Fearful Symmetry 2x18

25 klasických epizod z let 1994-1995

Moderátor: Luki

Fearful Symmetry 2x18

Odeslatod KayTee v 22 kvě 2008 10:57

Tuhle epizodu mám i v knižném vydání, takže si ji pamatuji docela dobře. Ale když tak nad tím přemýšlím, nepatří zrovna mezi moje nejoblíbenější. Takový průměr. Nezapomenutelná scéna je pro mě Scully při pitvě v útrobách slona :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Fearful Symmetry 2x18

Odeslatod nabaa v 22 kvě 2008 11:03

Sice jako epizoda nijak extrémně nevyčnívá, ale mně se moc líbí. Scullyová ve slonovi je samozřejmě nezapomenutelná, ale mně nejvíc dostala hned první scéna Muldera a Scullyové na ulici, jak Mulder na její otázku "Neviditelný slon?" odpoví,že viděl jak David Copperfield nechal zmizet Sochu Svobody, a pak videotelefonát mezi Mulderem a Střelci. U toho jsem se křenila jak magor. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Fearful Symmetry 2x18

Odeslatod KayTee v 22 kvě 2008 11:05

nabaa píše:Sice jako epizoda nijak extrémně nevyčnívá, ale mně se moc líbí. Scullyová ve slonovi je samozřejmě nezapomenutelná, ale mně nejvíc dostala hned první scéna Muldera a Scullyové na ulici, jak Mulder na její otázku "Neviditelný slon?" odpoví,že viděl jak David Copperfield nechal zmizet Sochu Svobody, a pak videotelefonát mezi Mulderem a Střelci. U toho jsem se křenila jak magor. :D


Jo a jak se pak Mulder rozhlížel po zemi a Scully prej, že co hledá a on: "Noviny..chci se podívat, jestli nepíšou, že tady měl vystoupit Copperfield" :-D
No a Frohike "svalouš" ...co říct :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Fearful Symmetry 2x18

Odeslatod kimberly v 22 kvě 2008 16:16

No toto je diel, o ktorom by som ja povedala, nič moc a nemám chuť si ho opäť pozrieť.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Fearful Symmetry 2x18

Odeslatod Angelitos v 23 kvě 2008 22:26

Já na ten díl mám mínusový názor, tedy trošku pod bodem mrazu. Mě ten díl fakt neoslovil, i když jsem mu dala více šancí, tak to prostě nešlo. Snažila jsem se... ale na tenhle díl už jentak nekouknu :?
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Fearful Symmetry 2x18

Odeslatod Utero v 03 čer 2008 18:05

No bylo to trochu moc prehnane. Epizoda me prisla tak nejak prumerna a bohuzel jsem po shlednuti nemel takovou chut si epizodu nekdy v budoucnu zase pustit. Urcite si ji pustim to je jasne, ale tady proste neco chyby ikdyz se od jinych dost lisi.

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil Utero dne 09 črc 2008 18:34, celkově upraveno 1
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Fearful Symmetry 2x18

Odeslatod kimberly v 09 črc 2008 13:32

To ako Scullyová pitvá slonicu je nezabudnuteľná scéna, ale inak mi všetko z tohto dielu príde také nevýrazné. Posolstvo je veľmi pekné, to musím uznať, bola som dojatá aj mi bolo smutno, ale inak to vo mne nič viac nezanechalo, chýbal mi akýsi taký pocit, že sme v Aktoch X...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Fearful Symmetry 2x18

Odeslatod XGirl v 11 črc 2008 10:42

Ještě Mulderova "rvačka" s gorilou :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Fearful Symmetry 2x18

Odeslatod DARTH_Praetorian v 13 črc 2008 14:17

toto mam knihu ale nazov tiger tiger a je to 3 cast ale je to presne toto od nejakeho lesa martina :D
I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Re: Fearful Symmetry 2x18

Odeslatod KayTee v 06 srp 2008 10:59

DARTH_Praetorian píše:toto mam knihu ale nazov tiger tiger a je to 3 cast ale je to presne toto od nejakeho lesa martina :D


Přesně tu mám taky :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away


Zpět na 2. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron