Dod Kalm 2x19

25 klasických epizod z let 1994-1995

Moderátor: Luki

Dod Kalm 2x19

Odeslatod KayTee v 22 kvě 2008 11:03

Neuvěřitelná, ale pro mě ohromně docela zábavná epizoda :-) Mulder a Scully jsou opravdu oškliví :-D Nejvíc se mi líbí, když jde Mulder Scully vzbudit, aby se vystřídali na stráži a zjistí, že zestárli. A líbí se mi jak Duchovny zahrál starého.. ještě i s tím nervovým tikem, kdy se jim klepe hlava... moje babička to měla taky. No a jak se kočkujou o tu sklenici "vody" - rozuměj šťáva z citronů, sardinkový nálev a voda z těžítka... no bleee.
A ještě hezká scéna na začátku, kdy je Mulderovi šoufl a Scully je vysmátá :-D
Naposledy upravil KayTee dne 22 kvě 2008 13:10, celkově upraveno 1
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Dod Kalm 2x19

Odeslatod biggis v 22 kvě 2008 12:23

KayTee píše:Neuvěřitelná, ale pro mě ohromně docela zábavná epizoda :-) Mulder a Scully jsou opravdu ošklivý :-D Nejvíc se mi líbí, když jde Mulder Scully vzbudit, aby se vystřídali na stráži a zjistí, že zestárli. A líbí se mi jak Duchovny zahrál starého.. ještě i s tím nervovým tikem, kdy se jim klepe hlava... moje babička to měla taky. No a jak se kočkujou o tu sklenici "vody" - rozuměj šťáva z citronů, sardinkový nálev a voda z těžítka... no bleee.
A ještě hezká scéna na začátku, kdy je Mulderovi šoufl a Scully je vysmátá :-D


Jo, ta epizoda je moc hezká. Prý Mulder na Scullyovou : Ty se máš, že máš nohy po otci" a Scullyová se na něj tak nechápavě podívala a Mulder " Mořské". Jsem četla, že museli vždycky před natáčením vstávat o několik hodin dřív, aby je mohli nalíčit a to si Gillian a David mysleli, že to bude oddychový díl. Zahráli to teda výborně!!!!!!!!!Teď si jí zrovna budu pouštět.
Uživatelský avatar
biggis
 
Příspěvky: 37
Registrován: 13 dub 2008 15:28
Bydliště: Domažlice

Re: Dod Kalm 2x19

Odeslatod XGirl v 22 kvě 2008 12:47

Tenhle díl měl být prý původně oddychem pro rozpočet - vlastně využili stejnou lo%d jako v Colony, ale nakonec se z toho stal horor pro herce, kvůli tomu líčení :lol: Vyjma vtipných hlášek na mě ještě zapůsobila dojemná scéna, kdy Mulder přiznává, že má strach ze smrti...Zvláštní, když si vezmete, že o dva díly předtím ležel v nemocnici po klinické smrti kdy se mu zastavilo srdce, a o pár dílů později si to pro změnu znova prožije v Anasazi/Blessing way ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Dod Kalm 2x19

Odeslatod KayTee v 22 kvě 2008 13:08

XGirl píše:Tenhle díl měl být prý původně oddychem pro rozpočet - vlastně využili stejnou lo%d jako v Colony, ale nakonec se z toho stal horor pro herce, kvůli tomu líčení :lol: Vyjma vtipných hlášek na mě ještě zapůsobila dojemná scéna, kdy Mulder přiznává, že má strach ze smrti...Zvláštní, když si vezmete, že o dva díly předtím ležel v nemocnici po klinické smrti kdy se mu zastavilo srdce, a o pár dílů později si to pro změnu znova prožije v Anasazi/Blessing way ;)


Jojo, a vystřižená scéna: "Jedno vím určitě: Howard Gordon je mrtvý muž!" :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Dod Kalm 2x19

Odeslatod kimberly v 22 kvě 2008 16:15

Táto epizóda vo mne zanechala pomerne silné spomienky, pamätám si, že keď som ju dopozerala, išla som k zubárke. Neviem či nebola aj taká doba, že sa Akty X opakovali doobedu, absurdita vzhľadom k tomu, že potom ich zakázali vysielať pred 22-tou druhou hodinou, lebo viem, že som to pozerala po svetle.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Dod Kalm 2x19

Odeslatod Luki v 22 kvě 2008 17:39

Jedna z mých nejoblíbenějších epizod... Scullyové závěrečný proslov s nádhernou hudbou je naprosto perfektní.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Dod Kalm 2x19

Odeslatod Utero v 22 kvě 2008 22:03

Naprosto souhlasim, v druhe serii jeden z nejlepsich kousku.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Dod Kalm 2x19

Odeslatod Angelitos v 23 kvě 2008 22:24

Tak tady není co řešit, ten díl je prostě super :) Jeden z těch nezapomenutelných :)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Dod Kalm 2x19

Odeslatod kimberly v 26 kvě 2008 09:54

Obrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Dod Kalm 2x19

Odeslatod derena v 02 srp 2009 19:39

Pekný diel. A fakt boli obidvaja ako starí dosť škaredí, sa na nich maskéri vyšantili :) Ale až do konca to bolo dosť napínavé- "Agent Fox Mulder stratil vedomie dnes ráno, 12. marca približne v 4.30." Vtedy mi už neviem aké katastrofické závery napadali. :)
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58


Zpět na 2. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron