Aubrey

25 klasických epizod z let 1994-1995

Moderátor: Luki

Aubrey

Odeslatod kimberly v 05 črc 2008 11:01

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Myslím, že toto ej jeden z najklasickejších dielov. A vyvrcholenie deja, že vrahom je samotná B. J....pôsobivé, pamätáte si to ešte? Vraždy si musí odsedieť, hoci si vôbec neuvedomuje, že ich spáchala. Ako ho vnímate vy? Pamätný, či zabudnutý?
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Aubrey

Odeslatod Utero v 05 črc 2008 12:49

Ja to bohuzel vidim jinak. Epizoda se vyviji vytecne! Proste vypadalo to, ze tohle bude vazne vyborny kousek, jinomze pak prisel konec a epizoda podle me spadla na uplne dno. Teda spis na prumer. Nevim nevidel jsem zatim original, ale to jak tam chodila s tim nozem, kterym bychom krajeli mozna tak okurky a ona s nim jakoze chtela vrazdit bylo vazne ubohy. Stejne tak jak se ji zmenil hlas. To bylo hruza. Misto toho aby se ji zmenil na hlas, ktery by aspon vyznel trochu strasidelne tak naopak vyznel naprosto smesne. Nevim asi to bylo ceskym dabingem. Celych poslednich 15 minut epizodu skazilo. Skoda mohla to byt vyborna zalezitost.

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Aubrey

Odeslatod mona lisa v 06 črc 2008 19:45

Mna sa velmi paci. Davam 100 %.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Aubrey

Odeslatod petrazelva v 06 črc 2008 20:55

Mně se nelíbí Terry O'Quinn (očividně tvůrcům ano..). Ale jinak zajímavý námět. Tuším, že jsem to viděla v originále, ale tu změnu hlasu si nějak nevybavuju. Mrknu na to..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Aubrey

Odeslatod nabaa v 06 črc 2008 21:51

Vzhledem k tomu, že tahle epizoda patří k "původním" Aktům, která jsem viděla ještě jako čerstvý teenager, mám k ní jakýsi bližší vztah. Sice bych nedala 100%, protože mi ten konec přijde taky trochu useknutý (nicméně si vzpomínám, že když jsem to viděla poprvé, bála jsem se, že B.J. Muldera fakt podřízne :D ), ale rozhodně je hodně dobrá a působivá, i když takovým trochu vlažným způsobem. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Aubrey

Odeslatod kimberly v 06 črc 2008 22:56

Preto sa mi táto epizóda dosť páči, lebo patrí k tým prvopočiatkom Aktov X, kde mali ešte takú tú svoju najklasickejšiu atmosféru, takže jej odpustím aj isté nedokonalosti.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Aubrey

Odeslatod XGirl v 07 črc 2008 08:14

Tak to já mám naopak O´Quina ráda...Aubray je vážně lepší sledovat v originále, "proměněná" BJ na konci epizody tam působí věrohodněji. Jinak téhle epizodě bych dala tak 80%, námět je dobrej, a když jsem to viděla poprvé, dumala jsem, kdo že to vlastně může tím vrahem být... 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Aubrey

Odeslatod Blueman v 09 zář 2009 22:37

Potencionálně parádní epizoda kterou ale bohužel skazí závěrečných asi 10 minut,do té doby se celá epizoda odvijí naprosto parádně,je tajuplná,detektivní a strašidelná.Škoda že se to po tak parádním twistu nakonec tak pokazilo,ukončení je pak spíše k smíchu než aby nějak vystrašilo...
Blueman
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 srp 2009 20:33


Zpět na 2. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron