Dreamland I/II

22 epizod Akt X z let 1998-1999

Moderátor: Luki

Re: Dreamland I/II

Odeslatod nabaa v 01 kvě 2008 18:30

"netrefila" :lol: :lol: :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Dreamland I/II

Odeslatod XGirl v 01 kvě 2008 19:13

No však taky komu by se takovej pěknej chlap nelíbil ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Dreamland I/II

Odeslatod kimberly v 08 čer 2008 09:06

Tak som sa na to znovu pozrela musím len skonštatovať, že ma Akty X nikdy neprestanú prekvapovať tým, koľko sú nám toho schopné ponúknuť. Medzi temnými a hororovými príbehmi sa už mihli kvalitné humorné kúsky a Dreamland medzi ne patrí bezpochyby. Zámena identity je vždy vďačnou témou na zábavu a Morris je jednoducho skvost. Indiánska babička samozrejme valí.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Dreamland I/II

Odeslatod KayTee v 02 srp 2008 09:14

Tak, viděla jsem včera poprvé a smála jsem se od začátku do konce. Morris v FBI byl prostě dokonalej, líbilo se mi, jak na něj Scully pořád nevěřícně hledí. Ty její výrazy opravdu stály za to :-D Pak scéna u Muldera v bytě a želízka :lol: "Cítím se, jako bych to dělal poprvé.." LOL Nebo scéna na benzínce s tankováním a s cigárama :-D
Mulder a tanec před zrcadlem, nebo konfrontace s jeho novou rodinou :lol:
Jo a v baru na záchodě :-D No comment

Dojemná byla scéna se slunečními semínky. Chtělo se mi brečet, když si uvědomili, že se nedá nic dělat.

Pro mě 100%
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Dreamland I/II

Odeslatod Baku05 v 02 srp 2008 11:15

Dreamland je úžásný 8-) Když na Nova Cinema pustili na jaře šestou sérii, tak jsem to zapla zrovna na tenhle díl a jen jsem nevěřícně zírala na "tanec před zrcadlem" a přemýšlela, jestli to není nějaký jiný seriál s Mulderem a Scullyovou než Akta X... :D Měla jsme matně v paměti zhruba první 4 série klasických AX a tohle mě totálně dostalo :lol: Za týden jsem si objednávala šestou sérii na DVD a byla jsem naprosto lapena :mrgreen:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Dreamland I/II

Odeslatod Utero v 23 zář 2008 22:34

Sleduju ted postupne premierove sestou serii a musim rict, ze pro serial je tohle obdobi naprosto vrcholne. Kazda epizoda za epizodou me naprosto dostava. Nic me zatim nesklamalo. Ani tenhle dvojdil, ktery neni prekvapive mytologicky, ale humorne ladeni. Chapu, ze ne kazdemu muze indianska babicka, tanec pred zrcadlem atd.. sednout. Me pridou Dreamlandy naprosto originalni dila. Obema epizodam bych dal 100% (ikdyz prvni dil je o kapku lepsi)....krome scen s indianskou babickou, taneckem pred zrcadlem ci ukryvani na zachodcich me samozrejme dostala dojemna scena mezi MaS a slunecnimi zrny. To nemelo chybu... Skoda, ze se nakonec vlastne nic z toho nestalo, o to bylo krasnejsi Mulderovo prekvapeni nad uklizenym bytem :) 100%/100%

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Dreamland I/II

Odeslatod terentule v 24 zář 2008 21:53

Utero píše:Sleduju ted postupne premierove sestou serii a musim rict, ze pro serial je tohle obdobi naprosto vrcholne. Kazda epizoda za epizodou me naprosto dostava. Nic me zatim nesklamalo. Ani tenhle dvojdil, ktery neni prekvapive mytologicky, ale humorne ladeni. Chapu, ze ne kazdemu muze indianska babicka, tanec pred zrcadlem atd.. sednout. Me pridou Dreamlandy naprosto originalni dila. Obema epizodam bych dal 100% (ikdyz prvni dil je o kapku lepsi)....krome scen s indianskou babickou, taneckem pred zrcadlem ci ukryvani na zachodcich me samozrejme dostala dojemna scena mezi MaS a slunecnimi zrny. To nemelo chybu... Skoda, ze se nakonec vlastne nic z toho nestalo, o to bylo krasnejsi Mulderovo prekvapeni nad uklizenym bytem :) 100%/100%

Jj, taky mám Dreamland dost ráda :). A sdílím tvůj názor, že jednička je o kapku lepší :).
Já mám ráda 'originální' díly, takže proto je šestka moje oblíbená, je tam dost experimentů :).
Tanec před zrcadlem je geniální :D. A "Mulder" flirtující se Skinnerovou sekretářkou a se Scully taky super :). Pobavila mě taky ta scéna s postelí a želízkama :). A líbilo se mi to, že jak lehli na postel a ukázali jejich odraz v zrcadle, byl tam Mulder...vlastně to byl docela šok...člověk ví, že vypadá jako Mulder, ale stejně celou dobu kouká na toho ošklivýho Morisse :D, takže tahle scéna docela překvapí :D .
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Dreamland I/II

Odeslatod oskvarka v 09 lis 2009 18:04

mona lisa píše:
haci píše:Morisse namám ráda, nelíbí se mi a ještě ke všemu tady chce přefiknout Scully - když jsem tu scénu viděla prvně, vážně jsem se bála, že mu dá.



Ved takmer dala Eddiemu v Small potatoes :lol:



tak akoze keby dala Morissovi tak by som asi nedokazala pol hodinu zavriet hubu od udivu....to by ma nacisto odrovnala... sama som neveriacky kukala ako jej to nedochadza ale ze by mu dala ma ani vo sne nenapadlo... to by som si uz ozaj povedala ze trupka...aj tak som sa cudovala ake ma dlhe vedenie... keby dala eddiemu to by som este rozdychala ked nevizeral ako on sa bol velmi mili (pri troche snahy by taky kludne dokazal byt aj muldy)...oproti nemu bol Moriss ocividny nechutny slizoun :D:D....
ale inak cele to bolo nacisto uchvatne (este som to od vcera nerozdychala) a kedze ja som sa rozhodla ze si spravim vlastny zoznam epizod ktore sa nestali tak tuto by som tam rozhodne nezaradila (ale zase ved to su vybrate iba koli tomu ze je tam az priliz ujeta zapletka...aj ked tato mi prisla v pohode uveritelna :)), napriek tomu ze som sa malem popucila od smiechu :D...hlavne u osamelich strelcov :D:D...dalsia epizodka ktoru by som kludne kukla aj 2 krat za sebou :D:D...jedna vec mi ale uz od zaciatku chhodila po rozume a to ze som to chcela mat naopak...chcela som si vediet predstavit ako to vidia oni a to ze ich tak divne nechali hrat samich seba to bolo mierne metuce chvilu mi trvalo kym som si zvykla ale aj tak som sa nevedela vyviest s pocitu ze to nevnimam presne tak ako to vnimali oni...ako by som sa nevedela napr 100 percentne vcitit do role scully...a mozno aj preto to tak bylo do oci ze jej pomaly dochadza...ale zase scena pri aute so semienkami a so sweet narazkami by nemala taku hustotu ako takto to bola asi pre mna doteraz jedna z najromantickejsich casti normalne slzi v ociach...a myslim ze by to ten Morissov xicht pokazil tu atmosku....ale zase bolo by to autenticke...tot len mala poznamocka...inak pre mna 1000 percent cista nepresladena romatkika presne tak ako to ma byt...
PS: Muldymu som sa velmi divila ze sa tak v pohode na seba pozeral do zrkadla :D:D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Dreamland I/II

Odeslatod kimberly v 26 pro 2009 22:58

no, este dobre ze je to never happend...taka motanica ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Dreamland I/II

Odeslatod oskvarka v 26 pro 2009 23:31

kimberly píše:no, este dobre ze je to never happend...taka motanica ;)


nahodou ja vynimocne chapem celu tuto epku teda aspon si to myslim...hehe...a je to moja total srdcova zalezitost....som si ju hned ako prvi kukla... okrem vianocnej teda tu som kukla 4 krat uz len pre tu vianocnu atmosku :D
ale toto je nieco uchvatne...sa vzdy na tom tak narehocem ....a ani sa mi nezda ze by druha cast bola slabsia...
hlavne nemozem z toho ako mu ta dcera povie nech si pusti plyn ...ako on jej ze je na plastiku mlada...a ako mu ta zena stale bali kufre :D:D...normalne si ani neviem vybrat...jednoducho dokonale nejdem sa tu rozplivat aj tak som tu uz popisala predtym cele litanie :D
ale aj tak kukam kimberly ze ty si viacej stihla pokukat toho a to za menej dni ... uf... ..neva ja to dozeniem po sialenstve so sviatkov :D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Dreamland I/II

Odeslatod kimberly v 27 pro 2009 00:36

oskvarka píše:
kimberly píše:no, este dobre ze je to never happend...taka motanica ;)


nahodou ja vynimocne chapem celu tuto epku teda aspon si to myslim...hehe...a je to moja total srdcova zalezitost....som si ju hned ako prvi kukla... okrem vianocnej teda tu som kukla 4 krat uz len pre tu vianocnu atmosku :D
ale toto je nieco uchvatne...sa vzdy na tom tak narehocem ....a ani sa mi nezda ze by druha cast bola slabsia...
hlavne nemozem z toho ako mu ta dcera povie nech si pusti plyn ...ako on jej ze je na plastiku mlada...a ako mu ta zena stale bali kufre :D:D...normalne si ani neviem vybrat...jednoducho dokonale nejdem sa tu rozplivat aj tak som tu uz popisala predtym cele litanie :D
ale aj tak kukam kimberly ze ty si viacej stihla pokukat toho a to za menej dni ... uf... ..neva ja to dozeniem po sialenstve so sviatkov :D

no ja som tomu uplne prepadla :D overujem si, ze ked raz niekto x-phil, tak uz sa z toho proste tak lahko nedostane
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Dreamland I/II

Odeslatod oskvarka v 27 pro 2009 13:53

mno ja som mala technicke problemi...vela ludi na jeden PC a navyse vela ludi ktory cakali ze sa im budem venovat lebo som ich rok nevidela :D... tak som sa musela prekonat...ale aj tak som stiihla asi tak 8 casti pozriet... -aj tak vseci na do mnou :roll: ocami :D... mno a dnes som cestovala cele doobeda zase domou a teraz mam jedno poobedie aby som sa zbalila a rano odlietam do Norska...ale aspon tu cestovnu kopiu 6 seriu co som dostala od segri si isto beriem... :)...
rano mi isiel o pol osmej bus a ja este o pol jednej v noci cumela do segrineho notebuku kam sa mi stastne podarilo vcera vsetko nakopirovat...konecne...-ona totiz nema CDromku na notebuku takze strasne daco :D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Dreamland I/II

Odeslatod 16mino28 v 12 dub 2011 09:40

Dokonalý príklad toho, akým dokonalým seriálom X-Files sú. Skvelá zábava, prekvapujúco funny epizódka na pokračovanie. Mulderove hlášky, tanec pred zrkadlom, slizký Moris, vojak v tele indiánskej ježibaby, Mulderovo dojemné lúčenie sa zo Scully a starým životom atď atď... nádhera.
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia

Předchozí

Zpět na 6. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron