Základní informace a pravidla tohoto fóra

Máte-li návrh na nějakou změnu, týkající se webu Kult X nebo tohoto fóra, tak napište! Stejně tak je toto dobré místo pro hlášení chyb apod.

Moderátor: Krycek

Základní informace a pravidla tohoto fóra

Odeslatod Krycek v 13 dub 2008 23:26

Vítejte na diskusním fóru českých internetových stránek Kult X (http://www.kultx.cz), které Vás již několik let informují o všem, co se děje ve světě Akt X.

Vřele doporučuji se zaregistrovat. Nejenže tak dostanete možnost psát (skrze jednoduchý editor) příspěvky a zakládat nová témata, ale především si budete moci nastavit svůj vlastní profil, nahrát vlastní ikonku, využívat soukromou poštu a plno dalších výhod z registrace plynoucích.

Věřím, že se Vám tu bude líbit a že se sem budete do budoucna rádi vracet. Dřív, než začnete přispívat, přečtěte si prosím na následujících řádcích, čemu bychom se při psaní měli všichni vyhýbat:

- Vulgarismy a osobní výpady proti ostatním uživatelům. Takovéto a podobné neslušné chování je na tomto fóru striktně zakázáno. Stejně tak je zakázán jakýkoliv spam, porno, warez a příspěvky, které nějakým způsobem porušují zákony a dobré mravy... ;)
- Nezabíhejte mimo diskusní téma. Dávejte si pozor na Off-Topic. Když Vám to několikrát ujede, tak se nemusíte obávat žádných zákazů či omezení, ale musíte zkrátka počítat s tím, že OT příspěvky mohou být bez milosti mazány. Na nějaké bany a podobné příšernosti jsem nikdy nebyl, takže můžete zůstat za každých okolností v klidu :) ... Pokud marně hledáte téma, které by se hodilo pro Váš příspěvek, zkuste využít služeb pokročilého vyhledávání. Pokud by i toto zklamalo, neostýchejte se založit téma zcela nové (v příslušné sekci).

Nechci vypadat nijak přísně, chci jen na tomto fóru udržet nějakou kulturu a přehlednost. ;) Vaše příspěvky, názory, hodnocení, obrázky, povídky a další výtvory jsou vítány!
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Zpět na Fórum a web

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron