Anketa: Vzhled fóra

Máte-li návrh na nějakou změnu, týkající se webu Kult X nebo tohoto fóra, tak napište! Stejně tak je toto dobré místo pro hlášení chyb apod.

Moderátor: Krycek

Jaký vzhled fóra preferujete?

Ten původní (přednastavený)
2
8%
Tento aktuální
20
80%
Zatím žádný, hledej dál, otroku ;)
3
12%
 
Celkem hlasů : 25

Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod Krycek v 14 dub 2008 15:47

Prosím, dejte mi vědět, jaké styl fóra preferujete. Klidně se rozepište a nezapomeňte odpovědět v anketě ;) ...

Úterý 15. dubna 2008 v 10:50 - nový vzhled by měl být teď plně funkční (opraveno chybějící tlačítko "Citovat" atd). Pokud se objevil nějaký další problém, hlaste to prosím sem. A dejte vědět v anketě - není problém vrátit starý vzhled nebo ještě hledat po nějakém dalším, který by splňoval požadavky co nejvíc lidí z nás...
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod nabaa v 14 dub 2008 15:55

Líbí se mi oba zatím použité vzhledy. Ten aktuální je myslím bezvadný. Nejsem moc na divoce barevné,takže mi to takhle vyhovuje. Navíc parádně ladí s obrázkem v záhlaví. Jediné dva maličké problémky mám - nutnost jezdce (nejspíš větší rozlišení než to původní,takže se mi to nevejde na stránku) a marně pátrám po tlačítku "citovat". Že už bych byla úplně slepá? :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 11:02

Líbí se mi celkové barevné ladění, problémy jsem zatím žádné nezaregistroval. Rovněž ikonka je již na správném místě společně s údaji u uživateli :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod Padmé v 15 dub 2008 11:59

Tohle se mi moc líbí. Možná bych to ještě trochu zjednodušila, ale asi jsem moc rozmazlená fórem na stránkách Star Wars :)
Padmé: Kněžka v chrámu Sv. Johna Doggetta.
V chrámu lze:
- pět chvalozpěvy na Doggetta

V chrámu je zakázáno:

- mluvit negativně o Doggettovi
- pět chvalozpěvy na Muldyho

Přijďte do chrámu sv. Doggetta a přidejte se k jeho uctívačům. :))))))
Uživatelský avatar
Padmé
 
Příspěvky: 62
Registrován: 13 dub 2008 00:47
Bydliště: Praha

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod KayTee v 15 dub 2008 12:29

Líbí s mi to tak jak to je teď :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod Forlond v 15 dub 2008 14:33

Sucasny sa mi paci, clovek je po rokoch zvyknuty na ikony a udaje na lavej strane :)
Obrázek

BELIEVE AGAIN. 24. 7. 2008
Uživatelský avatar
Forlond
 
Příspěvky: 40
Registrován: 14 dub 2008 10:51
Bydliště: Martin/Brno

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod Annaud v 15 dub 2008 14:35

Tenhle mi barevne vyhovuje a je pekny, ale prece jen je trochu "neusporadany" oproti zakladnimu. Chapu potrebu ho oddelit od zastupu for se zakladnim teplatem, proto nechci vyrazne brojit za vraceni. Vzhledu pro novou verzi phpBB jeste asi moc neni, myslim, ze nemusis tak aktivne hledat nejaky novy. A pokud o nejaky zazrakem zakopnes a budes mit chut stravit nad jeho upravou dalsich par hodin, tak jen do toho ;)
Obrázek
Happiness is only real when shared
Uživatelský avatar
Annaud
 
Příspěvky: 5
Registrován: 13 dub 2008 11:53
Bydliště: Praha

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod pitrysek v 15 dub 2008 16:28

Tenhle vzhhled je moc pěkný... ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod Mishka v 16 dub 2008 00:50

na to, že toto forum běží krátkou dobu, je to fest vymakaný, opravdu, klobouk dolů, každopádně...barevná kombinace dobře zvolená, možná časem, v grafice si více pohrát, ale to je detail..je to hezkéé, ne přeplácané.) a tak to má být :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Mishka
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 23:57
Bydliště: Jižní Čechy/USA-ATLANTA

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod Krycek v 16 dub 2008 16:58

Díky všem za ohlasy, které mě mimochodem moc potěšily! Jak píše Annaud, těch vzhledů pro novou verzi phpBB skutečně mnoho není a vězte, že tento vzhled je minimálně z těch lepších. Fórum tedy prozatím zůstane v tomto kabátku a když se objeví něco slušivějšího, tak pomažeme do šatníku... ;)

(Tuto zprávu nechám ještě do večera "globálně" viset nad všemi tématy a pak ji stáhnu. Ještě jednou ď za hlasy v anketě.)
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod monkax v 21 dub 2008 17:03

Mě se taky líbí obě dvě fora a je pravda, že toto forum je tu chvilku a je parádní.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod KayTee v 28 kvě 2008 17:35

Myslím, že ti moc nefunguje počítadlo. Většinou tam je: Online 1, i když je nás tady třeba 5.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod haci v 28 kvě 2008 17:44

A já si myslela, že sem nikdo nechodí, když jsem tu pořád sama. 8-)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod KayTee v 28 kvě 2008 18:09

haci píše:A já si myslela, že sem nikdo nechodí, když jsem tu pořád sama. 8-)


Haci, ale já myslím to počítadlo úplně dole - Návštevnost. Ty asi myslíš to jak se tam ukazuje kdo je přihlášený ;-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod Krycek v 28 kvě 2008 18:41

KayTee píše:Myslím, že ti moc nefunguje počítadlo. Většinou tam je: Online 1, i když je nás tady třeba 5.


Díky za připomínku. Ač to nevypadá, to počítadlo skutečně funguje a vše pečlivě zaznamenává. NetAgent (počítadlo) je na tom totiž trošku jinak, než Toplist. Zaznamenává skutečné návštěvníky, kteří jsou právě online (tj. zrovna na stránce něco provádí). Když je tam online jen jeden člověk, tak jsi to s největší pravděpodobností právě ty. Ten údaj fóra, jací uživatelé jsou zrovna připojeni, ukazuje počet lidí, kteří zde byli "v posledních pěti minutách" (jak je tam uvedeno v poznámce). Tzn. že někdo jiný, koho tam vidíš napsaného, tu třeba byl už před třemi minutami, ale v tuto chvíli už připojen není. Takže ho NetAgent nezaznamená.

Uff, snad to bylo srozumitelné ;)
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod KayTee v 28 kvě 2008 18:49

kultx píše:
KayTee píše:Myslím, že ti moc nefunguje počítadlo. Většinou tam je: Online 1, i když je nás tady třeba 5.


Díky za připomínku. Ač to nevypadá, to počítadlo skutečně funguje a vše pečlivě zaznamenává. NetAgent (počítadlo) je na tom totiž trošku jinak, než Toplist. Zaznamenává skutečné návštěvníky, kteří jsou právě online (tj. zrovna na stránce něco provádí). Když je tam online jen jeden člověk, tak jsi to s největší pravděpodobností právě ty. Ten údaj fóra, jací uživatelé jsou zrovna připojeni, ukazuje počet lidí, kteří zde byli "v posledních pěti minutách" (jak je tam uvedeno v poznámce). Tzn. že někdo jiný, koho tam vidíš napsaného, tu třeba byl už před třemi minutami, ale v tuto chvíli už připojen není. Takže ho NetAgent nezaznamená.

Uff, snad to bylo srozumitelné ;)


JJ, pochopila jsem :-) Každopádně škoda, že tam to počítadlo nemáš od začátku.. už by tam bylo několik tisíc návštěv ;-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod petrazelva v 28 kvě 2008 22:18

Myslím, že ho brzo stejně zavaříme :))))
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod Krycek v 29 kvě 2008 14:04

KayTee píše:JJ, pochopila jsem :-) Každopádně škoda, že tam to počítadlo nemáš od začátku.. už by tam bylo několik tisíc návštěv ;-)


Nevadí... ;-) Ani tak mi nejde o celkové číslo, jako spíš o aktuální situaci.
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod yscully v 01 čer 2008 19:48

Nenašla jsem na fóru odkaz zpátky na kultx: hledám špatně nebo tady není?

Jinak se mně tady líbí a chyby jsem nenašla, akorát se teď bavím dekódováním piktogramů u témat nebo jednotlivých fór. Na význam červené barvy už jsem přišla, co znamená oranžový puntík už taky tuším a co znamená malá dvojitá šipka vpravo, na to přijdu určitě taky, ale časem :)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Anketa: Vzhled fóra

Odeslatod Krycek v 03 čer 2008 13:32

yscully píše:Nenašla jsem na fóru odkaz zpátky na kultx: hledám špatně nebo tady není?


To je dobrá poznámka, odkaz zpět na web tu opravdu chyběl, tak jsem jej rychle přidal do záhlaví fóra. Snad ho tam najdeš ;-) později to celé nějak zvýrazním...
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Fórum a web

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron