Empedokles

21 epizod Akt X z let 2000-2001

Moderátor: Luki

Empedokles

Odeslatod kimberly v 21 čer 2008 14:24

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Dobrá diel z viacerých hľadísk aspoň podľa Mňa. jednak pohľad do Doggettovej nevyliečenej duše, do smutného prípadu jeho mŕtveho syna, dobré prepojenie so svetom démonov, zvláštne krehké puto medzi Doggettom a Scullyovou, páči sa mi ako odchádza hľadať k nej útechu. Výborná je aj scéna ako sa Doggett vyrúti na Muldera, bola som celkom rada, že stále naňho nevyskakuje len Mulder, že už aj Doggett sa raz naštval. Plus kultovná záverečná scéna k tomu a ešte pred tým výborný dialóg medzi Danou a Mulderom o roznášačovi pizze...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Empedokles

Odeslatod Xeninka v 21 čer 2008 17:19

Začátek a konec krásné, žárlivost Muldera na donašeče pizzy a vůbec celý jejich rozhovor... Pravdou je, že příběh je sice dobrý, ale jakožto shipper jsem přeci jen v těchto epizodách zaměřena na scény M&S a musela jsem se skoro smát při té scéně v nemocnici. Taková pěkná scéna jak Muldy ošmakává bříško a Scully to zazdí tím jejím typickým kde jsi byl... To jsem skoro z kůže vyletěla podobně jako v poslední epce...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Empedokles

Odeslatod kimberly v 21 čer 2008 17:22

Vzťahy a zápletky medzi hlavnými postavami mi tu úplne prebili dej, čiže v podstate ani už neviem o čom ten príbeh vlastne bol :D
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Empedokles

Odeslatod peta111 v 21 čer 2008 20:25

Dobrá je scénka, jak Mulder je v nemocnici a střetává se tam s Doggettem. A sestra se každého z nich ptá, jestli je to otec dítěte. :lol:
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Empedokles

Odeslatod pitrysek v 22 čer 2008 10:19

Skvělý příběh, ale kdyby v tomhle dílu bylo míň scén zaměřených na M&S a byl víc o příběhu, tak by se mi díl líbil moc.
Nebo kdyby byl díl delší, tak by mi to nevadilo, takhle ten příběh zabili se scénkami postav. :?
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Empedokles

Odeslatod MrSmith v 22 čer 2008 10:25

Mne sa naopak paci, ze tento diel je hlavne o postavach. Je to pre Akty X nezvycajne a preto zaujimave.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Empedokles

Odeslatod petrazelva v 22 čer 2008 14:13

Mně přijde že splácali 2 věci dohromady, které k sobě moc nešly. Na jednu stranu ten příběh, kterej mi teda v paměti moc neutkvěl (asi škoda) a na druhou stranu všechny ty osobní věci.. které to (aspoň pro mě, jakožto shippera) přebily. Při nich moje shipperské srdce plesá :)
Naposledy upravil petrazelva dne 23 čer 2008 13:12, celkově upraveno 1
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Empedokles

Odeslatod KayTee v 23 čer 2008 12:31

Ale jo..jako celek se mi to líbí. Líbí se mi, že i Doggett dostal trochu prostor a vidíme něco z jeho soukromého života. No a Mulder a Scully..a pizza..prostě žůžo... mé shipperské srdce zaplesalo :roll:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Empedokles

Odeslatod Angelitos v 27 čer 2008 13:42

Tento díl je celkově paráda! Moc ráda se na něj podívám! :mrgreen:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Empedokles

Odeslatod detillo v 24 srp 2008 14:38

Xeninka píše:Začátek a konec krásné, žárlivost Muldera na donašeče pizzy a vůbec celý jejich rozhovor... Pravdou je, že příběh je sice dobrý, ale jakožto shipper jsem přeci jen v těchto epizodách zaměřena na scény M&S a musela jsem se skoro smát při té scéně v nemocnici. Taková pěkná scéna jak Muldy ošmakává bříško a Scully to zazdí tím jejím typickým kde jsi byl... To jsem skoro z kůže vyletěla podobně jako v poslední epce...


Souhlasím, z 8.série je tahle epizoda jedna z mých nejoblíbenějších, nejen kvůli shipper scénám, ale taky zapojení Doggeta mi tady nevadí tolik jako když se objevil poprvý. I tak ho furt nějak nemusím, ke Scully mi prostě sedne Mulder a konec, třeba to jak za ní chodil do nemocnice Dogget se mi zdálo hrozně divný a líbilo se mi, jak ho tam jednou načapal Mulder a hned ho vyvedl z pokoje ven a postavil se před dveře jako ochranka 8-) Taky se mi tahle epka líbí proto, že nás i přes Scullyino těhotenství tak nějak vrací do starých dobrých časů předchozích sérií :) Což se v osmičce moc nevidí.
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Empedokles

Odeslatod kimberly v 24 srp 2008 22:25

detillo píše:
Xeninka píše:Začátek a konec krásné, žárlivost Muldera na donašeče pizzy a vůbec celý jejich rozhovor... Pravdou je, že příběh je sice dobrý, ale jakožto shipper jsem přeci jen v těchto epizodách zaměřena na scény M&S a musela jsem se skoro smát při té scéně v nemocnici. Taková pěkná scéna jak Muldy ošmakává bříško a Scully to zazdí tím jejím typickým kde jsi byl... To jsem skoro z kůže vyletěla podobně jako v poslední epce...


Souhlasím, z 8.série je tahle epizoda jedna z mých nejoblíbenějších, nejen kvůli shipper scénám, ale taky zapojení Doggeta mi tady nevadí tolik jako když se objevil poprvý. I tak ho furt nějak nemusím, ke Scully mi prostě sedne Mulder a konec, třeba to jak za ní chodil do nemocnice Dogget se mi zdálo hrozně divný a líbilo se mi, jak ho tam jednou načapal Mulder a hned ho vyvedl z pokoje ven a postavil se před dveře jako ochranka 8-) Taky se mi tahle epka líbí proto, že nás i přes Scullyino těhotenství tak nějak vrací do starých dobrých časů předchozích sérií :) Což se v osmičce moc nevidí.

Sranda a ja mám práve pocit, že sa osmička podobá na staré dobré prvé série. ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Empedokles

Odeslatod detillo v 25 srp 2008 12:05

To se podobá, to je pravda, ale já zastávám názor, že Akta X jsou natolik spojená se Scully A MULDEREM, že mi duo Scully-Dogget prostě a jednoduše nesedne a celkově to pro mě nemá už to pravý kouzlo :cry: Někde jsem tu četla názor, že "návrat" Muldera v polovině osmičky dost podstatně zpomalil krásně našlápnutou sérii,u mě to bylo právě naopak: teprve od chvíle, kdy se zase objevil,mě začaly Akta správně brát - a to navzdory tomu, že Scully už se díky pokročilému těhotenství honby za pravdou účastnila jen v laborce nebo vůbec...
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Empedokles

Odeslatod kimberly v 25 srp 2008 13:28

detillo píše:To se podobá, to je pravda, ale já zastávám názor, že Akta X jsou natolik spojená se Scully A MULDEREM, že mi duo Scully-Dogget prostě a jednoduše nesedne a celkově to pro mě nemá už to pravý kouzlo :cry: Někde jsem tu četla názor, že "návrat" Muldera v polovině osmičky dost podstatně zpomalil krásně našlápnutou sérii,u mě to bylo právě naopak: teprve od chvíle, kdy se zase objevil,mě začaly Akta správně brát - a to navzdory tomu, že Scully už se díky pokročilému těhotenství honby za pravdou účastnila jen v laborce nebo vůbec...

Jasné, chápem. Myslím že je to o osobnom vkuse a o individuálnych predstavách.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Empedokles

Odeslatod Petraela_x v 04 pro 2008 17:27

Xeninka píše:Souhlasím, z 8.série je tahle epizoda jedna z mých nejoblíbenějších, nejen kvůli shipper scénám, ale taky zapojení Doggeta mi tady nevadí tolik jako když se objevil poprvý. I tak ho furt nějak nemusím, ke Scully mi prostě sedne Mulder a konec, třeba to jak za ní chodil do nemocnice Dogget se mi zdálo hrozně divný a líbilo se mi, jak ho tam jednou načapal Mulder a hned ho vyvedl z pokoje ven a postavil se před dveře jako ochranka 8-) Taky se mi tahle epka líbí proto, že nás i přes Scullyino těhotenství tak nějak vrací do starých dobrých časů předchozích sérií :) Což se v osmičce moc nevidí.


Tiež sa mi veľmi páčila táto scéna, konečne som si povedala, že sa Mulder zachoval ako chlap, lebo do vtedy sa mi zdal úplne mimo a nejaký čudný. Mám pocit, že Mulder si nechce priznať že v Scullyovej tehotenstve mal prsty on... teda nie prsty ale niečo iné samozrejme, :lol: :roll: Akoby nevedel čo má to Scullyvoej brucho znamenať...
Trošku som nepochopila, prečo Doggett za Scullyovou toľko chodil a prečo tam bol za ten čas Mulder len raz, ale táto spomínaná scéna mi to vynahradila.

Keď sa sestrička pýtala na to kto je otec mala som pocit, že Doggett chce povedať, že on, teda aby mu dali informácie. Toto bola posledná časť čo som videla, a tak neviem čo sa stene s Doggettom, ale neviem, čo si mám o ňom myslieť... nejako neviem, čo si mám msylieť o jeho vzťahu ku Scullyvej...

No a scéna s poslíčko pizze nemala chybu! Ten Mulderov pohľad!!! Nádherný, keď Scullyová hovorí: "Dajte to tomu pánovi, čo sa tak škaredo pozerá" :lol: :lol: :lol:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Empedokles

Odeslatod KayTee v 04 pro 2008 21:27

Petraela_x píše:

T Mám pocit, že Mulder si nechce priznať že v Scullyovej tehotenstve mal prsty on... teda nie prsty ale niečo iné samozrejme, :lol: :roll: Akoby nevedel čo má to Scullyvoej brucho znamenať...


Huááááááááááá hahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo a Doggettovy city ke Scully jsem taky ze začátku podezřívavě zkoumala, ale když se objevila Monica, tak to bylo jasný :-) Není potřeba se bát :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Empedokles

Odeslatod Petraela_x v 04 pro 2008 22:38

KayTee píše:
Petraela_x píše:

T Mám pocit, že Mulder si nechce priznať že v Scullyovej tehotenstve mal prsty on... teda nie prsty ale niečo iné samozrejme, :lol: :roll: Akoby nevedel čo má to Scullyvoej brucho znamenať...


Huááááááááááá hahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo a Doggettovy city ke Scully jsem taky ze začátku podezřívavě zkoumala, ale když se objevila Monica, tak to bylo jasný :-) Není potřeba se bát :-)


jé dík :D Monica je veľmi sympatická som zvedavá čo bude ďalej.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Empedokles

Odeslatod oskvarka v 24 lis 2009 23:06

jj tak toto bola poriadna hustota...dokonale...
a monika...jj uz viem co mi tak chyba pri doggettovy...nic proti nemu je to dokonaly suchar :D... to ako ze v dobrom :lol:
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 8. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron