Soundtrack - I Want To Believe

Hudba nejen v seriálu Akta X, ale také v obou filmech...

Moderátor: Xeninka

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod Xeninka v 20 zář 2008 13:07

Přesně jak píše Luki, už v kině mi to přišlo známé a jak jsem měla soundtrack IWTB tak jsem si pustila i z FTF a chvíli jsem jenom poslouchala obě písničky :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod nabaa v 20 zář 2008 16:30

Luki píše:Mám to! Na soundtracku k FTF je to sklatba 12 "Crossroads"... je identická s tím co začíná ve sklatbě č. 3 na IWTB soundtracku "Trip to D.C" ve 2:11 :)


No fakt že jo. Mno, ono je to vcelku nepřekvapivé, neb upravování melodií je pro Marka Snowa poměrně typické. I v seriálu se od první série dost často opakovaly melodie jen v pozměněné podobě. Zjišťuju to postupně, když si pustím některou z prvních sérií a pak některou z posledních. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod petrazelva v 30 zář 2008 23:30

A jóóó, já jsem si taky říkala, že mi to něco připomíná... Každopádně všechny x-files soundtracky jsou prostě úžasné, protože Mark Snow je třída. A to opakování motivů mi vůbec nevadí, naopak.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod Petraela_x v 25 lis 2008 13:10

Ja som soundtrackom úplne unesená :D, najviac sa mi páči Unkle - Broken a X-Files (Unkle Variation On A Theme Surrender Sounds Session #10) vydarená hudba je však všetko.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Předchozí

Zpět na Hudba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron