Lidé z fóra

Máte-li návrh na nějakou změnu, týkající se webu Kult X nebo tohoto fóra, tak napište! Stejně tak je toto dobré místo pro hlášení chyb apod.

Moderátor: Krycek

Re: Lidé z fóra

Odeslatod KayTee v 02 kvě 2008 16:44

Takže, já jsem Kateřina, ale nesnáším tohle jméno, takže se tak ani nepředstavuju. V práci jsem prostě Katka nebo Káťa a přátelé mi říkají Kay už asi od 14-ti :-)
Přesně za měsíc mi bude 24, takže ještě spadám do mladší kategorie a Akta X jsem sledovala premiérově už jako prcek. Řadím se k věrným původním fanouškům :-) Bydlím už měsíc 13km od Prahy v jedné prdelce u Unhoště, ale jelikož v Praze pracuju a jsem tam skoro furt, i nadále se považuji za pražandu :-) Kromě práce ještě studuji dálkově na MUNI v Brně. A foto? K nalezení na Lapu :-)
Naposledy upravil KayTee dne 14 kvě 2008 11:32, celkově upraveno 1
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Xeninka v 02 kvě 2008 21:35

G.Logan píše:Koukám že nejsem jedíny člověk který sleduje ostatní sci-fi serialy já jsem taky sledoval ST:TOS a Voyager a hlavně THE BEST STARGATE :D

Sice tu budu off topic trochu, ale tak startrek a stargate jsou dost odlišné seriály, společné mají snad jen to, že to jsou oba scifi... Nicméně stargate taky můžu a už čekam co vyvedou s Atlantis, protože čtvrtá sezóna byla lehké zklamání.
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Lidé z fóra

Odeslatod G.Logan v 03 kvě 2008 00:06

Ano to je trochu off topic ale jinak 4 rada atlantis me nezklamala naopak me utvrdila v tom ze scenariste maji stale co vymyslet a myslim si ze 4 serie je zatim nejlepsi co bylo v atlantis
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Lidé z fóra

Odeslatod mona lisa v 04 kvě 2008 18:56

peta111 píše:Tak doufám, že z toho budeme za chvíli klub důchodců :lol: , tak se přiznejte, kdo se vejde do horní 25 a kdo do 50, a kdyby to bylo více, tak to přece nevadí, není to věkem omezené, Ne? ;)
Za sebe - kousek za 25.



Ked bezal serial v 90 rokoch, chodila som na vysku a vsetci ma povazovali za cudacku, ze som pozerala taky serial "pre deti" :cry:
Teraz mi je 33. Ale citim sa (a vraj aj vyzeram) na 23 ;) Takze ziaden klub dochodcov 8-)
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Lidé z fóra

Odeslatod MrSmith v 05 kvě 2008 10:38

Ja som Vlado, mam 21 a som z Košíc. Poznate? :) Akty X som prvykrat videl uz v premiere od prvej serie. To som bol este ale prcek takze.. :). No a inac mam rad filmy. Hodim par mojich oblubenych reziserov: Paul Greengras, Michael Bay, Michael Mann, Tim Burton, David Fincher, Christopher Nolan, Alfonso Cuaron, Quentin Tarantino, Robert Rodriguez..

Skvele fotky Padmé, dik za venovanie :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Mishka v 07 kvě 2008 20:32

Ahooj mý fanoušci AkT X, tak já jsem Miška z Jižních Čech, je mi už dlouhých 22 let :? každý si myslí, že ze mě srší optimismus, ale nevím no :lol:, jsem stále studující osoba a další studium mě čeká no :roll: , co nejraději dělám je: focení, natáčení a hlavně střih videoklipů, některé jsem Vám zde na foru už ukazovala....

Seriál Akta X mám ráda, a to nekecám, od svých 10-ti let, tudíž "skoro" od samého začátku dá se říci, a jsem ráda že o tento seriál je zájem a že mám s kým si o něm poklábosit, s kým si skouknout videa pobavit se apod.
Doufám, že toto forum pojede na "plné oprátky" a bude stále mít více návštěvníkůůůů.

zdravííí Vás uživatelka Mishka
Obrázek
Uživatelský avatar
Mishka
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 23:57
Bydliště: Jižní Čechy/USA-ATLANTA

Re: Lidé z fóra

Odeslatod petrazelva v 12 kvě 2008 10:57

Tak já přihazuju, jsem totiž (překvapivě) taky Petra (ale nemám ráda, jak to zní tvrdě, takže prosím Peťa apod.).
Momentálně je mi 23, ale už mi táhne na víc, a popravdě, je to děs, jak to letí! Akta sleduju už od začátku na Nově a jsem na to hrdá :) Ani ST (TNG a VOY) mě neminul.. ale akta jsou akta..
Jinak studuju v Praze, ale pocházím z vesničky mezi Olomoucí a Prostějovem (Olšany u Prostějova pro zvědavce) a teď právě jsem v Berlíně na Erasmu. DVD s aktama mám samozřejmě s sebou a kult-x je mým denním chlebem :) Dík za něj i za fórum!!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Lidé z fóra

Odeslatod haci v 12 kvě 2008 19:29

Tož čau děcka, Jsem Katka (asi Petry nepřekonáme...), už skoro bydlím ve Vrbátkách (8 km od Prostějova), pracuji jako ďas a řadím se tu do klubu "důchodců", je mi 29 - takže krok před smrtí :lol: Akta sleduji od začátku, ale teď jsem je znovuobjevila a zcela jim propadla :mrgreen: Fotku sem radši nedám, abych vás nepoděsila...(to je realita, takže žádný smajlík)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Lidé z fóra

Odeslatod KayTee v 12 kvě 2008 19:49

haci píše:Tož čau děcka, Jsem Katka (asi Petry nepřekonáme...), už skoro bydlím ve Vrbátkách (8 km od Prostějova), pracuji jako ďas a řadím se tu do klubu "důchodců", je mi 29 - takže krok před smrtí :lol: Akta sleduji od začátku, ale teď jsem je znovuobjevila a zcela jim propadla :mrgreen: Fotku sem radši nedám, abych vás nepoděsila...(to je realita, takže žádný smajlík)


X-phile je taky Katka..tak snad se to i povede :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Lidé z fóra

Odeslatod haci v 13 kvě 2008 00:51

KayTee píše:
haci píše:Tož čau děcka, Jsem Katka (asi Petry nepřekonáme...), už skoro bydlím ve Vrbátkách (8 km od Prostějova), pracuji jako ďas a řadím se tu do klubu "důchodců", je mi 29 - takže krok před smrtí :lol: Akta sleduji od začátku, ale teď jsem je znovuobjevila a zcela jim propadla :mrgreen: Fotku sem radši nedám, abych vás nepoděsila...(to je realita, takže žádný smajlík)


X-phile je taky Katka..tak snad se to i povede :-D


Ať počítám, jak počítám, nějak to ještě pořád nestačí...Kaček není nikdy dost... :mrgreen:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Angelitos v 13 kvě 2008 22:41

Ach jo tak to jsem maximálně out :D - Martina :lol: škoda že nemůžu taky bojovat!!! :lol: kdo ví třeba později :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Lidé z fóra

Odeslatod terentule v 14 kvě 2008 09:49

Angelitos píše:Ach jo tak to jsem maximálně out :D - Martina :lol: škoda že nemůžu taky bojovat!!! :lol: kdo ví třeba později :lol:

Nápodobně :lol:
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Kira v 14 kvě 2008 09:58

Tóóóž. Já sem tu nová, ale představit se možu, je pěkné vidět, kam jsem se to vlastně přihlásila.;) Mé jméno jest Lenka a většinu času se pohybuju někde po Uh. Hradišti na jižní Moravě, méně trochu výš, v Olomouci. Zatím studentka a ještě chvíli budu, páč jsem si na sebe ušila boudu a začala jsem dělat ještě další školu.
Akta jsem sledovala už v premiéře a dokonce jsem stihla první díl, což mi v té době všichni okolo záviděli, ovšem pak jsem jich zase viděla jen poskrovnu, protože jsem musela na televizi k dědečkovi a ten mně tenhle seriál zrovna neschvaloval.;) Vynahradila jsem si to poslední dobou.;) No, a televizi vlastně nemám doteď, k čemuž se hrdě hlásím!!! Celá svá gymplácká léta jsem se zato velmi ráda schovávala po kinech a filmy jsou dosud jedním z mých velkých koníčků. Hodně art apod., ale na poslední díl StarWars jsem čekala jako na smilování boží. :geek: Jinak příroda a vše s tím spojené, knížky, muzika, taky hraju v kapele... Toť asi vše.
Kira
 
Příspěvky: 21
Registrován: 13 kvě 2008 15:09
Bydliště: UH

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Arte v 14 kvě 2008 17:29

Jen mi zkuste někdo napovídat, že je tu víc Adél... :(
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Arte v 14 kvě 2008 17:31

Kira píše:...muzika, taky hraju v kapele... Toť asi vše.

A ta kapela je jako POSLEDNÍ poznámka? Jako nepodstatná? To pro mě je to něco :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Xeninka v 14 kvě 2008 18:11

Kira: no, to by mě také zajímalo kde a na co hraješ či zpíváš či co tam děláš :) taky se totiž angažuju v muzice trošku, konkrétně v jednom orchestru...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Kira v 14 kvě 2008 20:23

Arte: Ale to je jen tak bez ladu a skladu, nesnažila jsem se své zájmy odstupňovat.;) Psala jsem jak mě to zrovna napadalo. Ale je fakt, že kapelu beru víceméně jako normální věc - vlastně skoro všichni moji kamarádi jsou muzikanti. Jo jo, tady u nás na Moravě je to samý muzikant.;)
Xeninka: Fíha... tak orchestr, jo? Tak na to bych neměla... Na co hraješ? Já na kytaru v takové žánrově poněkud neuchopitelné kapelce... nespíš se to ale vleze do rocku.;)
Kira
 
Příspěvky: 21
Registrován: 13 kvě 2008 15:09
Bydliště: UH

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Xeninka v 14 kvě 2008 20:31

Kira: alt sax :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Ještěr v 15 kvě 2008 13:51

Jsem Franta z Horní Dolní a bydlím tam, kam mě pošle Syndikát.

(nemohl jsem si pomoct)
Uživatelský avatar
Ještěr
 
Příspěvky: 9
Registrován: 13 dub 2008 16:41

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Arte v 15 kvě 2008 14:58

Ještěr píše:Jsem Franta z Horní Dolní a bydlím tam, kam mě pošle Syndikát.

(nemohl jsem si pomoct)

To dává smysl :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

PředchozíDalší

Zpět na Fórum a web

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron