Darkness Falls

24 klasických epizod z let 1993-1994

Moderátor: Luki

Darkness Falls

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 15:57

Neviem či toto nie je úplne najlepší diel celého seriálu. Čítala som ho spracovaný aj knižne, aj videla a vždy ma úplne dostane. Proste fantázia, tá panika, to čakanie či bude svetlo, alebo nebude svetlo, tí zelení pavúčikovia a to ako ľudí vysušujú a obaľujú do kokónov...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Súmrak padá

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 16:48

Nevravela si, ze najlepsi diel je How the Ghosts stole Christmas? :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Súmrak padá

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 17:16

MrSmith píše:Nevravela si, ze najlepsi diel je How the Ghosts stole Christmas? :)

Vravela, práve preto je tam to: neviem či nie najlepšia...lebo je tam to neviem. Mne najlepšie vyhovuje Ako duchovia...lebo je robená presne v mojom štýle. Ale toto je proste klasika Aktov X. Tak neviem... :roll:
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Darkness Falls

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 19:28

Pro mě je tato epizoda jedna z těch nejlepších!!! Mám ji moc ráda, a vždycky se na ni ráda podívám. Celé to téma, ten strach Scullyové, prostě paráda :mrgreen:
Naposledy upravil Angelitos dne 20 dub 2008 21:19, celkově upraveno 2
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Darkness Falls

Odeslatod Utero v 20 dub 2008 21:17

Musim tady s vama souhlasit, fakt jedno z nejlepsich del, celych 45 minut jsem byl prikovany k obrazovce a nehl oci z obrazovky. Fakt vyborne. Same napeti. Na konci kdy to obalilo i nase hrdiny jsem skoro zkolaboval, fakt jsem zacinal mit strach, ze to s nimi spatne dopadne 8-) s Ice nejlepsi epizoda prvni serie. Nenasel jsem snad zadnou chybu. Ta mrtvola v pavoucine vypadala fakt naprosto opravdove a uzasne. To proste musi kazdy videt :)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Darkness Falls

Odeslatod KayTee v 21 dub 2008 12:23

Souhlasím, tato epizoda patří mezi nejlepší z jedničky. Taky jsem jí četla i knižně a pořád si ji dokonale pamatuji :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Darkness Falls

Odeslatod Arte v 21 dub 2008 17:47

Ten díl jsem dřív četla jako knihu a pak až viděla a to ještě ne celý :D ,a el je to vážně klasika, ten díl ZBOŽŇUJU! ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Darkness Falls

Odeslatod XGirl v 21 dub 2008 18:48

Tak to jsme na tom holky stejně, já to takhle mám ještě u Squeeze, Shapes a Blood...a líbily se mi i ty knihy a pak následně epizody, ze všech jsem byla nadšená...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Darkness Falls

Odeslatod monkax v 21 dub 2008 22:51

Tento díl považuju taky za nejlepší z jedničky. Akta x začínám ted sledovat od začátku, tak se na tento díl už hrozně těším :D
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Darkness Falls

Odeslatod Arte v 25 dub 2008 22:33

Ale jeden okamžik miluju, i když není k smíchu. Když rozbalují kokon s člověkem, Scully ohledává tělo a poznamenává: "Asi je to muž." Mulder se podívá blíž a tiše přitaká: "Jo..." To fakt stojí za to :lol:
Nebo taky tohle, omlouvám se za kvalitu... :| Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Darkness Falls

Odeslatod nabaa v 26 dub 2008 12:11

Tož tohle je klasika, naprostá a dokonalá. Myslím, že tenhle díl si snad pamatuje každý, nejen zarytí fandové Akt X. Aspoň z mé zkušenosti, když se s někým ne úplně zainteresovaným dostanu do diskuze na téma Akta X, tak většinou první slyším "Já si z toho moc nepamatuju, akorát ten díl, jak byli někde v lese a padali tam na ně ti zelení broučci." :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Darkness Falls

Odeslatod Angelitos v 26 dub 2008 21:26

nabaa píše:Tož tohle je klasika, naprostá a dokonalá. Myslím, že tenhle díl si snad pamatuje každý, nejen zarytí fandové Akt X. Aspoň z mé zkušenosti, když se s někým ne úplně zainteresovaným dostanu do diskuze na téma Akta X, tak většinou první slyším "Já si z toho moc nepamatuju, akorát ten díl, jak byli někde v lese a padali tam na ně ti zelení broučci." :lol:


úplně stoprocentní souhlas :lol: :lol: I s tím tož! :mrgreen:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Darkness Falls

Odeslatod KayTee v 28 dub 2008 23:19

Já zrovna nadávám, protože na dívku, které mi vypálil kolega nejde pustit Darkness Falls ani Tooms... zrovna ty moje dvě oblíbené :-( Jakoby nestačilo už to, že to mám jako avíčka v šílené kvalitě..grrr
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Darkness Falls

Odeslatod mona lisa v 29 dub 2008 08:40

Mne sa tiez ta epizoda zdala dost roztahana a miestami som zivala. Ale ako celok to nebolo zle. Nechapem Mulderov vkus na zeny - Fowleaova, Phoebe, a teraz divozienka :? Ked povedal o nej, ze je prekrasna - bol snad pod vplyvom soku, ktory prezil na zachytke :lol: :lol:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Darkness Falls

Odeslatod KayTee v 29 dub 2008 13:24

mona lisa píše:Mne sa tiez ta epizoda zdala dost roztahana a miestami som zivala. Ale ako celok to nebolo zle. Nechapem Mulderov vkus na zeny - Fowleaova, Phoebe, a teraz divozienka :? Ked povedal o nej, ze je prekrasna - bol snad pod vplyvom soku, ktory prezil na zachytke :lol: :lol:


Řekla bych, že sis popletla díly :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Darkness Falls

Odeslatod G.Logan v 29 dub 2008 18:59

Toto je dil na ktery nemuzu zapomenout uz jen z toho duvodu ze je to prvni dil ktery jsem videl jeste kdyz se to vysilalo pred dlouhou dobou na nove v podvecernich hodinach :D
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Darkness Falls

Odeslatod kimberly v 04 kvě 2008 10:11

Inak z tohto dielu vo mne zostali isté pozostatky. Niekedy, keď sa stmieva ma napadne, že by som sa už nemala zdržovať von. :D
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Darkness Falls

Odeslatod Utero v 04 kvě 2008 11:13

kimberly píše:Inak z tohto dielu vo mne zostali isté pozostatky. Niekedy, keď sa stmieva ma napadne, že by som sa už nemala zdržovať von. :D


Takovych duvodu je i vic nez jen vrazdici hmyz :)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Darkness Falls

Odeslatod Arte v 04 kvě 2008 11:28

Utero píše:
kimberly píše:Inak z tohto dielu vo mne zostali isté pozostatky. Niekedy, keď sa stmieva ma napadne, že by som sa už nemala zdržovať von. :D


Takovych duvodu je i vic nez jen vrazdici hmyz :)

Stejnak je to hnusná havěť...
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Darkness Falls

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 12:26

Tenhle díl je taky jedním z mých prvních a zároveň nej. Jo, výlet do přírody může skončit všelijak, takže pozor na broučky, obludy s červenýma očima, ale i nevinně vypadající houbičky :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Další

Zpět na 1. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron