Jiné filmy

Vše o představitelce sexy agentky Daně Scullyové - její další role, osobní život, fotky...

Moderátor: pitrysek

Ve kterém filmu se Vám Gillian nejvíc líbila, a proč?(kromě Akt X)

Straightheads
11
45%
Last King of Scotland
5
20%
Hause of Mirth
3
12%
Playing by Heart
1
4%
The Mighty Celt
1
4%
Bleak House(tohle sice není film, ale byla tam skvělá:))
3
12%
 
Celkem hlasů : 24

Jiné filmy

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 14:49

Tak hlasujte a nezapomeňte uvéct důvod ;) , můžete hlasovat pro 2 kandidáty ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Jiné filmy

Odeslatod Krycek v 14 dub 2008 15:11

Tak já jsem zvolil Straightheads a The Mighty Celt (Bleak House a House of Mirth jsem bohužel ještě neviděl...)

Straightheads: Tak zde je volba myslím jasná ;) Ten film sám o sobě není nijak úžasný a je to vlastně taková (hořká) jednohubka, kterou bohatě stačí vidět jen jednou. Ale Gillian (možná i proto, že má tak slabého hereckého partnera) hraje skvěle a její krása v tom filmu je opravdu odzbrojující. Při sledování tohoto filmu jsem také začal nenávidět všechny tmavé scény, protože jedna taková ve Straightheads mi úplně zkazila skvělý zážitek z Gillianina vynikajícího "hereckého výkonu"... :D

The Mighty Celt: Přiznám se, že jsem ten film prozíval, ale Gillian opět odvádí velmi věrohodný výkon a zkrátka se mi líbí, že po tom všem dokáže skočit i do takové silně undergroundové tvorby.
Obrázek
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: Jiné filmy

Odeslatod nabaa v 14 dub 2008 18:21

Ve Straightheads se naprosto vymanila z role Scullyové, nenašla jsem tam ani jedinou podobnost, kromě Gillianiných zásadních rysů. Souhlasím,že obsahově film není žádná špička,ale mně se líbil a jak Gillian,tak Danny Dyer podali excelentní výkon. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jiné filmy

Odeslatod KayTee v 15 dub 2008 12:43

Já neviděla ani jeden, takže zatím nemůžu hlasovat :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Jiné filmy

Odeslatod monkax v 17 dub 2008 19:46

Kromě Akt X jsem taky Gill v jiném filmu ještě neviděla :?:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Jiné filmy

Odeslatod Luki v 17 dub 2008 22:34

Straightheads jednoznačně :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Jiné filmy

Odeslatod Baku05 v 17 dub 2008 23:14

Taky jsem z těhle filmů zatím žádný neviděla, ale pamatuju si, že kdysi dávno jsem byla se školou v kině na filmu Max a Kevin (1998) a tam se Gill mihla. Jakou roli tam hrála si už opravdu nepamatuju, ale vím, že jsem odcházela z kina s tím, že tam hrála "Scully" :lol:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Jiné filmy

Odeslatod phoenix24 v 18 dub 2008 10:43

Viděla jsem s ní asi všechno, co natočila, co případně u nás běželo.
Nejvíc a zásadně se mi líbila její lady Dedlock v Bleak house. Byla jedním slovem skvělá, dechberoucí. Je to zážitek čekat na její scény, je dokonalá. Myslím, že tyhle typy z 19.století jí velmi sedí.
Pak v House of Mirth, to se mi taky líbilo, a byla tam skvělá.
Znechuná jsem byla ze Straightheads - nejde ani tak o Gill, jako spíš o celé vyznění filmu, myslím, že filmy této kvality nemá moc zapotřebí, ale chápu, že chtěla vyzkoušet něco šokujícího(někde to říkala, mám dojem).
Playing by heart - taková oddechovka, běželo to u nás na čt myslím, a byla jsem hodně rozčarovaná z dabingu - dabovala jí Steimasslová - strašný, ale jinak prima.
No a její štětka Loretta v Max a Kevin(The mighty) byla roztomilá.
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod k212 v 30 dub 2008 22:38

Přiznám se, že jsem s Gillian viděla jen tři poslední filmy. A konstatuji následující:
Pravidla násilí už nikdy více ... i přes mojí nechuť, uzřet to znovu, je to zajímavej a dobře vypointovanej filmeček, no a navíc hlavní role k tomu.
Poslední skotský král a Tristam Shandy ... to byly spíš takové okrajové záležitosti. Skoro, aby ji tam člověk hledal. A já jsem si žel tyto filmy nepůjčila kvůli ní, takže mě velmi překvapilo, když jsem ji v titulcích uzřela. Každopádně je v obou dost v pohodě. Ono jí vlastně to přesídlení do UK po stránce herecké jen prospívá. Na letošní rok má avizované další dva filmy, opět z produkce Velké Británie, v obou vedlejší role, nejspíš.
Jen mě tak napadla jedna vtipná myšlenka, která si týká krásného "bloody english" akcentu, který tak hezky pálí na diváky z posledních britských filmů. To by byl úlet, kdyby nám tak začala mluvit agentka Scullyová :o .
BTW myslíte, že její přirozeností je american english nebo british? Řeší to kupa lidiček, třeba tady pod tímhle videem na YouTube http://www.youtube.com/watch?v=DlaUOqgZgAM.
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Jiné filmy

Odeslatod kimberly v 03 kvě 2008 08:59

Straigheads je podľa mňa najhorší film aký natočila.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 28 kvě 2008 23:18

Tak já hlasovala pro Straightheads a Last King of Scotland. Ale není to moc věrohodná volba vzhledem k tomu, že z dalších jsem viděla jen minimum.
Straightheads je docela drsný film. Taky se divím, že se do něho pustila, ale každopádně super, že to pro ni byla hlavní role, tudíž tam měla šanci vyniknout. A tu taky řádně využila. Hraje tam naprosto skvěle, mnohé scény určitě nebyly jednoduché.
V Last King of Scotland je škoda, že neměla víc prostoru. A nebýt toho, že jsem věděla, že tam hraje, tak bych ji tam skoro ani nepoznala. Ten akcent a hlavně ty supr blond kudrny!!
Z dalších jsem viděla jen Playing by Heart a musím říct, že ten film mě mile překvapil. Docela se mi líbil. Ale tam vypadala dost jako Scully, takže jsem měla co dělat se vyrovnat s tím, že tohle není Scully, ale Meredith :)
Na Bleak House se moc těším, viděla jsem něco málo na youtube a bomba. Snad seženu i The House of Mirth, tam to taky podle ukázek vypadalo slibně..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 22 čer 2008 20:20

Tak koukám na Bleak House a Gill je tam výborná. Už první scéna, kdy se objeví u okna, ta mě dostala. Jinak je to docela zajímavá adaptace Dickense. Dokonale mě vtáhla do děje!

PS: Ještě jednou moc díky Xenince za tip na torrenty!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod Xeninka v 22 čer 2008 20:44

petrazelva píše:Tak koukám na Bleak House a Gill je tam výborná. Už první scéna, kdy se objeví u okna, ta mě dostala. Jinak je to docela zajímavá adaptace Dickense. Dokonale mě vtáhla do děje!

PS: Ještě jednou moc díky Xenince za tip na torrenty!!

Fungovalo to, jo? Už to mam stažené dlouho, takže jsem netušila zda je to ono :)
A v Bleak House Gill doslova exceluje od první po poslední scénu.
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Jiné filmy

Odeslatod nabaa v 26 čer 2008 11:22

Asi podesáté jsem zkouknula Straightheads a navzdory všem negativním ohlasům na tenhle film musím říct, že se mi líbí víc a víc. Možná v něm vidím víc, než tam je, ale pro mě je to strašně moc emocionální záležitost a výborně natočená. Jinak jsem asi před týdnem poprvé viděla Playing by heart a jsem nadšená. Trochu jsem se obávala, že to bude blbost, vzhledem ke koncentraci hvězd, což u většiny filmů mívá na kvalitu stejný efekt jako kovadlina na noze mrtvoly uprostřed rybníka, ale byla jsem příjemně překvapená. Každý další film s Gillian mě utvrzuje v tom, že je to excelentní herečka, která zvládne zahrát ohromný kvantum odlišných rolí. :) A co se jejího přízvuku týče, preferuju ten anglickej. U Scullyové by vyzníval asi divně, nicméně i ona ho má, i když říznutej tím americkým. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jiné filmy

Odeslatod nabaa v 29 čer 2008 15:32

Nemá náhodou někdo titulky k The Mighty Celt? Prosím prosím. Chtěla jsem to zkusit bez nich, ale na irskou angličtinu asi nemám. Rozhodně ne na nějak kvalitní úrovni. :?
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 30 čer 2008 20:01

Tak jsem včera dokoukala poslední epky Bleak House a kdybych mohla změnit své hlasování, tak to udělám. Gill tady vyloženě excelovala, všecko jí člověk uvěří, hraje fakt úžasně. Výbornej miniseriál.
Teď jdu kouknout na House of Mirth, už se těším :)

Nabaa: Titulky k MIghty Celt jsem hledala...hledala.. ale marně. Na netu jsou chorvatské :) Kdyby někdo objevil anglické (nebo nedej Bože české), prosím ozvěte se, taky je budu potřebovat! Dík ;)

Možná tady
http://www.opensubtitles.com/cs/request ... hty%20celt
jestli je někdo zaregistrovanej..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod Xeninka v 30 čer 2008 20:11

petrazelva píše:Tak jsem včera dokoukala poslední epky Bleak House a kdybych mohla změnit své hlasování, tak to udělám. Gill tady vyloženě excelovala, všecko jí člověk uvěří, hraje fakt úžasně. Výbornej miniseriál.
Teď jdu kouknout na House of Mirth, už se těším :)

Nabaa: Titulky k MIghty Celt jsem hledala...hledala.. ale marně. Na netu jsou chorvatské :) Kdyby někdo objevil anglické (nebo nedej Bože české), prosím ozvěte se, taky je budu potřebovat! Dík ;)

Možná tady
http://www.opensubtitles.com/cs/request ... hty%20celt
jestli je někdo zaregistrovanej..

Ještě jsou k dostání v polštině pokud je to ono: http://www.podnapisi.net/ppodnapisi/download/i/155121
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Jiné filmy

Odeslatod nabaa v 01 črc 2008 08:37

petrazelva: Děkuju moc za odkaz. Zkoušela jsem to, dokonce jsem se i přihlásila, ale stáhnout se nepodařilo. :(

Xeninka: O polských vím, ale přestože jsem 14 let žila v Ostravě a s polštinou jsem se čas od času setkala, nejsem s ní moc kamarádka. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 01 črc 2008 09:59

nabaa píše:petrazelva: Děkuju moc za odkaz. Zkoušela jsem to, dokonce jsem se i přihlásila, ale stáhnout se nepodařilo. :(


To mě mrzí.. Doufám, že se někomu někde podaří najít ty anglické.. nebo se budu muset zkamarádit s polštinou :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod nabaa v 01 črc 2008 12:01

petrazelva píše:
nabaa píše:petrazelva: Děkuju moc za odkaz. Zkoušela jsem to, dokonce jsem se i přihlásila, ale stáhnout se nepodařilo. :(


To mě mrzí.. Doufám, že se někomu někde podaří najít ty anglické.. nebo se budu muset zkamarádit s polštinou :)


Nebo s irskou angličtinou. :D Ale možná to půjde...tak po pěti šesti zkouknutích bych se mohla i adaptovat. :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Další

Zpět na Gillian Andersonová

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron