Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Máte-li návrh na nějakou změnu, týkající se webu Kult X nebo tohoto fóra, tak napište! Stejně tak je toto dobré místo pro hlášení chyb apod.

Moderátor: Krycek

Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod petrazelva v 04 pro 2008 00:08

No, přemýšlela jsem, kam to napsat, a nakonec jsem se rozhodla takhle. Uvidíme, jestli se to chytne.

Jsem se vám totiž chtěla svěřit s mou dnešní příhodou. Měli jsme ve škole 2 hodiny po sobě různý hosty na přednáškách, kteří měli prezentace spojené s besedou. První byla o Číně a ta druhá o rozvojových projektech obecně a pak v Etiopii. A na obou tak nějak zlobila školní technika (no jo, už je tu, pravda, lehce zaostalá) a já shodou okolností seděla vpředu (kdo pozdě chodí..), před sebou noťas.. Tak jsem se nabídla zapůjčit, že ano..
Hej, to je tak úúúúúžasný pocit, když zapojíte ten kabel k daťáku a najednou na velkém screenu v učebně se sto lidma vyskočí plocha a na ní plakát s aktama... bylo mi tak dobře (i když asi předpokládám, že 99% lidí si řeklo, že jsem asi divná :-) ale mně to vůbec neva! ;))

Co vy, propagujete? A jak? 8-)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod xloverin v 04 pro 2008 00:47

HAHAHA :-D to muselo byt uplne super:-D ja mam tiez aktyxovske pozadie ;-)
Ako propagujem?
No mam Davida a Gillian aj na pozadi v mobile:-D
Ale inak az tak nepropagujem, velmi nechcem aby si ludia mysleli,ze som divna ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod terentule v 04 pro 2008 01:20

Já propaguju leda vyzváněním v mobilu :). A pak mám na tašce malou placku s hlavou mimozemšťana a nápisem I belive :D. Jinak nic...V blízkém okolí to nemusím propagovat, tam všichni ví, že Akta zbožňuju, koukaj na mě ale spíš skrz prsty...takže vždycky, když chci zmínit něco o Aktech, přijdu si jak idiot :D.
A mimochodem, párkrát jsem se snažila osvětlit, o co v Aktech během těch několika řad šlo, a často dát odpověď na otázku "Tak oni spolu teda chodí nebo co? A ona je těhotná?" A jak to vyprávím, přijde mi to, jak strašná blbost a slátanina, ale ono to prostě nejde zcuknout do dvou minut :D. Navíc by to toho člověka muselo skutečně zajímat :D. No jo, těžký život x-phila... :D
A jinak samozřejmě mám MS na ploše :).
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod KayTee v 04 pro 2008 14:20

Já mám taky M&S na ploše. Ale jenom na PC... tady na notebooku mám psa :-) A pak mám jako zvonění na mobilu Scully song, což není nic tak hrozného, protože na začátku nejde nic znát, ale když třeba v autobuse nemůžu najít mobil a dostane se to k části: Oh, my Scully, agent Scully ... tak to už se hlavy otáčejí :-D :-D
Naposledy upravil KayTee dne 04 pro 2008 16:06, celkově upraveno 1
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod luca v 04 pro 2008 14:55

Já mám teda akorát to pozadí. Jsem zaostalá, já vím... :shock: :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod monkax v 04 pro 2008 15:43

Tak já mám pozadí v mobilu a na PC jsem měla vždycky, ale ted jsem tam šoupla svatební :D
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod monkax v 04 pro 2008 15:45

A abych nezapoměla, tak vyzvánění v mobilu mám úvodní písen ze seriálu....nevím sice proč ale lidi se taky otáčí když to dlouho zvoní :lol:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod nabaa v 04 pro 2008 16:19

Já teda propaguju kudy chodím, ovšem hlavně ústně (neboli orálně). Teď už jsem trochu přibrzdila, ale ještě tak půl roku zpátky už ze mě šly lidem hlavy kolem dokola. Jinak mám Akta samozřejmě na ploše na PC, na pozadí v mobilu a vyzvání mi Jeremiah was a bullfrog. Taky jsem přinutila co nejvíc lidí přečíst si mé veledílo Pětkrát a na mp3 mám celý soundtrack k IWTB, takže kdykoliv šoupnu do nějakého počítače ve škole flashku, abych stáhla aktuální přednášku, vyskočí na plátně ikona složky. :D Jo a na klíčích mám mimozemšťana. :mrgreen:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod Petraela_x v 04 pro 2008 16:37

Tak ja mám na ploche momentálne Muldera a Scullyovú z IWTB a prpagujem kde sa dá :D doma, medzi priateľmi na icq lebo mu tam väčšinou svieti ikona TV - zaneprázdnený a nadpis "Čumím na Akty X" :D no a samozrejme na webe a fore F-S.net :geek:

A hanbím sa, lebo ma nenapadlo dať si melódiu do mobilu :roll: musím to dnes napraviť, asi to bude hlavná téma zo OST - IWTB :)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod xloverin v 04 pro 2008 19:34

No, zabudla som, nedavno som si nastavovala melodie aj na SMS a budik, na SMS sa ozve Mulder so slovami: Sounds just like an X-file ;-) A na budik mam uzasnu vec, si predstavte,ze sa budim na Mulderov hlas vykrikujuci: Honey, I'm home! No ktora by ste sa na toto nezobudili:-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod nabaa v 04 pro 2008 19:53

xloverin píše:No, zabudla som, nedavno som si nastavovala melodie aj na SMS a budik, na SMS sa ozve Mulder so slovami: Sounds just like an X-file ;-) A na budik mam uzasnu vec, si predstavte,ze sa budim na Mulderov hlas vykrikujuci: Honey, I'm home! No ktora by ste sa na toto nezobudili:-D


A kde se takové "zvuky" dají sehnat? Nebo jsi je "vyráběla" sama? :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod xloverin v 04 pro 2008 20:00

Nie,nevyrabala:-)
napr ja mam obe stadeto http://roswell.fortunecity.com/vortex/330/wav.html
Ale staci zadat do googlu 'xfiles vaw' a par stranok to najde ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod terentule v 04 pro 2008 21:18

Ježiš, to je skvělý :D! Možná si taky něco takovýho pořídím, zvlášť to vyzvánění na smsku je super :)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod Petraela_x v 04 pro 2008 22:27

Jeej je to fakt super, spolu s priateľom u nás vyhráva: FBI a Merry Me :lol:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod Baku05 v 05 pro 2008 00:16

Tak u mě taky klasika. Mám tapetu na počítači. Na notebooku mi to neprošlo, protože ten je doma "putovní", kdo ho zrovna potřebuje :D Jo a vlastně mám taky malou historku... Nedávno nám doma měnili okna a vyfasovala jsem největší podíl dohledu. Když už nemuselo být všechno přikrytý, tak jsem si v obýváku pouštěla Akta a jeden ze zedníků měl už jen něco dočišťovat. A zatímco všechna ostatní okna měl hotová asi za hodinku, tak ty dvě v obýváku dělal přes dvě hodiny :lol: A nejlepší bylo, že když byl děj nejvíc napínavý, tak přestal dělat úplně :D
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod Xeninka v 05 pro 2008 00:24

Baku05 píše:Tak u mě taky klasika. Mám tapetu na počítači. Na notebooku mi to neprošlo, protože ten je doma "putovní", kdo ho zrovna potřebuje :D Jo a vlastně mám taky malou historku... Nedávno nám doma měnili okna a vyfasovala jsem největší podíl dohledu. Když už nemuselo být všechno přikrytý, tak jsem si v obýváku pouštěla Akta a jeden ze zedníků měl už jen něco dočišťovat. A zatímco všechna ostatní okna měl hotová asi za hodinku, tak ty dvě v obýváku dělal přes dvě hodiny :lol: A nejlepší bylo, že když byl děj nejvíc napínavý, tak přestal dělat úplně :D

:lol: Dovedu si to živě představit, ROFL :lol:

Od chvíle, co spatřila světlo světa "čelíčková" fotka M&S z druhého filmu mám pořád něco z akt x na ploše. Od září to jsou obrázky z worrynetu... Jinak na mobilu jsem měla už nějakou dobu znělku k seriálu, momentálně tam mam melodii k Housovi a uvažuju, že ze znělky udělám na protest budíkovou melodii :) (i když v rámci zachování manželství bych to asi neměla pokoušet :D )

BTW: tohle vlákno by se spíš hodilo dát do Off Topic asi... Co na to moderátor tady? :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod petrazelva v 05 pro 2008 13:35

Nj, o off topic jsem přemýšlela, jenže podstatou OT je že není o aktech, což se o tomhle vláknu říct nedá :lol: :lol: :lol:
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod G.Logan v 05 pro 2008 23:49

No taky trošku přidám. Když jsem letěl z AU do ČR tak jsem samozřejmě koukal v letadle na notasu na akta, no a ani nevim jak se to mohlo stát, ale usnul jsem. Asi po 20 minutách mě vzbudil spolucestující na vedlejším sedadle a velice slušnou angličtinou se mě zeptal jestli náhodou nemám i ostatní díly akt. V tu chvíli jsem pochopil, že on v klidu dodíval díl při kterém jsem usnul :D . Tak jsem mu pučil notas a on me vysvetloval, že už to dlouho nevidel a že by si rád zavzpomínal. Takže až skoro do FnM koukal na akta, pak mi notas vrátil a podekoval, že se mohl díval. A já jsem měl takovej dobrej pocit, ale asi z toho že jsem se vyspal :D :D .
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod KayTee v 06 pro 2008 00:28

G.Logan píše:No taky trošku přidám. Když jsem letěl z AU do ČR tak jsem samozřejmě koukal v letadle na notasu na akta, no a ani nevim jak se to mohlo stát, ale usnul jsem. Asi po 20 minutách mě vzbudil spolucestující na vedlejším sedadle a velice slušnou angličtinou se mě zeptal jestli náhodou nemám i ostatní díly akt. V tu chvíli jsem pochopil, že on v klidu dodíval díl při kterém jsem usnul :D . Tak jsem mu pučil notas a on me vysvetloval, že už to dlouho nevidel a že by si rád zavzpomínal. Takže až skoro do FnM koukal na akta, pak mi notas vrátil a podekoval, že se mohl díval. A já jsem měl takovej dobrej pocit, ale asi z toho že jsem se vyspal :D :D .


:-) To je milý! 8-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Propagace bez legrace a jiné "příhody z natáčení"

Odeslatod Petraela_x v 06 pro 2008 22:22

Tak ja som si už dala aj do mobilu tapetu Davida a Gillian v objatí a SMS mi pípa asi takto: "ef bi aj, eff bíí ájj" :lol: a melódia zvonenia sa zmenila z "ja tak rad trsám trsám" (Madagaskar) na trochu skrátenú verziu x-file theme z OST IWTB
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Další

Zpět na Fórum a web

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron