Quagmire

24 klasických epizod z let 1995-1996

Moderátor: Luki

Quagmire

Odeslatod kimberly v 04 kvě 2008 10:40

Pre mňa nezabudnuteľná epizóda, v ktorej jednak odíde Queequeg do večných lovíšť a tá scéna ako si Mulder so Scullyovou sedia na tom ostrovčeku a len tak sa rozprávajú. Navyše ma vždy fascinovala téma jazerných príšer, už odkedy som videla detský seriál o rodinke Nessovcov-príšere z jazera Lochnes. :)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Quagmire

Odeslatod Luki v 04 kvě 2008 13:13

Téma tvorů z vodních hlubin mne fascinuje dodnes a tato epizoda vyniká naprosto nádherným prostředím a skvělými dialogy :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Quagmire

Odeslatod Xeninka v 04 kvě 2008 13:52

Luki píše:Téma tvorů z vodních hlubin mne fascinuje dodnes a tato epizoda vyniká naprosto nádherným prostředím a skvělými dialogy :).

Jo dialogy, ty jsou v tomhle díle bezvadné :) ať už celý závěr jak jsou kousek od břehu, nebo to jak se sklánějí nad tou dolní polovinou těla ve vodě až po začátek jak jedou autem :lol:
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Quagmire

Odeslatod kimberly v 04 kvě 2008 15:44

Veď aj samotný tvorca, neviem už kto to režíroval povedal, že si najviac zgustol na tom, že šupli Muldera a Scullyovú na osamelí ostrovček a dovolili im hovoriť si rôznymi spôsobmi pravdu.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Quagmire

Odeslatod mona lisa v 04 kvě 2008 19:22

Dobre ma pobavila scena, kde obaja sedeli so strachom na ostrovceku a cakali ze kazdu chvilu na nich zautoci obluda. A potom zistili, ze cely cas boli iba niekolko metrov od brehu, stacilo urobit len par krokov... :lol:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Quagmire

Odeslatod Utero v 25 kvě 2008 13:37

Tahle epizoda by se dala nazvat jednim slovem "krása". Nádherné prostredi kde se vse odehrava a vse okolo jezernich priser jako lochness jiste prislo zajimave nam vsem :) Vazne kouzelna vec :!:

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil Utero dne 26 čer 2008 01:00, celkově upraveno 1
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Quagmire

Odeslatod kimberly v 31 kvě 2008 18:44

ObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Quagmire

Odeslatod KayTee v 10 zář 2008 15:58

Bavila jsem se, když se Muldy zeptal Scully jestli v poslední době nezhubla :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Quagmire

Odeslatod petrazelva v 24 zář 2008 00:19

KayTee píše:Bavila jsem se, když se Muldy zeptal Scully jestli v poslední době nezhubla :-D


Jo, tak mě napadá, že jsem to asi moc nepochopila, jak to myslel..

Každopádně Bažina je super díl :) Akorát chudák Queequeg
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Quagmire

Odeslatod KayTee v 24 zář 2008 12:13

petrazelva píše:
KayTee píše:Bavila jsem se, když se Muldy zeptal Scully jestli v poslední době nezhubla :-D


Jo, tak mě napadá, že jsem to asi moc nepochopila, jak to myslel..

Každopádně Bažina je super díl :) Akorát chudák Queequeg


No, těsně předtím se jí ptal, jestli by v nouzi snědla maso z člověka. A ona zase vědecky hodnotila fakta s tím, že nakonec přiznala, že ano. A on se jí na to vzápětí zeptal jestli nezhubla :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Quagmire

Odeslatod luca v 24 zář 2008 13:31

KayTee píše:
petrazelva píše:
KayTee píše:Bavila jsem se, když se Muldy zeptal Scully jestli v poslední době nezhubla :-D


Jo, tak mě napadá, že jsem to asi moc nepochopila, jak to myslel..

Každopádně Bažina je super díl :) Akorát chudák Queequeg


No, těsně předtím se jí ptal, jestli by v nouzi snědla maso z člověka. A ona zase vědecky hodnotila fakta s tím, že nakonec přiznala, že ano. A on se jí na to vzápětí zeptal jestli nezhubla :-D



Já jsem to teda pochopila tak, že by si na ní Mulder moc nevzal, když je samá kost :lol: , teda za předpokladu, že by došlo na lidské maso. Nebo ne? Brácha zase myslel, že tím chtěl říct, že si hlídá linii a že by ho jíst nechtěla. Tak teď fakt nevím... :o
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Quagmire

Odeslatod petrazelva v 24 zář 2008 14:09

No a přesně proto jsem z toho zmatená.

Já jsem to taky pochopila tak, že by si na ní moc nepochutnal, ale stejně mi ta jeho asociace přišla divná..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Quagmire

Odeslatod nabaa v 24 zář 2008 19:38

petrazelva píše:No a přesně proto jsem z toho zmatená.

Já jsem to taky pochopila tak, že by si na ní moc nepochutnal, ale stejně mi ta jeho asociace přišla divná..


Nikdy mě nenapadlo nad tím přemýšlet v jiném smyslu než v tom, že by na ní nebylo co "zakousnout". Určitě to tak bylo i myšleno. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Quagmire

Odeslatod KayTee v 24 zář 2008 22:05

Já to pochopila tak, že jí chtěl jenom popíchnout. Prostě jenom vtip, že třeba je to taky čeká, takže si všimnul, že zhubla. Že nebude tolik masa :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Quagmire

Odeslatod Milius v 26 zář 2008 20:27

Tak tak :P Mulder ke Scullyové mívá občas docela vostrý připomínky,jako "Nikdy bych si nemyslel,že ti to řeknu,ale hrozně smrdíš" nebo "Jako mladice jsi bývala liberálnější"(což je asi nejvostřejší) atd.Quagmire je maximálně sympatická věc,nevtíravá,vtipná,též dramatická.Do vrchní dvacítky by se mi určitě vešla a třeba narozdíl od v něčem podobném Detouru,kterrý kromě pěveckého čísla naší zrzavé agentky mám za nudný a námětem beznadějně podprůměrný,je tohle dílek,který mě snad nejvíce ze všech umí rozveselit,ani nevím proč,asi že takové zážitky mám i osobně naprosto nejraději-dobrodružství v lůně přírody s někým fajnovým.Vždycky mi zpříjemní den,jenom se na ni pak nesmím zase tak půl roku kouknout,aby mě opět bavila. :roll:
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: Quagmire

Odeslatod derena v 02 srp 2009 20:12

veľmi dobrá časť..opäť M a S v prírode a tie ich rozhovory...len chudáčik pes ( nikdy si neviem zapamätať to meno a asi ani vysloviť) :) taký fajný hafo to bol
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: Quagmire

Odeslatod 16mino28 v 12 bře 2011 22:03

Tak na ten seriál o rodine Nessovcov si pamätám dodnes. Bola to jedna z rozprávok môjho detstva, takmer som na to zabudol až teraz vďaka za pripomienku - viem že som najviac na tom žral tú úvodnú zvučku. Keby niekto vedel kde sa dá stiahnuť tento seriál, bol by som veľmi, veľmi vďačný.
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia

Re: Quagmire

Odeslatod 16mino28 v 12 bře 2011 22:04

Čo povedať k tejto epizóde? Perfektná po každej stránke. Kryptozologické legendy patrili po UFO vždy k mojim najobľúbenejším. Rozhodne najlepšia scéna je tá, kde Mulder a Scully uviaznú na maličkom ostrovčeku a podarene netušia ako blízko sú ku brehu. Prirovnanie k Achabovi je tiež perfektne spracované a ten lahôdkový záver - najprv Mulder vystriela celý zásobník na ... a potom tá úplne posledná scéna s Big Blue. A quegeeg ( ach bože to meno ) tiež nemá chybu. A ešte som zabudol spomenúť, že v tejto epizóde je niekoľko fakt brutálnych záberov :)
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia


Zpět na 3. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron