Humbug

Svěřte se, jaká epizoda ze seriálu Akta X se vám nelíbila...

Moderátor: Luki

Humbug

Odeslatod IngridB v 18 dub 2008 16:46

Ta mě tedy moc nenadchla...
Uživatelský avatar
IngridB
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 dub 2008 16:36
Bydliště: Praha

Re: Humbug

Odeslatod Luki v 18 dub 2008 16:54

Mne naopak nadchla... jedna z mých nej epizod druhé série :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Humbug

Odeslatod Xeninka v 18 dub 2008 16:54

Cože? První humorně laděná epka? Naopak bych jí napsala do nejlepších... Jak je vidět tak co člověk, to názor...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Humbug

Odeslatod holec v 18 dub 2008 18:54

Podle me urcite jedna z nejlepsich vtipne ladenych epizod...urcite ne nejhorsi.
Obrázek
Uživatelský avatar
holec
 
Příspěvky: 11
Registrován: 13 dub 2008 12:50

Re: Humbug

Odeslatod mona lisa v 18 dub 2008 19:52

Pre mna vyborna epizoda :)
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Humbug

Odeslatod Angelitos v 18 dub 2008 20:59

Pro mě je vynikající! :mrgreen:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Humbug

Odeslatod MrSmith v 18 dub 2008 21:00

Perfektna zabava :). Ako Mulder a Scully "exhumovali" zemiak/bramboru :D
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Humbug

Odeslatod Forlond v 18 dub 2008 21:08

Pri tej exhumacii sa vzdycky klatim :lol: Pripadne na konci, rozhovor Scully a Dr Blockhead-a: Videl som buducnost. Vyzera ako on. [Zaber na Muldera v poze] :lol: :lol:
Obrázek

BELIEVE AGAIN. 24. 7. 2008
Uživatelský avatar
Forlond
 
Příspěvky: 40
Registrován: 14 dub 2008 10:51
Bydliště: Martin/Brno

Re: Humbug

Odeslatod byzoparanoid v 19 dub 2008 00:31

Toto je jedna z najlepších častí celého seriálu. Narážky na vizáž agenta Muldera zo strany pána Nutta boli skvelé. No a nielen to - celkové vyznenie dielu bolo úžasné. Humor v Aktoch X mi bol vždy blízky...
éí 'aaníígÓÓ 'áhoot'é
Uživatelský avatar
byzoparanoid
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 12:16

Re: Humbug

Odeslatod nabaa v 19 dub 2008 21:30

Naprosto superduper epizoda! Pokaždé mě dostane scéna, ve které pan Nutt naštvaně vysvětluje Mulderovi, že nemůže soudit lidi podle vzhledu, že on si taky nejdřív myslel, že podle toho jak Mulder vypadá, musí pracovat pro FBI, místo aby ho posoudil jako individuum a Mulder mu na to odpoví, že on ale pracuje pro FBI. :D A pak je ještě skvělá ta, jak se Scullyová probudí a vidí letícího chlapa a pak zjistí, že tam cvičí na trampolíně. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Humbug

Odeslatod Luki v 19 dub 2008 21:31

Mně se zase líbí jak se Scully (v košilce :P) probudí a vidí za oknem lítat chlapa a pak se posadí a vidí že je na trampolíně :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Humbug

Odeslatod nabaa v 19 dub 2008 21:34

Luki píše:Mně se zase líbí jak se Scully (v košilce :P) probudí a vidí za oknem lítat chlapa a pak se posadí a vidí že je na trampolíně :lol:


No ty jo! Tohle je snad souznění duší, či co. :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Humbug

Odeslatod Luki v 19 dub 2008 21:37

nabaa píše:
Luki píše:Mně se zase líbí jak se Scully (v košilce :P) probudí a vidí za oknem lítat chlapa a pak se posadí a vidí že je na trampolíně :lol:


No ty jo! Tohle je snad souznění duší, či co. :lol:


Njn taky mne to občas zarazí :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Humbug

Odeslatod yscully v 04 kvě 2008 20:52

Ha, málem jsem to tady začala cyklit, otevřela jsem Humbug ve druhé řadě a on už je tady, tak se sem přesouvám... V nejhorších epizodách jsem ho fakt nehledala. Taky se vám zdá něco divnýho na Mulderovi, když tam běhá v těch šedých teplákách, než u řeky uvidí toho Puzzle-mana? Nebo jsu divná jenom já a nikdo jinej tam nekouká ;) :roll:
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Humbug

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 11:26

Tak pro mě je Humbug prostě bomba epka plná super hlášek. Ráda se k ní vracím, někdy mám prostě vyloženě chuť si ji pustit. Mimo jiné třeba i pro:

NUTT: You'd be surprised how many women find my size intriguingly alluring.
MULDER: And you'd be surprised how many men do as well.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Humbug

Odeslatod kimberly v 09 črc 2008 12:32

Sranda...viem presne ktorý je to diel, ale skoro vôbec si ho nepamätám. Viem naisto že som ho nikdy neradila k najobľúbenejším, ale ani k tým zlým...neboli tam dáky cirkusanti?
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Humbug

Odeslatod KayTee v 10 črc 2008 15:16

kimberly píše:Sranda...viem presne ktorý je to diel, ale skoro vôbec si ho nepamätám. Viem naisto že som ho nikdy neradila k najobľúbenejším, ale ani k tým zlým...neboli tam dáky cirkusanti?


Jo, byli tam cirkusáci, byl tam týpek s dvojčetem Leonardem, potetovaný podivín co sežere vše, co mu přijde pod ruku apod. Památná scéna je jak Scully sežere brouka (Gill ve skutečnosti taky)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Humbug

Odeslatod Baku05 v 10 črc 2008 19:21

KayTee píše:Jo, byli tam cirkusáci, byl tam týpek s dvojčetem Leonardem, potetovaný podivín co sežere vše, co mu přijde pod ruku apod. Památná scéna je jak Scully sežere brouka (Gill ve skutečnosti taky)


Minulý týden jsem měla půjčenou knížku s tímhle dílem a tam toho brouka nesnědla - nějak ho schovala do dlaně, či co :shock: Ještě že to je v seriálu jinak :D A mám pocit, že i pár jiných věcí bylo trochu jinak, ale díl jsem viděla kdysi dávno na Nově, tak mi to splývá.
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Humbug

Odeslatod yscully v 10 črc 2008 23:33

Baku05 píše:
KayTee píše:Jo, byli tam cirkusáci, byl tam týpek s dvojčetem Leonardem, potetovaný podivín co sežere vše, co mu přijde pod ruku apod. Památná scéna je jak Scully sežere brouka (Gill ve skutečnosti taky)


Minulý týden jsem měla půjčenou knížku s tímhle dílem a tam toho brouka nesnědla - nějak ho schovala do dlaně, či co :shock: Ještě že to je v seriálu jinak :D A mám pocit, že i pár jiných věcí bylo trochu jinak, ale díl jsem viděla kdysi dávno na Nově, tak mi to splývá.


V seriálu ho taky jakože nesní, ale vytáhne ho pak Mulderovi z ucha.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Humbug

Odeslatod Baku05 v 11 črc 2008 11:26

yscully píše:V seriálu ho taky jakože nesní, ale vytáhne ho pak Mulderovi z ucha.

A proč já mám teda v hlavě, že ho snědla :?: :!: To je tak, když člověk bere série odzadu a k prvním třem se ještě nedostal :oops: Díky za vyjasnění ;)
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Další

Zpět na Nejhorší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron