Nejlepší závěrečná scéna

21 epizod Akt X z let 2000-2001

Moderátor: Luki

Jaká je podle Vás nejlepší záverečná scéna 8.série?

Within
0
Žádná hlasování
Without
0
Žádná hlasování
Invocation
0
Žádná hlasování
The Gift
0
Žádná hlasování
Per Manum
2
9%
This is not Happening
7
31%
DeadAlive
0
Žádná hlasování
Alone
3
13%
Existence
10
45%
 
Celkem hlasů : 22

Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 12:10

Hlasujte a uvěďtě důvod :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod terentule v 13 dub 2008 12:16

Existence...z epizod co jsou na výběr se mi líbily skoro všechny závěrečné scény, ale poslední scéna z Existence je tak nádherně natočená, že nemůžu volit jinak :)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 12:19

Já hlasoval pro "Alone".

Mulder a Scully jako za starých časů, ale Dogget zůstává sám a na konci to na něj všechno padlo. Velice silný konec :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod Utero v 13 dub 2008 12:24

Sorry, ale neslo hlasovat jinak enz pro Existence
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod Xeninka v 13 dub 2008 12:28

Chvíli jsem váhala nedat TINH, ale Existence je prostě takové naprosté dovršení všeho za celé roky a je to hrozně moc hezky natočeno - to oddálení kamery a vůbec vše okolo...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 14:17

Závěr Existence byl samozřejmě úžasný, sladkobolný a dlouho očekávaný, nicméně na mě nejvíc zapůsobil finiš This is not happening. Gillian tam byla věrohodnější než věrohodná a to zoufalství z obrazovky přímo čišelo (ovšem jedině v originále). :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 14:19

nabaa píše:Závěr Existence byl samozřejmě úžasný, sladkobolný a dlouho očekávaný, nicméně na mě nejvíc zapůsobil finiš This is not happening. Gillian tam byla věrohodnější než věrohodná a to zoufalství z obrazovky přímo čišelo (ovšem jedině v originále). :)


Souhlasím.. nechápal jsem na co si stěžujete a jak může být dabing až TAK špatný, tak jsem si to pustil na DVD s dabingem a v okamžiku kdy pronesla "A sakra" jsem to stopnul :D.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 16:23

"A sakra" - to je teda sranda :lol: Inac samozrejme, ze najlepsi koniec je Existence. Skvele zavrsenie vsetkeho co sa udialo.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 16:36

Luki píše:
nabaa píše:Závěr Existence byl samozřejmě úžasný, sladkobolný a dlouho očekávaný, nicméně na mě nejvíc zapůsobil finiš This is not happening. Gillian tam byla věrohodnější než věrohodná a to zoufalství z obrazovky přímo čišelo (ovšem jedině v originále). :)


Souhlasím.. nechápal jsem na co si stěžujete a jak může být dabing až TAK špatný, tak jsem si to pustil na DVD s dabingem a v okamžiku kdy pronesla "A sakra" jsem to stopnul :D.


No to byla taky děsná hláška. Vyznělo to spíš žertovně, jak z nějakýho animáče, a úplně to zničilo celou atmosféru. A ani scéna Scullyové se Skinnerem nedisponuje úplně ideálním dabingem. Takže TINH jedině origoš. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 16:44

nabaa píše:
Luki píše:
nabaa píše:Závěr Existence byl samozřejmě úžasný, sladkobolný a dlouho očekávaný, nicméně na mě nejvíc zapůsobil finiš This is not happening. Gillian tam byla věrohodnější než věrohodná a to zoufalství z obrazovky přímo čišelo (ovšem jedině v originále). :)


Souhlasím.. nechápal jsem na co si stěžujete a jak může být dabing až TAK špatný, tak jsem si to pustil na DVD s dabingem a v okamžiku kdy pronesla "A sakra" jsem to stopnul :D.


No to byla taky děsná hláška. Vyznělo to spíš žertovně, jak z nějakýho animáče, a úplně to zničilo celou atmosféru. A ani scéna Scullyové se Skinnerem nedisponuje úplně ideálním dabingem. Takže TINH jedině origoš. :)


Ona celá osmička je z pohledu překladu a dabingu dosti rozporuplná... kdysi si na to dávali více záležet.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod pitrysek v 13 dub 2008 16:51

Epizoda This is not Happening mě dostala, jak tam našli Muldera ležet mrtvýho, tak jsem se rozbrečela :cry: žádná jiná epizoda mě nerozbrečela ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 17:16

pitrysek píše:Epizoda This is not Happening mě dostala, jak tam našli Muldera ležet mrtvýho, tak jsem se rozbrečela :cry: žádná jiná epizoda mě nerozbrečela ;)


Hrozně moc jsem se chtěla u TINH rozbrečet,ale byla jsem tak vypleskaná,že to nešlo,tak jsem se rozbrečela až na začátku DeadAlive. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod pitrysek v 13 dub 2008 18:39

nabaa píše:
pitrysek píše:Epizoda This is not Happening mě dostala, jak tam našli Muldera ležet mrtvýho, tak jsem se rozbrečela :cry: žádná jiná epizoda mě nerozbrečela ;)


Hrozně moc jsem se chtěla u TINH rozbrečet,ale byla jsem tak vypleskaná,že to nešlo,tak jsem se rozbrečela až na začátku DeadAlive. :)



Když jsem tu epizodu poprvé viděla, bylo mi asi 16, a byla jsem v tý době na takové scénky trochu víc citlivá ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod peta111 v 13 dub 2008 19:50

Tak hlasovala jsem pro Existence, ale celkově můžu říct, že výběr je hrozně těžký. Osmička je vynikající série a s tím i ty konce epizod. TINH nemá v originále chybu, Alone je dojemná, stejně jako DeadAlive. A ještě nemnluvíme o některých z devítky!
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 20:43

peta111 píše:Tak hlasovala jsem pro Existence, ale celkově můžu říct, že výběr je hrozně těžký. Osmička je vynikající série a s tím i ty konce epizod. TINH nemá v originále chybu, Alone je dojemná, stejně jako DeadAlive. A ještě nemnluvíme o některých z devítky!


K devítce co nevidět dojdeme :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod KayTee v 13 dub 2008 23:00

Existence - už jsem psala i jinde.. Je to prostě epizoda, ve které se plní mnoho snů...
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod monkax v 14 dub 2008 13:32

Já hlasovala taky pro Existenci, ten konec byl prostě krásný, završením všeho. Nejvíc za celý seriál jsem si poplakala v 9.serii radši neřeknu proc, protože někdo třeba 9.neviděl. Taky jsem nechápala, co pořád někdo má s tím dabingem, ale jdyž jsme si s přítelem pustily některé díly z originálu, tak jsme celou dobu seděli a ani se nepohli. Bylo to skvělé, úplně nás originál vtáhl do dějě. Každopádně jsem fanda a můžu to i v češtině. Takový pokec o Aktech X to mi chybělo. Zdravím všechny Aktáky :)
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod Angelitos v 14 dub 2008 16:12

Já hlasuji pro Per Manum. Existence pro mne byla jaxi neuvěřitelná. Nemohla jsem tomu úplně uvěřit, naopak v Per Manum to bylo takové více Muldrovsko/Scullyovské /nevím, jeslti mi rozumíte:D/. Hlavně se mi líbila Muldyho hláška nakonci :P .
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod terentule v 14 dub 2008 17:27

Angelitos píše:Já hlasuji pro Per Manum. Existence pro mne byla jaxi neuvěřitelná. Nemohla jsem tomu úplně uvěřit, naopak v Per Manum to bylo takové více Muldrovsko/Scullyovské /nevím, jeslti mi rozumíte:D/. Hlavně se mi líbila Muldyho hláška nakonci :P .

Jo, Per Manum je u mě těsně v závěsu za Existence :). Ten konec s Muldyho hláškou je nádherný. :)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Nejlepší závěrečná scéna

Odeslatod Baku05 v 14 dub 2008 18:23

Těžké rozhodování... ale nakonec bodík pro Alone. Vzájemné pošťuchování M a S u mě prostě vede ;) Existence je ovšem hned v těsném závěsu :D
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Další

Zpět na 8. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron