Hledá se moderátor

Máte-li návrh na nějakou změnu, týkající se webu Kult X nebo tohoto fóra, tak napište! Stejně tak je toto dobré místo pro hlášení chyb apod.

Moderátor: Krycek

Hledá se moderátor

Odeslatod Krycek v 15 srp 2008 15:26

Zdravím, hledám moderátora pro všechna fóra, která moderuji já (s výjimkou Fórum a web). Jedná se o diskuse: Akta X film 2 (2008), Akta X film 3 (?), Ostatní herci z Akt X, Hudba a Off Topic.

Já jsem s šokem zjistil, kolik toho "moderuju". Na toto fórum se dostanu tak max. 3krát nebo 4krát týdně a spíš se zdržuju na Lapiduchu. Takže má-li někdo zájem, dejte vědět sem. Je to skutečně jen taková formalitka.

Jediná podmínka - neměli byste moderovat více jak 3 diskuse, abyste stíhali... ;-)
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: Hledá se moderátor

Odeslatod Xeninka v 15 srp 2008 15:35

A co to obnáší? Mazání vulgárních a nevhodných příspěvků a příspěvků mimo mísu? Jsem tu prakticky každý den. Vzala bych Hudbu a Off Topic...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Hledá se moderátor

Odeslatod xloverin v 15 srp 2008 15:36

Jaa chceeem :-) Neviem ale ci mam narok, ked som tu len tak kratko ;-) Ale keby sa dalo, tak jeden z tych filmov, alebo aj oba, ale dam sancu aj inym :-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Hledá se moderátor

Odeslatod terentule v 15 srp 2008 17:14

Taky jsem tu často, tak bych si klidně nabídla...jen nevím přesně co to všechno obnáší :)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Hledá se moderátor

Odeslatod Krycek v 15 srp 2008 18:28

Krom možnosti šikanovat a banovat slabší to neobnáší vůbec nic ;-) Věřím, že se zde na fórech vyskytují slušní lidé, kteří přispívají k věci a bez vulgárních výpadů, takže moderátoři jsou zde jen proto, aby případně udělali pořádek. Ale probůh, nijak vás nekontroluji nebo něco podobného, takže můžete zůstat v klidu. S moderováním vám vlastně žádná povinnost nenaskočí.

Terentule: Už je volná jen diskuse Ostatní herci z Akt X, tak ti ji prozatím držím a pokud máš zájem, dej vědět ;-)
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: Hledá se moderátor

Odeslatod terentule v 15 srp 2008 19:24

Tak já to tedy beru, šéfe ;) :D
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Hledá se moderátor

Odeslatod xloverin v 15 srp 2008 20:06

Ooo dakujem, dakujem, slubujem, ze nebudem zneuzivat svoje postavenie, lol :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Hledá se moderátor

Odeslatod Krycek v 15 srp 2008 21:35

terentule: Už to tam máš, gratuluji ;-)
xloverin: Rádo se stalo. Jak se příští rok začne natáčet třetí film, tak přijde tvoje chvíle :-D

Pokud byste kdokoliv měl k moderování dotaz (třeba pokud nebudete moci něco najít atd.), ozvěte se do pošty, vyřešíme všecko.
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno


Zpět na Fórum a web

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron