Trust no 1 9×08

19 epizod Akt X z let 2001-2002

Moderátor: Luki

Trust no 1 9×08

Odeslatod Angelitos v 17 dub 2008 21:56

:shock: - takhle jsem napjatě koukala, celý díl byl vynikající a strhující!
Čekání na Muldyho bylo napínavé...moc jsem se Scully soucítila, jak moc ho chtěla vidět. V tom lomu jsem očekávala, že se jí aspoň nachvíli ukáže a když ujížděl vlak, tak mi docela i natahovalo. :cry: MOc pěkný díl, určitě se musím podívat co nejdříve znovu! :mrgreen:
Fráze :"A vím, že jedné osamělé noci...jste Muldera přizvala k sobě do postele." Mě docela dostala...

Co na díl říkáte vy?
Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil Angelitos dne 20 dub 2008 21:06, celkově upraveno 2
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Trust no 1

Odeslatod Luki v 17 dub 2008 22:19

Pro mne po Williamovi druhý nejlepší mytologkcý díl 9. série. Velice pěkně napsaný a Scully s kočárkem byla geniální :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Trust no 1

Odeslatod Angelitos v 17 dub 2008 22:29

Luki píše:Pro mne po Williamovi druhý nejlepší mytologkcý díl 9. série. Velice pěkně napsaný a Scully s kočárkem byla geniální :)

Tojo a malý William byl sladký, furt podobnější Skindovi Obrázek
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Trust no 1

Odeslatod Luki v 17 dub 2008 22:31

Angelitos píše:
Luki píše:Pro mne po Williamovi druhý nejlepší mytologkcý díl 9. série. Velice pěkně napsaný a Scully s kočárkem byla geniální :)

Tojo a malý William byl sladký, furt podobnější Skindovi Obrázek


Tak přece jen má "baterku" větší než Mulder ;) :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Trust no 1

Odeslatod Angelitos v 17 dub 2008 22:58

Luki píše:
Angelitos píše:
Luki píše:Pro mne po Williamovi druhý nejlepší mytologkcý díl 9. série. Velice pěkně napsaný a Scully s kočárkem byla geniální :)

Tojo a malý William byl sladký, furt podobnější Skindovi Obrázek


Tak přece jen má "baterku" větší než Mulder ;) :lol:

No právě a o tom to je! :lol: Každopádně jsem se teď musela znovu podívat na některé ty scénky, hlavně s tím vlakem...fakt super dílek :) Doufám, že je ještě nějaký takový...co? :)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Trust no 1

Odeslatod Angelitos v 18 dub 2008 00:07

to si nemohu nechat pro sebe :lol:
Obrázek
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Trust no 1

Odeslatod Tomi v 18 dub 2008 08:38

Nevite nekdo, zda ten "supervojak" ...Terry O'Quinn... se objevil i ve filmu, "zemrel" hned na zacatku... hral i v dilu 2x12 Aubrey... To ho maji tak radi, ze ho obsazujou tak casto, nebo tvurci mysleli uz ve filmu na "supervojaky"? Ted jsem dokoukal na dil Trust no1 a nevim, zda se to pak jeste bude resit nebo ne... ale zda se mi to divni, ze jsem ho tam videlo znova... :shock:
Uživatelský avatar
Tomi
 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 dub 2008 20:59
Bydliště: Brno

Re: Trust no 1

Odeslatod Xeninka v 18 dub 2008 08:56

Luki píše:Pro mne po Williamovi druhý nejlepší mytologkcý díl 9. série. Velice pěkně napsaný a Scully s kočárkem byla geniální :)

Naprosto mi mluvíš z duše, tenhle díl spolu ještě s dalšími třemi jsem viděla z devítky nejčastěji. A kdysi dávno mi možná i ukápla slza při tom, jak tam četla ten dopis od něj...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Trust no 1

Odeslatod Xeninka v 18 dub 2008 08:57

Tomi: oni ho prostě rádi obsazujou, to je celé...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Trust no 1

Odeslatod peta111 v 18 dub 2008 09:49

Tak tuhle epizodu považuju za jednu z nej z 9. a dává nám i nějaké přelomové informace, ať už o "té" noci nebo když jsme se dozvěděli, že je celé ty roky někdo sledoval. Drama na nádraží je skvěle natočené, kdybych nevěděla, že Mulder v 9. nebude, už bych začala pochybovat, že přece z vlaku aspoň vykoukne. Scully jsme taky poprvé viděli s kočárkem a ta jejich mailová korespodence nemůže nechat každého fanouška jen tak. ;)
Drama, napětí, emoce, mytologie, co víc si přát :)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Trust no 1

Odeslatod MrSmith v 18 dub 2008 20:56

Ako hovori Luki, po Williamovi druha najlepsia mytologicka epizoda deviatej serie.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Trust no 1

Odeslatod mona lisa v 18 dub 2008 21:14

Zaujimalo by ma, ci ich sledovali aj pocas ich spolocnej noci :? Cely cas? To je hroza, vsetky tie podrobnosti :x
Mozno to maju aj nahrate a mimozemstania si to prezerali viackrat :lol: Take nieco u nich asi nemaju :lol:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Trust no 1

Odeslatod peta111 v 18 dub 2008 21:18

mona lisa píše:Zaujimalo by ma, ci ich sledovali aj pocas ich spolocnej noci :? Cely cas? To je hroza, vsetky tie podrobnosti :x
Mozno to maju aj nahrate a mimozemstania si to prezerali viackrat :lol: Take nieco u nich asi nemaju :lol:


Jo, jo pravda je pořád někde venku. :) Vidíš, fanoušci šílí a mimozemšťani holt mají ve všem náskok :lol: :lol: Třeba to uvidíme až v roce 2012 :?: :lol:
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Trust no 1

Odeslatod Angelitos v 18 dub 2008 21:21

mona lisa píše:Zaujimalo by ma, ci ich sledovali aj pocas ich spolocnej noci :? Cely cas? To je hroza, vsetky tie podrobnosti :x
Mozno to maju aj nahrate a mimozemstania si to prezerali viackrat :lol: Take nieco u nich asi nemaju :lol:


:o Jono taky mě to šokovalo to sledování, to musí být mazec, když se dozvíš, že tě upe dlouhou dobu někdo pořád měl na očích :?
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Trust no 1

Odeslatod kimberly v 21 dub 2008 10:33

Angelitos píše:
mona lisa píše:Zaujimalo by ma, ci ich sledovali aj pocas ich spolocnej noci :? Cely cas? To je hroza, vsetky tie podrobnosti :x
Mozno to maju aj nahrate a mimozemstania si to prezerali viackrat :lol: Take nieco u nich asi nemaju :lol:


:o Jono taky mě to šokovalo to sledování, to musí být mazec, když se dozvíš, že tě upe dlouhou dobu někdo pořád měl na očích :?

To je práve tá-teraz už opodstatnená-paranoja, na ktorej Chris Carter stavia celý seriál.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Trust no 1 9×08

Odeslatod nabaa v 28 dub 2008 14:36

Wow! Tohle bylo prostě....wow! :shock:
Dávám 200% a myslím, vlastně jsem si jistá, že jsem právě objevila svůj nejoblíbenější mytologický díl. Pochybuju, že The Truth ho trumfne, přestože je to velké finále. Celou dobu jsem seděla jak přivařená, napnutá jak struna a chvílemi jsem se málem dala do kousání nehtů. Je to úžasně lidský příběh plný napětí a emocí, každý jeden herec v něm podal maximální výkon, stejně jako Chris s Frankem, Tony Wharmby, kameramani a další. A samozřejmě nesmím zapomenout na hudbu, protože ta dokonale všechno podbarvila. Nemám slov, prostě velká paráda. Vynikající nápad bylo prokládat či doplňovat děj záběry sledovacích kamer, ještě to přidávalo na atmosféře. A zvláštní, alespoň pro mě, bylo, že věty typu "Dearest Dana" nebo "I remain forever yours" nepůsobily vůbec nepatřičně. Sice vím, že vztah Muldera a Scullyové se přesunul do intimnější roviny, ale mimo tenhle díl by mi podobné věci i tak přišly zvláštní, neodpovídající. Jo, jsem z Trust No1 nadšená, unešená, smutná, rozněžněná, plná naděje a očekávání a totálně absolutně neochvějně a bezvýhradně oddaná vášni jménem Akta X. :)

Jen by mě zajímalo, proč pořád dokola obsazují Terryho O´Quinna. Má to nějaký význam, nebo se prostě jen osvědčil a doufají, že si nikdo nevšimne toho, že už se v seriálu párkrát objevil? Já jen, že by to taky mohlo znamenat, že byl supervoják už v Aubrey a pak ve FTF a že ho tudíž fakt není možný zabít. Teda až do Trust No1. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Trust no 1 9×08

Odeslatod k212 v 25 kvě 2008 22:03

Mé romantické já téměř vyskočilo z kůže ... to bylo tak dojemný a tak napínavý. Prostě a jednoduše : i bez fyzické přítomnosti byl Mulder v tomhle dílu cítit každou vteřinu. Skvělé technické provedení, hrátky s časovou chronologií, zajímavý střih a hudba - tento díl je perfektním příkladem Akt X pro 21. století.
BTW mě Trust No1 opět utvrdilo v mém přesvědčení, že "one lonely night" se odehrála v Per Manum a ne v All Things (invited in your bed ... do tvé postele, takže se to muselo odehrát u Scully doma, jj vím, že to mohlo být obrazné vyjádření situace, ale supervoják a metafory ... to mi nejde dohromady :lol: ).
Si taky myslím, že Terry O'Quinn hrál v tomto díle stejnou postavu jako ve FTF.
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Trust no 1 9×08

Odeslatod MrSmith v 26 kvě 2008 11:18

Nehral tu istu postavu. Scullyova by ho urcite poznala.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Trust no 1 9×08

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 23:30

Taky si myslím, že by ho Scully poznala. Prostě asi se jim ten herec líbil nebo co. Mě to teda ale rušilo, už když jsem ho viděla podruhé, no a teď mě to přišlo divné, že je to ten stejný chlápek...

Každopádně já mám Trust No 1 snad i radši než William.. Hlavně ta úvodní sekvence se Scully voiceoverem, ta mi vhání slzičky do očí pokaždé, když ji vidím nebo slyším.. a k tomu ty fotky a záběry z dřívějška a skvělá (tuším Tchaikowského) hudba..
A pak ty maily a všechno.. je to prostě mazec díl. Jeden z nejsmutnějších a zároveň nejkrásnějších.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Trust no 1 9×08

Odeslatod kimberly v 08 čer 2008 13:24

Diel je urobený veľmi dobre po vizuálnej aj hudobnej stránke, napriek tomu sa mi však predstava že ich niekto sledoval celé roky nepáči, ja by som to tam nedávala, aj keď to má samozrejme obrovský zmysel a tento diel obsahuje množstvo spomienok a nezabudnuteľných sekvencií a malého Williama, plus elektronickú komunikáciu s Mulderom...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Další

Zpět na 9. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron