako film celkom v pohode.. no GIll to tam naozaj len vyzdvihovala, v každej scéne bola nádherná a krásne oblečená s perfektnými vlasmi. Juj dobre som si poslintala :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 25 dub 2009 13:11

Tak hlásím, že jsem dodělala všecky titule na Bleak House, už jsou na webu (http://www.titulky.com/index.php?Fullte ... &FindUser=). Jak už píšu i tam u prvního dílu, časování sedí na díly stáhnuté z mininovy z torrentů. Odkaz je tam. A taky se chystám to dát na WarCenter, mám to všecko naházené na uloz.to.

Kdo ještě neviděl, doporučuju!!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Předchozí

Zpět na Gillian Andersonová

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků