Mussings of Cigarette Smoking Man

24 epizod Akt X z let 1996-1997

Moderátor: Luki

Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod mona lisa v 14 dub 2008 21:48

Fajciar - moja tretia naj- postava po Mulderovi a Scullyovej. Chris Owens - perfektne zahrate. A Fajciara mi bolo luto. Inac prave v tejto epizode som zacala verit reciam (vypustil to sam CC ked nakrutili Talitha Cumi), ze Fajciar je Mulderov otec. Tych narazok tu bolo vela. A maly Fox bol roztomily. A mlady Bill Mulder bol celkom fesak :)
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod byzoparanoid v 14 dub 2008 23:31

Toto je jedna z mojich najobľúbenejších častí z celého seriálu. Proste všetky diely, ktoré sa venujú akýmkoľvek spôsobom Mužovi s cigaretou sú výnimočné. Konkrétne v tejto sme sa mohli dozvedieť niečo viac o jeho minulosti, ale aj to nie s istotou, keďže Osamelí strelci informácie získali nie z najdôveryhodnejšieho zdroja. Čiže niečo z tých 4 udalostí mohla byť pravda, ale aj nemusela... Zase nám tvorcovia nedali 100 %-ne podložené informácie ... Inak, páčila sa mi tá scéna, v ktorej Muž s cigaretou dal všetkým svojím kolegom vianočný darček - a po rozbalení zistili, že všetci dostali rovnaké kravaty :-)
éí 'aaníígÓÓ 'áhoot'é
Uživatelský avatar
byzoparanoid
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 12:16

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod Forlond v 15 dub 2008 00:59

Okrem toho, že tato epizoda bola vyborna, zanechala mi v hlave takeho maleho chrobaka. Ked sa vzdy spomenie Martin Luther King, alebo JFK, neubranim sa uskrnu, nieco v style: "My X-Philies vieme lepsie, co sa vlastne stalo" :lol:
Obrázek

BELIEVE AGAIN. 24. 7. 2008
Uživatelský avatar
Forlond
 
Příspěvky: 40
Registrován: 14 dub 2008 10:51
Bydliště: Martin/Brno

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 06:59

Imho spíše průměrná epizoda... jediná imho působivá scéna je ta s Deep Throatem :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 09:25

Luki píše:Imho spíše průměrná epizoda... jediná imho působivá scéna je ta s Deep Throatem :).

Tu si dovolím nesúhlasiť, že by bola priemerná, podľa mňa je to jedna z najlepších epizód, ale rozumiem, že niekto pri nej nemôže vydržať. Skutočne je to natočené tak zvoľna, že niekedy som sa nebavila a je to naozaj "One man show" , ale myslím že má svoje miesto v tomto seriály a veľa nám o tomto záhadnom mužovi povedala.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod XGirl v 06 kvě 2008 08:21

Já mám tenhle díl ráda moc, ty střípky z Kuřákova života, ať už pravda nebo lež toho v době, kdy ten díl byl nový vysvětlily docela dost. A samozřejmě scéna s Deep Throat - "kolikrát jsme už měnili dějiny a naše jména se nikdy nedostanou do učebnic." a další "já jsem lhář. Ty jsi vrah." Nezapomenutelné.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 18:27

Já teda patřím k těm, které to moc nebralo. Zkusím jí dát časem ještě šanci, až budu mít originál, a uvidíme.. Ale naposledy, když jsem to viděla, tak jsem při tom měla tendenci někam neustále odbíhat..
Naposledy upravil petrazelva dne 17 čer 2008 14:03, celkově upraveno 1
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod kimberly v 01 čer 2008 10:28

Musím sa priznať, že v Aktoch X vo všetkých dieloch kde chýbali Mulder a Scully som bola trochu na pochybách, či sa vôbec dívať. Toto bol jediný, pri ktorom som vydržala a pozerala ho s otvorenými ústami.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod Utero v 16 čer 2008 13:10

V mytologii urcite hodne zajimava epizoda, ale jelikoz kuraka moc nemusim a vylety do minulosti taky ne, tak je to pro me prumerna epka. Jiste bylo skvele sledovat kuraka jeste kdyz nekouril a jak s muzem z pentagonu ovlivnovali dejiny, ale jako ne moc velky priznivec kuraka, to na me zase az tak nepusobylo. 60%
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod MrSmith v 16 čer 2008 16:35

Fajciar je jednoznacne jedna z naj postav celeho serialu a vylety do minulosti mam velmi rad. Epizoda ma ale az na par velmi zaujimavych scen (Fajciar a Muz z Pentagonu) velmi nezaujala. Keby ten zaciatok nebol az tak roztahany tak by to bolo urcite lepsie. Ale rad si to pozriem aj tak.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod kimberly v 16 čer 2008 16:47

Kde je Fajčiar, tak sa na to vždy rada pozriem, bol to vysoko politický diel a aj o tom sú Akty X.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod luca v 16 čer 2008 21:05

Já se na Kuřáka vždycky těším. Myslím, že je to po Mulderovi a Scullyové třetí nejdůležitější postava celého seriálu. On celou mytologii pohání dopředu. Ten jeho za všech okolností klidný ksicht mě vždycky dostane!
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod G.Logan v 09 črc 2008 23:04

Jeden z nejlepších dílů 4 série, vždy se u něj divim co dokázali vymyslet :D
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod petrazelva v 19 úno 2009 21:37

Tak jsem tomu dala šanci a kupodivu mě to docela přišlo dobré. V originále teda mnohem lepší než dabing. Kůřák mi nikdy nebyl nějak obzvlášť sympatickej, ale bez něj by, jak už jsem tu někde psala, akta prostě nebyly akta. A je to rozhodně pozoruhodná sonda do mysli této postavy.
Jo, v průvodci jsem četla něco ve smyslu (teda nevím, jestli jsem to správně pochopila), že to, co se tam vlastně v té epce odehrává, je vlastně to, co vyčetl Frohike z toho časopisu a spojil si to s tím, že je to paralela se životem kuřáka, čímž pádem to třeba všecko nemusela být pravda. Takže těžko říct, čemu vlastně věřit..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod XGirl v 22 úno 2009 12:50

Kuřák je moje nejoblíbenější mytologická postava, takže tenhle díl můžu. O trochu víc, než en ami, i kdž ani ten není špatný...A právě to, že kuřákova minulost se mohla odehrát úplně jinak a tenhle díl je spekulace, tomu dodává zase ještě další rozměr - prostě jedna ze lží, kterou o sobě tenhle záhadný člověk šíří... :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod derena v 03 srp 2009 15:23

Aj keď mám kuřáka rada ako postavu a myslím, že William B. Davis ju hral viac ako dokonale, táto časť mi príde taká monotónna. Je fajn že vieme viac o jeho minulosti a vôbec ako sa stal tým kým je teraz, ale sa mi to celé zdá také, neviem nájsť lepšie slovo, nudné.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: Mussings of Cigarette Smoking Man

Odeslatod oskvarka v 25 říj 2009 19:35

No po tom co som tu citala som sa bala ze ma to bude nudit...ale bolo to huste riadne...dobry stil...niektore casti som si aj vratila viac krat...velmi dobra epka vela otaznikov a malo odpovedi...spravne akta X :D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 4. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron