Excelsius dei

25 klasických epizod z let 1994-1995

Moderátor: Luki

Excelsius dei

Odeslatod kimberly v 14 čer 2008 12:34

Neviditeľná sila, ktorá znásilní sestričku? Tak to ma hneď dostalo. Tí starčekovia vo mne vyvolali zvláštnu hrôzu, fakt dobré prostredie na takýto dej. A Keď Mulder uviazne s Michelle v tej kúpelni a tá sa začne napĺňať vodou...tak to mi fakt utkvelo v pamäti!
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil kimberly dne 15 čer 2008 09:12, celkově upraveno 1
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Excelcius dei

Odeslatod KayTee v 14 čer 2008 13:27

Mně ti stařečkové přišli hodně vtipní :-D Vůbec mi to nepřipadalo střašidelné nebo tak :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Excelcius dei

Odeslatod kimberly v 14 čer 2008 13:38

KayTee píše:Mně ti stařečkové přišli hodně vtipní :-D Vůbec mi to nepřipadalo střašidelné nebo tak :-)

Jasné, hlášky mali super, aj som sa na nich strašne nasmiala, ale aj tak by som sa tam nechcela ocitnúť...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Excelcius dei

Odeslatod Utero v 14 čer 2008 14:28

No ja nesouhlasim. V druhe serii jsou pro me vsecky dily vyborne nebo nejhure prumerne, ale tento jediny to kazi, protoze je pro me jako jediny podprumerny. Uznavam, ze ustav a cele to prostredi bylo zajimave, ale me tohle fakt nebavilo a neviditelna sila co znasilni sestricku a tu neviditelnou silu vidi pouze starici, tak to me prislo teda moc.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Excelcius dei

Odeslatod monkax v 14 čer 2008 16:33

Ty hlášky, to bylo boží :)

Třeba ten jeden stařeček na Scullyovou že:"Kdybych Vám řekj, že jste velice pěkná žena a chtěl bych Vám projevit náklonnost, byla by jste dotčena?"
Podívá se na Muldera a říka:"Nechtěl jsem Vás pane zaskočit" :lol: Stařeček se vyzná :lol:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Excelcius dei

Odeslatod nabaa v 14 čer 2008 16:38

kimberly, kimberly...tohle už je snad schválně, ne? Já chápu, že angličtina je ti proti srsti, nicméně Excelsius Dei je latinsky, tak to by snad šlo napsat správně, ne? I když i ty anglické názvy se dají opsat bez chyby. :roll:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Excelsius dei

Odeslatod kimberly v 14 čer 2008 23:51

nabaa píše:kimberly, kimberly...tohle už je snad schválně, ne? Já chápu, že angličtina je ti proti srsti, nicméně Excelsius Dei je latinsky, tak to by snad šlo napsat správně, ne? I když i ty anglické názvy se dají opsat bez chyby. :roll:

Tak sory, ale toto sú veci, ktoré ja som nikdy neriešila. Zakladám tu veľa dielov, mám mnoho myšlienok, ktoré chcem o nich napísať, hľadám vhodné fotky, venujem tomu dosť času, takže proste si často nevšimnem ako má by´t tá epizóda správne napísaná. Že by som to robila schválne, to si dúfam nemyslíš, robím to v rýchlosti a preto vznikajú chyby, ktoré aj ale vôbec riešim, každý aj tak vie o čo ide, či je céčko prehodené, alebo nie. Ale posnažím sa, no myslím si že fakt o nič nejde.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia


Zpět na 2. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron