4-D 9×05

19 epizod Akt X z let 2001-2002

Moderátor: Luki

4-D 9×05

Odeslatod Angelitos v 15 dub 2008 22:10

Tahle epizoda mě fakt chytla!! Hlavně ty nejlepší polské klobásy :D
ObrázekObrázekObrázek

Každopádně námět - chlapík, který břitvou zabijí ženy a vyřezává jim jazyk, který dává poté své matce do sendvičů...no mňamka!! Matka byla fakt skvělá...rajčatová šťáva :D
Všechno o tom, že máme na světě své dvojníky, ty jiné dimenze a Doggettovo..."odpoj mě" mě fakt dostalo.
Hodně kvalitní :)
Naposledy upravil Angelitos dne 20 dub 2008 21:07, celkově upraveno 1
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: 4-D

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 22:13

Nemám co dodat.

10/10

Líbilo se mi moc to zdcadlové převrácení na začátku :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: 4-D

Odeslatod Angelitos v 15 dub 2008 22:16

Luki píše:Nemám co dodat.

10/10

Líbilo se mi moc to zdcadlové převrácení na začátku :).


K začátku - když jsem viděla podřezanou M. Reyesovou tak jsem fakt koukala....tyjo to není možné :shock: a pak Doggetta ... a jak Scully mluvila o tom, že nebude chodit... ještě že to fakt nebylo možné :D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: 4-D

Odeslatod peta111 v 15 dub 2008 22:18

Ta řvoucí matka a vrah, trochu mi to připomělo Hitchocka. Jinak taky velmi dobrý. Doggett tohoto tentokrát moc nenakecá, za to má velký prostor Reyesová. A téma jiných dimenzí, proč ne? ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: 4-D

Odeslatod MrSmith v 15 dub 2008 22:20

Uzasne, dojimave a originalne. Plus klobasky :D
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: 4-D 9×05

Odeslatod nabaa v 26 dub 2008 12:25

Paralelní vesmír...že by Red Dwarf variation? :D Ale konec byl tak nádherně hořkosladký. Fňuk! :cry: :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: 4-D 9×05

Odeslatod pitrysek v 26 dub 2008 14:58

Tenhle díl mám z celý 9.série nejradši, vždycky, když si ten díl pustím, tak se na začátku příšerně leknu, když vystřelí na Doggetta..., líbí se mi takové hororové epizody,moc dobrej díl :)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: 4-D 9×05

Odeslatod kimberly v 26 dub 2008 17:35

No kvalita, tu sa nemáme o čom baviť. Neprestáva ma udivovať ako ešte aj v deviatej sérii tvorcovia nestrácajú inšpiráciu a dokážu natočiť niečo tak perfektné ako je toto. Je to veľmi emotívna epizóda, najmä to s Doggettom. Skutočne sa to dá pozerať viac krát a vždy tam človek objaví niečo nové.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: 4-D 9×05

Odeslatod petrazelva v 27 kvě 2008 16:46

Super epka. Docela mě u ní mrazilo v zádech. Námět vynikající, zpracovaní taky skvělé.. prostě kvalita!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: 4-D 9×05

Odeslatod terentule v 02 čer 2008 23:41

Další výborná epizoda :)! I když přiznám, že mě ty paralerní světy trochu zamotaly hlavu :).
Ale teda z toho jazyka a z toho, jak Lukesh zabil svoji matku mi bylo dost šoufl :)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: 4-D 9×05

Odeslatod Angelitos v 03 čer 2008 10:08

terentule píše:Další výborná epizoda :)! I když přiznám, že mě ty paralerní světy trochu zamotaly hlavu :).
Ale teda z toho jazyka a z toho, jak Lukesh zabil svoji matku mi bylo dost šoufl :)

Jé ty už koukáš tu 9 jo? ne že to budeš mít dřív, než já!! :twisted: :lol: :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: 4-D 9×05

Odeslatod terentule v 03 čer 2008 19:08

Angelitos píše:
terentule píše:Další výborná epizoda :)! I když přiznám, že mě ty paralerní světy trochu zamotaly hlavu :).
Ale teda z toho jazyka a z toho, jak Lukesh zabil svoji matku mi bylo dost šoufl :)

Jé ty už koukáš tu 9 jo? ne že to budeš mít dřív, než já!! :twisted: :lol: :lol:

Jojo, už se mi doma pěkně vyhřívá, takže jsem se do toho pustila :).
Ale myslím, že dřív, než ty to mít zkouknutý nebudu, každopádně doufám, že do filmu to stihnu ;)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: 4-D 9×05

Odeslatod Baku05 v 03 čer 2008 20:14

terentule píše:Další výborná epizoda :)! Jojo, už se mi doma pěkně vyhřívá, takže jsem se do toho pustila :).
Ale myslím, že dřív, než ty to mít zkouknutý nebudu, každopádně doufám, že do filmu to stihnu ;)


Tak já nejdřív měla 9. sérii doma asi 3 týdny - zařekla jsem se, že dřív než dokončím zkoušky, tak se na to nekouknu :twisted: No a pak jsem na to byla tak natěšená, že jsem to zkoukla za víkend :lol:

A abych nebyla tak moc OT, tak 4-D pro mě byla při prvním sledování celkem šoková epizoda :D Nejdřív "mrtvá" Reyes a "polomrtvý" Doggett, pak hned zase klobásky a do toho průchod mezi dimenzemi a lahůdka v podobě jazyka v sendviči :mrgreen: Rozhodně velmi originální díl 8-)
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: 4-D 9×05

Odeslatod terentule v 03 čer 2008 22:50

Baku05 píše:
terentule píše:Další výborná epizoda :)! Jojo, už se mi doma pěkně vyhřívá, takže jsem se do toho pustila :).
Ale myslím, že dřív, než ty to mít zkouknutý nebudu, každopádně doufám, že do filmu to stihnu ;)


Tak já nejdřív měla 9. sérii doma asi 3 týdny - zařekla jsem se, že dřív než dokončím zkoušky, tak se na to nekouknu :twisted: No a pak jsem na to byla tak natěšená, že jsem to zkoukla za víkend :lol:

A abych nebyla tak moc OT, tak 4-D pro mě byla při prvním sledování celkem šoková epizoda :D Nejdřív "mrtvá" Reyes a "polomrtvý" Doggett, pak hned zase klobásky a do toho průchod mezi dimenzemi a lahůdka v podobě jazyka v sendviči :mrgreen: Rozhodně velmi originální díl 8-)

Jo, tak já jí mám jako odměnu za maturitu :). Každopádně jak jsem si myslela, že bude čas, tak ne...ještě mám zkoušky :-/...a navíc na to se mnou kouká mamka, takže jí o to nemůžu ochudit...a proto doufám, že to stihnu :D.
Jo, z úvodní scény jsem měla taky docela šok a říkala jsem si "To jsem zvědavá, jak se z toho tentokrát vymotaj :D, ale tohle by mě v životě nenapadlo :D.
A jazyk byl opravdu fuj :).
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: 4-D 9×05

Odeslatod kimberly v 04 čer 2008 22:55

Nedá mi nevyjadriť sa ešte raz..tento diel, to je moc. Majstrovské dielo. Paralelné vesmíry. Normálne mi bolo do revu keď Reyesová vravela, že nie je možné, aby bol Doggett v nemocnici, veď že práve bol s ňou a ako potom vojde do jeho izby a ten obrovský šok keď ho tam vidí ležať...A to ako ju prosí aby ho dpojila od prístrojov a ona to nakoniec aj urobí...Musela som si pozrieť tento diel dva krát, ale je to šokujúce, perfektné, úžasné, neskutočne emotívne silné...No už som sa asi dosť narozplývala.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: 4-D 9×05

Odeslatod KayTee v 26 čer 2008 10:25

Dávám 100%
Bezvadný díl plný emocí. Doggett mi svým způsobem trochu připomínal Muldera, když ležel na přístrojích a psal Monice. Takový ten morbidní humor :-) A když Monica na konci vešla do nemocničního pokoje a zamkla za sebou..to byla síla!! A pak ta její úleva, když byla zpátky ve svém bytě s Doggettem a s polskými klobáskami a objetí, kdy Doggett nic nechápal.. no nádhera.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: 4-D 9×05

Odeslatod oskvarka v 26 lis 2009 19:21

ja zatial este neviem stravit romantiku doggett a monika...nejako idu na mna asi prirychlo...hold asi to bude tym ze maju len 1 seriu na to co :D
... ale toto bolo ako ze ako napisal doggett na ten monitor...wow :D...
inak ten dabing monitoroveho textu...som sa pobavila :D...
toto bolo uplne totalne Aktacke a mulder nechybal tentokrat vobec a asi by mi tam ani scully nechybola keby tam nebola...a to je u mna pokrok vazne...
100 percent ...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: 4-D 9×05

Odeslatod kimberly v 26 lis 2009 19:30

Absolutna kvalitka, vzdy ked to znova vidim, rozplyvam sa
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia


Zpět na 9. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron