The Amazing Maleeni

Svěřte se, jaká epizoda ze seriálu Akta X se vám nelíbila...

Moderátor: Luki

The Amazing Maleeni

Odeslatod pitrysek v 13 dub 2008 11:16

Musela jsem dlouho přemýšlet, kterou epizodu označím za "nejhorší"( nejhorší epizody nejsou, jenom je pár epizod, které jsou špatně vymyšlené ;) ), a myslim, že pro mě "nejhorší" epizoda je právě The Amazing Maleeni, viděla jsem ji jenom jednou a nikdy sem netoužila pustit si jí znovu. :roll:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: The Amazing Maleeni

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 11:18

pitrysek píše:Musela jsem dlouho přemýšlet, kterou epizodu označím za "nejhorší"( nejhorší epizody nejsou, jenom je pár epizod, které jsou špatně vymyšlené ;) ), a myslim, že pro mě "nejhorší" epizoda je právě The Amazing Maleeni, viděla jsem ji jenom jednou a nikdy sem netoužila pustit si jí znovu. :roll:


AM mám rád... jak jsem řekl pro mne je nejhorší Je Souhaite a potom snad Lord Of The Flies, kvůli nudné první polovině.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: The Amazing Maleeni

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 11:46

Dobrá epizoda...pokud netrpíte nutkavou tendencí si vyzkoušet,co je možné. Málem mě to stálo zápěstí. :roll:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: The Amazing Maleeni

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 16:02

A mne sa veru tento diel páčil, odpozerala som ho od začiatku až do konca a ešte ma aj bavil.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Amazing Maleeni

Odeslatod peta111 v 20 dub 2008 16:52

Taky bych to zase tak špatné neviděla, náhodou ty jejich kouzelnické kousky mě pobavily i úžasný Muldrini :lol:
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: The Amazing Maleeni

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 17:07

Tiez by som to az tak zle nevidel. Ja som nezaspal :). Pre mna to bolo nieco nove co tu este nebolo. Scullyova v klobuku je proste na zozranie :D
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: The Amazing Maleeni

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 20:47

Pro mě byla ta epizoda moc zajímavá, hlavně Scully byla vynikající :mrgreen:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: The Amazing Maleeni

Odeslatod Arte v 20 dub 2008 22:49

Tahle epizoda sama za sebe stála za nic :D , ale okamžiky s Muldreenim a Scully v cylindru mně dostanou vždycky ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: The Amazing Maleeni

Odeslatod kimberly v 10 čer 2008 18:40

Mne sa páčil nápad a hlavne jeden herecký výkon vo vedľajšej úlohe, málokedy som si všimla, že by bola postava obsadená tak trefne.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Amazing Maleeni

Odeslatod Baku05 v 05 črc 2008 23:16

Až teď jsem si všimla, že The Amazing Maleeni je daná mezi "nejhorší epizody". A musím nesouhlasit ;) Díl sice nenabízí žádné drama, sune se vpřed pozvolnu, ale i tak mě zaujal. Zajímavé prostředí a pak MaS trumfující se v tricích :D A Scully v cylindru je pro mě něco jako symbol pro sedmou sérii :mrgreen:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most


Zpět na Nejhorší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron