Audrey Pauley 9x13

19 epizod Akt X z let 2001-2002

Moderátor: Luki

Audrey Pauley 9x13

Odeslatod Angelitos v 20 kvě 2008 22:36

ObrázekObrázekObrázek

Pokud je pro někoho Monika oblíbenou postavou, určitě je tenhle díl jeden z jeho nejoblíbenějších :) A musím uznat, že ani mě nenechal chladnou :)
Téma komatu je fakt zajímavé, a v tomto případě dvakrát tolik. Musí to být hrozný pocit, někde být a nevědět, jak odtamtud pryč. Musím říct, že jsem se nechtěně smála u vážné scénky v nemocnici, kdy jsem si vzpomněla na jeden blooper, takže nedívat se předem na bloopry z devítky by bylo dobré doporučit :D
Ještě jedna scéna mi přišla vtipná, a to ta, kdy se Monika dívala z té nemocnice, který byla jakoby ve vzduchu. Úplně jsem si vzpomněla na Dorotku, jak letěla v domečku (Čaroděj ze země Oz). :lol:
Díl byl moc hezký...jsem zvědavá, jak se líbil Vám :)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod kimberly v 31 kvě 2008 16:11

Nádherná epizóda. Krásna a silná. Práve som ju videla a zanechala vo mne obrovské dojmy. Postava Audrey je veľmi dobre vymyslená, krehký vzťah medzi Reyesovou a Doggettom výborne vykreslený a scéna ako sa chystá Reyesová spadnúť do priepasti veľmi emotívna. Astrálna nemocnica, versus skutočnosť...brilantné. Kto túto epizódu ešte nevidel, vrele odporúčam!
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod terentule v 17 čer 2008 17:15

Je to opravdu krásný díl. Bylo zajímavé sledovat vztah John, Monica. To jak se Doggett odmítal vzdát a odpojit ji. Nebo vzkazy, které si po Audrey posílali :). No a rozhovor na začátku - psí povaha :) :) :) .
Audrey byla výborná postava, dobře zahraná.
Akorát mi přijde, že poslední dobou je pořád někdo v komatu :D
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod kimberly v 18 čer 2008 08:56

Ja som z nej úplne unesená, normálne uvažujem, či to nie je moja najobľúbenejšia samostatne stojaca epizóda deviatej série. Skvelý duet Monicy a Johna, nádhera!
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod nabaa v 18 čer 2008 10:13

Je zvláštní, že většinou, když jde některému hrdinovi o život, tak mě to úplně dostane a civím a čekám. Když Scullyová ve 4D odpojovala Johna od přístrojů, zadržovala jsem slzy i přesto, že jsem věděla, že John v podstatě přežije, ale u Audrey Pauley jsem necítila vůbec nic. Příběh byl zajímavý, epizoda rozhodně nepatří ke špatným, respektive k mým neoblíbeným, ale nějak to se mnou nehnulo. I když jsem během prvních dílů 9.série překonala strach z Moniky, a dokonce jsem si ji i vcelku oblíbila, nejspíš by mi nevadilo, kdyby to v AP "nevyšlo".
Naposledy upravil nabaa dne 18 čer 2008 13:31, celkově upraveno 1
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod pitrysek v 18 čer 2008 10:49

Skvělý díl :!:
nabaa: Máš ve svém příspěvku hroznou hrubku :twisted:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod yscully v 18 čer 2008 11:05

pitrysek píše:Skvělý díl :!:
nabaa: Máš ve svém příspěvku hroznou hrubku :twisted:


Ale ať ji neopravuje, taky bych to neudělala, kdyby se mně jen tak povedlo odeslat příspěvek v 10:13 ;)

Upraveno: ajo, čas vložení tam zůstává :) To je fajn
Naposledy upravil yscully dne 18 čer 2008 18:14, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod nabaa v 18 čer 2008 13:33

pitrysek píše:Skvělý díl :!:
nabaa: Máš ve svém příspěvku hroznou hrubku :twisted:


Pořád? :oops: Teda našla jsem akorát chybu v čárce, tak jestli jsem slepá a tu hroznou pořád nevidím, prosím o "navigaci". :oops:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod petrazelva v 18 čer 2008 13:37

Nebyla to náhodou Monica, kdo ho odpojoval??
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod pitrysek v 18 čer 2008 13:40

nabaa píše:
pitrysek píše:Skvělý díl :!:
nabaa: Máš ve svém příspěvku hroznou hrubku :twisted:


Pořád? :oops: Teda našla jsem akorát chybu v čárce, tak jestli jsem slepá a tu hroznou pořád nevidím, prosím o "navigaci". :oops:

Já nemyslela hrubku jako takovou-to si piš co chceš, já myslela tu tvoji druhou větu.Přečti si ji párkrát a třeba ji najdeš, a když pořád nebudeš vědět, tak si pusť díl 4-D znovu. ;) :D
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod nabaa v 18 čer 2008 13:41

A no jooo! Já jsem tak usilovně hledala gramatickou hrubku (když bylo řečeno, že tam je hrubka), že mi tohle ujelo. Samozřejmě tam má být Reyesová, ne Scullyová. Omlouvám se, stydím se a jdu se zahrabat...nevylezu až do zimy. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod Utero v 18 čer 2008 15:10

nabaa píše:A no jooo! Já jsem tak usilovně hledala gramatickou hrubku (když bylo řečeno, že tam je hrubka), že mi tohle ujelo. Samozřejmě tam má být Reyesová, ne Scullyová. Omlouvám se, stydím se a jdu se zahrabat...nevylezu až do zimy. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Vsak jenom uprav prispevek a muzes rict, ze si to cele Pitryska vymyslela ;)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod pitrysek v 18 čer 2008 15:19

Utero píše:
nabaa píše:A no jooo! Já jsem tak usilovně hledala gramatickou hrubku (když bylo řečeno, že tam je hrubka), že mi tohle ujelo. Samozřejmě tam má být Reyesová, ne Scullyová. Omlouvám se, stydím se a jdu se zahrabat...nevylezu až do zimy. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Vsak jenom uprav prispevek a muzes rict, ze si to cele Pitryska vymyslela ;)

:lol: Jasně, já si pořád něco vymýšlím,tak klidně to opravit může ;) :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod terentule v 18 čer 2008 15:46

Se mnou ohrožení života v seriálech taky většinou nic nedělá, protože člověk stejně ví, jak to dopadně...v 99% to přežijou :).
Ale i tak bylo dojemný sledovat, jak se Monica snaží dostat pryč a dokaz se nechce vzdát...A zoufalý Doggett mě vždycky dostane :)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod nabaa v 18 čer 2008 15:50

Utero píše:
nabaa píše:A no jooo! Já jsem tak usilovně hledala gramatickou hrubku (když bylo řečeno, že tam je hrubka), že mi tohle ujelo. Samozřejmě tam má být Reyesová, ne Scullyová. Omlouvám se, stydím se a jdu se zahrabat...nevylezu až do zimy. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Vsak jenom uprav prispevek a muzes rict, ze si to cele Pitryska vymyslela ;)


To bych neudělala. Upsala jsem se, to se stává...a pitrysek mě na to upozornila. Myslím, že vše je ok. ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod Utero v 18 čer 2008 18:48

nabaa píše:
Utero píše:
nabaa píše:A no jooo! Já jsem tak usilovně hledala gramatickou hrubku (když bylo řečeno, že tam je hrubka), že mi tohle ujelo. Samozřejmě tam má být Reyesová, ne Scullyová. Omlouvám se, stydím se a jdu se zahrabat...nevylezu až do zimy. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Vsak jenom uprav prispevek a muzes rict, ze si to cele Pitryska vymyslela ;)


To bych neudělala. Upsala jsem se, to se stává...a pitrysek mě na to upozornila. Myslím, že vše je ok. ;)


No prave si se omlouvala jak kdyby si udelala chybu sveta :lol: To se stane. Myslim, ze je vse vyreseno a dal to nebudeme resit.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod kimberly v 07 črc 2008 12:16

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod KayTee v 10 črc 2008 11:19

Moc se mi to líbilo.
Rozhovor v autě o povahách byl prostě kouzelný... jak oba čekali co bude a jak se na sebe dívali, když se rozloučili. A pak jak si Doggett představoval, že se opravdu políbili..
Trochu mě mrzelo, že Scully to tak rychle vzdala. Kdyby tam ležel Mulder, tak by taky bojovala a byla proti odpojení...Ale aspoň se snažila to oddálit, no..
Audrey byla dobrá :-) správně roztržitá a ustrašená. Herečka to zahrála super.
No a celkově to bylo takové hezky shippy a na konci jsem jenom vydechla a řekla: Hmmm, to bylo hezkééé!
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod Lea v 27 led 2009 23:08

Předem zdravím :P Můj první příspěvek, bude patřit tu. 8-)
AP, je můj nejoblíbenější díl. Emoce, strach, nevyřčená láska a náklonnost Moniky a Johna, mě dostane pokaždé, kdy na dílek koukám :oops: Tajemná nemocnice, mě vždy naženě divný pocit, zvlášt záběry, kdy Monika se chystá ke skoku do prázdna. I když jsem díl viděla už parkrát a ne naposled, stejně jsem vždycky u koukání napnutá.
Audrey byla ůžasná. Nesmělá, bojácná ale i roztomilá. Celkem mě mrzelo, že skončila smrtí,díky doktorovi smrťákovi. Pořád si říkám, že mu měl Dogget, přivřít tu jeho proradnou hlavu, mezi ty dveře, od Audreina pokoje, kde ji našel mrtvou :twisted: Super díl :P
Uživatelský avatar
Lea
 
Příspěvky: 16
Registrován: 26 led 2009 22:16

Re: Audrey Pauley 9x13

Odeslatod oskvarka v 28 lis 2009 22:36

KayTee píše:Moc se mi to líbilo.
Rozhovor v autě o povahách byl prostě kouzelný... jak oba čekali co bude a jak se na sebe dívali, když se rozloučili. A pak jak si Doggett představoval, že se opravdu políbili..
Trochu mě mrzelo, že Scully to tak rychle vzdala. Kdyby tam ležel Mulder, tak by taky bojovala a byla proti odpojení...Ale aspoň se snažila to oddálit, no..
Audrey byla dobrá :-) správně roztržitá a ustrašená. Herečka to zahrála super.
No a celkově to bylo takové hezky shippy a na konci jsem jenom vydechla a řekla: Hmmm, to bylo hezkééé!


jj keby to bol muldi urcite by to inak prezivala (mozno by ho uniesla z nemocnice aj s pristromi alebo take nieco :D:D)...asi skorej islo o to ze aby to bolo uvertelne z doktorseho hladiska musela to povedat Scully lebo vseci dobre vieme ze doktorom v akta X sa neda verit ...hehe
diel to bol krasny...Doggett ukazal ze kedy je schopny vydat zo seba maximum...a ze v nom daco preca len bude...hehe...
...som rada ze to na konci nezabili nejakov objimacov alebo este horsou romantikov oni su to ine povahy a maju svojim sposobom ulne iny vztah ako M a S a bolo by to pre mna moc ...
...inak tieto emotivne nemocnicne vyjavi vzdycky dodaju tu spravnu atmosku...ale v tejto serii by som povedala ze nimi trochu plytvaju...aby sa nam to neprejedlo...vsetkeho vela skodi... ...ale uz je to len par dielov takze pevne dufam ze sa tak nestane,...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 9. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron