Jiné filmy

Vše o představitelce sexy agentky Daně Scullyové - její další role, osobní život, fotky...

Moderátor: pitrysek

Ve kterém filmu se Vám Gillian nejvíc líbila, a proč?(kromě Akt X)

Straightheads
11
45%
Last King of Scotland
5
20%
Hause of Mirth
3
12%
Playing by Heart
1
4%
The Mighty Celt
1
4%
Bleak House(tohle sice není film, ale byla tam skvělá:))
3
12%
 
Celkem hlasů : 24

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 06 črc 2008 23:49

Tak jsem právě dokoukala na House of Mirth.. teda, takhle už jsem si dlouho nepobrečela..
Gill je prostě výborná herečka, všecko jsem jí to věřila.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod luca v 25 srp 2008 19:13

Dnes jsem viděla Straightheads a líbil se mi. Rozhodně na tenhle film dlouho nezapomenu. Gillian byla výborná, u toho jejího hereckého kolegy mi akorát vadilo, že mu nebylo rozumět skoro ani slovo. Holt, typickej "Anglán". :)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Jiné filmy

Odeslatod nabaa v 25 srp 2008 20:40

luca píše:Dnes jsem viděla Straightheads a líbil se mi. Rozhodně na tenhle film dlouho nezapomenu. Gillian byla výborná, u toho jejího hereckého kolegy mi akorát vadilo, že mu nebylo rozumět skoro ani slovo. Holt, typickej "Anglán". :)


Právě že angličtina Dannyho Dyera moc typická není. Mně přijde až trochu do Irštiny. Rozhodně je první člověk, u kterého se mi nelíbí britská angličtina, kterou jinak zbožňuju a můžu poslouchat od rána až do noci. :)

Jinak jsem asi před dvěma týdnama poprvé viděla Chicago cab/Hellcab a ačkoliv se tam Gillian objeví jen v malé roli a jen na pár minut, je to rozhodně scéna nezapomenutelná. V počtu "fuck you" na jednu větu tam překonává i Hanka Moodyho. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jiné filmy

Odeslatod luca v 25 srp 2008 21:18

nabaa píše:
luca píše:Dnes jsem viděla Straightheads a líbil se mi. Rozhodně na tenhle film dlouho nezapomenu. Gillian byla výborná, u toho jejího hereckého kolegy mi akorát vadilo, že mu nebylo rozumět skoro ani slovo. Holt, typickej "Anglán". :)


Právě že angličtina Dannyho Dyera moc typická není. Mně přijde až trochu do Irštiny. Rozhodně je první člověk, u kterého se mi nelíbí britská angličtina, kterou jinak zbožňuju a můžu poslouchat od rána až do noci. :)

Jinak jsem asi před dvěma týdnama poprvé viděla Chicago cab/Hellcab a ačkoliv se tam Gillian objeví jen v malé roli a jen na pár minut, je to rozhodně scéna nezapomenutelná. V počtu "fuck you" na jednu větu tam překonává i Hanka Moodyho. :D


Já teda většině Angličanů moc nerozumím... Asi to chce naposlouchat. Mě tím stylem mluvy připomínal tu inspektorku
Scotland Yardu v 1. řadě Akt X (myslím Fire se ten díl jmenuje). Když jsem ji slyšela prvně v originále, myslela jsem si, že je nějak postižená nebo co. :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Jiné filmy

Odeslatod nabaa v 25 srp 2008 22:14

luca píše:Já teda většině Angličanů moc nerozumím... Asi to chce naposlouchat. Mě tím stylem mluvy připomínal tu inspektorku Scotland Yardu v 1. řadě Akt X (myslím Fire se ten díl jmenuje). Když jsem ji slyšela prvně v originále, myslela jsem si, že je nějak postižená nebo co. :lol:


Jj, angličtina chce naposlouchat...a nejen ta britská. Ale to asi každý jazyk. Jak si člověk zvykne na "melodii", začne líp rozpoznávat slova. :)

Inspektorka ze Scotland Yardu? To zní, jako by to byl jen někdo a ne většinou shipperů do morku kostí nenáviděná jedna z Mulderových osudových žen - Phoebe Green. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jiné filmy

Odeslatod luca v 25 srp 2008 22:27

nabaa píše:
luca píše:Já teda většině Angličanů moc nerozumím... Asi to chce naposlouchat. Mě tím stylem mluvy připomínal tu inspektorku Scotland Yardu v 1. řadě Akt X (myslím Fire se ten díl jmenuje). Když jsem ji slyšela prvně v originále, myslela jsem si, že je nějak postižená nebo co. :lol:


Jj, angličtina chce naposlouchat...a nejen ta britská. Ale to asi každý jazyk. Jak si člověk zvykne na "melodii", začne líp rozpoznávat slova. :)

Inspektorka ze Scotland Yardu? To zní, jako by to byl jen někdo a ne většinou shipperů do morku kostí nenáviděná jedna z Mulderových osudových žen - Phoebe Green. :D


Jo, jo, Phoebe, to je ona. Já ji tak nesnáším, až jí nemůžu přijít na jméno. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Jiné filmy

Odeslatod nabaa v 25 srp 2008 22:36

luca píše:Jo, jo, Phoebe, to je ona. Já ji tak nesnáším, až jí nemůžu přijít na jméno. :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jiné filmy

Odeslatod xloverin v 25 srp 2008 22:49

You nailed it luca :-D

Kazdopadne, ja som hlasovala za Bleak House a House of Mirth (asi mam v laske domy :-D ) Keby som mala aj tretiu moznost, vyhral by to Straigtheads.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 23 říj 2008 14:05

Děcka, už jste někdo stáhli How to lose friends and alienate people? Hledala sem linky, ale nic. Ale na torrentech už jsem to viděla.. Jenže na koleji jsou torrenty blokovaný :(

To vypadá, že na to budu muset jít do kina nebo co :lol: Jo ale nasrali mě, že v traileru neříkají, že tam hraje Gill :evil:
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod Xeninka v 23 říj 2008 18:18

petrazelva píše:Děcka, už jste někdo stáhli How to lose friends and alienate people? Hledala sem linky, ale nic. Ale na torrentech už jsem to viděla.. Jenže na koleji jsou torrenty blokovaný :(

To vypadá, že na to budu muset jít do kina nebo co :lol: Jo ale nasrali mě, že v traileru neříkají, že tam hraje Gill :evil:

Jé, to ani nevím, že už je to venku, to si sosnu a tak do půl roku se na to podívám, znám se :lol: A to, že v traileru o ní není zmínka je IMHO proto, že tam asi nemá extra velkou roli, přišlo mi to dle ukázek dříve a tak... I když na druhou stranu - co by potom dělala na premiéře a tak?
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Jiné filmy

Odeslatod nabaa v 09 lis 2008 14:50

Jak koukám na Bleak House, překvapuje mě, že Lady Dedlock ještě nepraskla, jak je pořád vyšponovaná. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jiné filmy

Odeslatod xloverin v 09 lis 2008 15:42

To je v tom to umenie ;-) si vsimaj oci...tvar jej nic neprezradi, ale v ociach sa jej zraci radost,smutok,bolest a tak... proste klobuk dolu.

Btw.How to lose friends & alienate people je uz na torrentoch ;-) Uz mam takmer polovicu!
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Jiné filmy

Odeslatod nabaa v 09 lis 2008 16:34

xloverin píše:To je v tom to umenie ;-) si vsimaj oci...tvar jej nic neprezradi, ale v ociach sa jej zraci radost,smutok,bolest a tak... proste klobuk dolu.


Neboj, očí si všímám. Podle mě je Lady Dedlock jednou z jejích nejlepších rolí. To, co tam dokáže zahrát očima a občas celou tváří, je neskutečné. Jiní herci potřebujou celé tělo a ještě pár rekvizit navrch, aby vyjádřili to, co Gillian dokáže jen výrazem tváře. Neuvěřitelné!
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 09 lis 2008 17:09

Naprostý souhlas. Hned od prvního momentu, co se tam objevila, mě naprosto uhranula :!: Rozhodně tuhle roli zajrála dokonale se vším všudy.
Jj, na torrentech to je, ale ty jsou tu zakázaný :(
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod nabaa v 09 lis 2008 18:05

Na torrentech už je to aspoň 3 týdny...sice je doma stahovat můžu, ale jde to ztuha a já na to nemám nervy. :?
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jiné filmy

Odeslatod Xeninka v 09 lis 2008 18:53

nabaa píše:Na torrentech už je to aspoň 3 týdny...sice je doma stahovat můžu, ale jde to ztuha a já na to nemám nervy. :?

Torrentit můžu a stahlo by se to rychle, ale včera (respektive v noci) jsem to objevila v novinkách na místní síti, jenže ten človíček už byl samozřejmě offline a teď když jsem vstala tak je zas offline. Tak si hotl na něj počkám a pak to vesele sosnu :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Jiné filmy

Odeslatod petrazelva v 09 lis 2008 23:43

Juhů, objevila jsem linky na jednom fóru. Hurá. Hned se pustím do stahování :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jiné filmy

Odeslatod pitrysek v 10 lis 2008 19:23

Zrovna ten film sleduju, docela se bavim :lol: , ale zatim jsem tam Gill viděla jenom třikrát a to už jsem za půlkou :(
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Jiné filmy

Odeslatod nabaa v 10 lis 2008 20:07

petrazelva píše:Juhů, objevila jsem linky na jednom fóru. Hurá. Hned se pustím do stahování :)


Jako na rapid? Jééé, poděl se, prosím prosím! Zařídím ti za to šáhnutí na pěkný nohy! :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Jiné filmy

Odeslatod haci v 11 lis 2008 11:25

nabaa píše:
petrazelva píše:Juhů, objevila jsem linky na jednom fóru. Hurá. Hned se pustím do stahování :)


Jako na rapid? Jééé, poděl se, prosím prosím! Zařídím ti za to šáhnutí na pěkný nohy! :D


Já chci takyyyyy! Ehm, tedy toho rapida. Šáhnutí si odbudu jinde... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

PředchozíDalší

Zpět na Gillian Andersonová

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron