Osobní propadáky

Svěřte se, jaká epizoda ze seriálu Akta X se vám nelíbila...

Moderátor: Luki

Milagro

Odeslatod Mimozemská entita v 13 dub 2008 20:08

Já vím, že tahle epizoda je mezi fanoušky většinou spíš oblíbená ale mě teda moc nenadchla a skoro jsem při ní usnul :)
Mimozemská entita
 
Příspěvky: 6
Registrován: 13 dub 2008 20:05

Re: Milagro

Odeslatod Xeninka v 13 dub 2008 20:14

Fakt jo? Ty bláho, u sebe jí zařazuju spíše mezi ty lepší kousky. Jinak usnula jsem snad například u Surekillu...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Milagro

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 20:17

Toto je uplne fenomenalna hlboka epizoda. Chris Carter ju dokonca vybral medzi 8 epizod, ktore budu na DVD X-Files Revelations takze miesto medzi najhorsimi epizodami rozhodne nema.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Milagro

Odeslatod Mimozemská entita v 13 dub 2008 20:19

Já vím, každý tu epizodu miluje ale mě prostě nebavila :)
Mimozemská entita
 
Příspěvky: 6
Registrován: 13 dub 2008 20:05

Re: Milagro

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 20:39

Mimozemská entita píše:Já vím, že tahle epizoda je mezi fanoušky většinou spíš oblíbená ale mě teda moc nenadchla a skoro jsem při ní usnul :)


Mi se sice Milagro moc moc líbí ale úplně chápu jak jsi u ní mohl skoro usnout :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Milagro

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 20:42

Jeden kamarat pri nej tiez skoro zaspal. Niektorym ludom nemusi vonat ten styl.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Milagro

Odeslatod k212 v 15 dub 2008 16:58

Já mám tuhle epizodu fakt hodně ráda, i přes její nedotažený děj. Ona je vlastně taková spavá, protože se v ní nic akčního neděje, hodně se v ní mluví. Spisovatelova fabulace, která se mísí s realitou, je hodně povedená. A navíc zbožňuju ty interakce mezi Scully-Padgettem a Muldrem-Scully-Padgettem a Muldrem-Padgettem. Je i obstojně natočená, ale hodně vybočuje z klasických epizod, takže chápu, že někomu prostě nemusí sednout.

Přidávám lehce žárlivě zabarvenou hlášku, kterou miluje mé shippy srdce:
MULDER: Well, let's just say it ends with you doing the naked pretzel with "the stranger" on a bed in an
unfurnished fourth floor apartment. I'm assuming that's a priori, too?

SCULLY: I think you know me better than that, Mulder.
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Milagro

Odeslatod XGirl v 18 dub 2008 22:12

Tak pravda je, že tuhle epizodu si vychutnají spíš znalci světa AX, kteří vědí víc o "normální" povaze Scullyové, o jejích peripetiích co se týká vztahu s Mulderem a znají děje předchozích epizod, takže je pro ně takováhle "sonda do duše Scullyové" zajímavá a přínosná. Chápu ale, že když ten díl vidí občasný klasický TV divák, tak se bude za chvíli nejspíš nudit...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Milagro

Odeslatod kimberly v 19 dub 2008 21:00

Sranda! To je fakt zaujímavé, ako odlišné môžu mať ľudia názory. Táto epizóda patrí u mňa bezkonkurenčne medzi tie najlepšie, fantastická podívaná, naozaj, veľmi zaujímavo spracovaná.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Leonard Betts

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 17:27

V Aktoch X som zvyknutá na kadečo, ale toto bolo na mňa priveľa. Podľa mňa absolútny hnus, nechutné, toto prehnali.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Leonard Betts

Odeslatod Luki v 20 dub 2008 17:31

Druhý nejlepší díl čtvrté série :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Leonard Betts

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 17:34

Myslim, ze tu by si mali davat skor kontroverzne epizody, ktore celkovo ludia povazuju za nekvalitne. Nedaval by som tu epizody s ktorymi ma problem len ten dotycny prispievatel. Clovek pride si pozriet najhorsie epizody a uvidi tu take epizody ako je Humbug alebo Leonard Betts. To sa tu nehodi. Nehovorim to preto lebo mne sa tato epizoda paci, ale potom by tu niekto kludne mohol dat aj napr. Memento Mori. Tu sa maju podla mna preberat nekvalitne alebo kontroverzne epizody. Tato vysoko kvalitna epizoda tu urcite nepatri.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Leonard Betts

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 17:37

MrSmith píše:Myslim, ze tu by si mali davat skor kontroverzne epizody, ktore celkovo ludia povazuju za nekvalitne. Nedaval by som tu epizody s ktorymi ma problem len ten dotycny prispievatel. Clovek pride si pozriet najhorsie epizody a uvidi tu take epizody ako je Humbug alebo Leonard Betts. To sa tu nehodi. Nehovorim to preto lebo mne sa tato epizoda paci, ale potom by tu niekto kludne mohol dat aj napr. Memento Mori. Tu sa maju podla mna preberat nekvalitne alebo kontroverzne epizody. Tato vysoko kvalitna epizoda tu urcite nepatri.

Ja si to nemyslím, podľa mňa je nekvalitná a nehodí sa ani do Aktov X, že je kontroverzná to je teda až nad hlavu. A podľa mňa aj nekvalitná s veľmi zlou zápletkou.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Leonard Betts

Odeslatod Luki v 20 dub 2008 17:37

MrSmith píše:Myslim, ze tu by si mali davat skor kontroverzne epizody, ktore celkovo ludia povazuju za nekvalitne. Nedaval by som tu epizody s ktorymi ma problem len ten dotycny prispievatel. Clovek pride si pozriet najhorsie epizody a uvidi tu take epizody ako je Humbug alebo Leonard Betts. To sa tu nehodi. Nehovorim to preto lebo mne sa tato epizoda paci, ale potom by tu niekto kludne mohol dat aj napr. Memento Mori.


...
Svěřte se, jaká epizoda ze seriálu Akta X se vám nelíbila...


Mně se třeba líbily všechny tady zmíněné epizody ale holt když už je tu takové téma tak to tak zatím nechám, pokud se to tu bude i nadále zaplňovat podobnými vykřiky do tmy tak provedu čistku 8-) :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Leonard Betts

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 17:41

Luki: jasné, preveď čo chceš veď na to si tu, ale pre mňa je výkrikom do tmy medzi najhoršími epizódami Amazing Maleeni. Holt každý máme vlastné kritéria a vkus a otázka znela, čo sa nám nepáčilo, tak sa vyjadrujem.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Leonard Betts

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 17:41

Asi aj preto som tak reagoval lebo tu je aj uzasna epizoda Milagro, ktoru dokonca vybral aj Carter, a tiez nejake dalsie epizody. Ked je to ale tema "zverte sa aka epizoda sa vam nepacila" tak ok potom :). Dufam len, ze sa to tu nebude aj nadalej zaplnovat kvalitnymi epizodami :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Leonard Betts

Odeslatod Luki v 20 dub 2008 17:43

kimberly píše:Luki: jasné, preveď čo chceš veď na to si tu, ale pre mňa je výkrikom do tmy medzi najhoršími epizódami Amazing Maleeni. Holt každý máme vlastné kritéria a vkus a otázka znela, čo sa nám nepáčilo, tak sa vyjadrujem.


Ale né, právě říkám že od toho tu tohle téma je, aby si každý popovídal o epizodách co se mu nelíbily :). Ta "čistka" by byla v případě že by se to začalo zaplňovat epizodami s nulovými reakcemi protože všem ostatním se třeba daný dil líbil, to by tu pak bylo pln zbytečných témat :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Leonard Betts

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 17:43

kimberly píše:Luki: jasné, preveď čo chceš veď na to si tu, ale pre mňa je výkrikom do tmy medzi najhoršími epizódami Amazing Maleeni. Holt každý máme vlastné kritéria a vkus a otázka znela, čo sa nám nepáčilo, tak sa vyjadrujem.

Predstav si ale keby tu dal niekto nejaky dalsi klenok napr. Duanne Berry a argumentoval by len tym, ze len mne sa to nepacilo tak to davam medzi najhorsie epizody.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Leonard Betts

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 17:44

MrSmith píše:Asi aj preto som tak reagoval lebo tu je aj uzasna epizoda Milagro, ktoru dokonca vybral aj Carter, a tiez nejake dalsie epizody. Ked je to ale tema "zverte sa aka epizoda sa vam nepacila" tak ok potom :). Dufam len, ze sa to tu nebude aj nadalej zaplnovat kvalitnymi epizodami :)

S Milagrom úplne súhlasím, je výborné. Možno aj Leonard Betts ale pre mňa tento diel už proste presiahol hranicu akéhokoľvek vkusu.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Leonard Betts

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 17:46

kimberly píše:
MrSmith píše:Asi aj preto som tak reagoval lebo tu je aj uzasna epizoda Milagro, ktoru dokonca vybral aj Carter, a tiez nejake dalsie epizody. Ked je to ale tema "zverte sa aka epizoda sa vam nepacila" tak ok potom :). Dufam len, ze sa to tu nebude aj nadalej zaplnovat kvalitnymi epizodami :)

S Milagrom úplne súhlasím, je výborné. Možno aj Leonard Betts ale pre mňa tento diel už proste presiahol hranicu akéhokoľvek vkusu.

Ale to, ze presiahol, podla teba, hranicu vkusu ho este nerobi zlym dielom.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Další

Zpět na Nejhorší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron