Sleepless 2x04

25 klasických epizod z let 1994-1995

Moderátor: Luki

Sleepless 2x04

Odeslatod KayTee v 02 kvě 2008 14:56

Docela zajímavý příběh. Kazatel mi byl i sympatický. Válka ve Vietnamu byla hrozná a je dobré, že se na ní občas vzpomíná..
Taky se nám zde poprvé objeví slizoun Krycek a tajemný Mr. X. Dvě nové důvežité postavy. Líbí se mi ta slovní přestřelka v telefonu mezi Mulderem a Scullyovou o tom, jak spolu mohli vydržet tak dlouho :-) A jak se u toho oba usmívají. Na konci se mi zase vždycky zatínají pěsti, když Krycek říká, že Scully je větší problém, než si myslí a pak slova Kuřáka: "Každý problém se dá odstranit..." Ano..v dalším díle tento problém vyřeší Duane Barry...
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Sleepless 2x04

Odeslatod kimberly v 04 kvě 2008 10:14

Téma ma fascinuje, ale prišla mi trochu nezaujímavo spracovaná. osobne ale ani neviem či by sa to dalo urobiť lepšie, ťažko sa niečo ako nespavosť stvárňuje v televízii. Ale prítomnosti kryceka ve)lmi fandím, samozrejme...No a Fajčiarov pamätný výrok...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Sleepless 2x04

Odeslatod kimberly v 03 čer 2008 10:21

ObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Sleepless 2x04

Odeslatod Utero v 03 čer 2008 15:50

Tato epizoda je samozrejme revolucni tim, ze zde na scenu nastupuje Krycek, ale to je asi tak vse. Tema je na prvni pohled dost zajimave, ale bohuzel zpracovane to neni prilis dobre.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Sleepless 2x04

Odeslatod petrazelva v 03 čer 2008 16:18

Taky je dobrá ta scéna Mulder + Scully + Krycek při pitvě :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Sleepless 2x04

Odeslatod Milius v 26 pro 2008 21:28

Tohle je díl par excellence.Téma důsledků toho,když člověk vůbec nespí mě hrozně baví.Dokázal jsem si živě představit,do jakého stavu otupělosti a agresivity se ti vojáci museli dostat-žádný odpočinek,jenom nepřetržité plnění úkolů,kdy neexistuje žádná možnost vnitřní regenerace a mizí všechny morální hodnoty,všechny hranice se stírají.Když chce někdo druhého mučit,snad nejméně technicky náročnou metodou je nenechat ho spát po delší dobu-to pak hodně brzo přestane být sám sebou a podřídí se čemukoli.A k tomu se přidává nesmírně napínavý děj a Mulder typicky se vozící po slizkém Krycekovi.Klobouček dolů :o
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy


Zpět na 2. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron