Little Green Men 2x01

25 klasických epizod z let 1994-1995

Moderátor: Luki

Re: Little Green Men 2x01

Odeslatod Luki v 07 říj 2008 09:52

molda22 píše:Pro mě to nepodstatné detaily nejsou, jelikož jsou to hloupé chyby,kterých by se měli tak dobré seriály jako Akta-X vyvarovat.
Zaprvé se to odehrálo podle druhé serie uplně jinak než v první, za druhé se skoro v celé první sérii tu a tam mluví o tom,že Mulder si z toho nic nepamatuje,jen pomocí hloubkové hypnózy dokázali zjistit,že si vybavuje jen nějaké zářivé světlo a že samantha zmizla z postele a on ji nebyl schopen pomoci. Zatímco ve druhé řadě si vše pamatuje do detailu,vše se odehrava jinde a jinak a dokonce se tam přímo objeví i Extra Terrestrial ;)
A bacha na spoilery,snaž se jim vyhnout pokud mi budeš odpovídat :D (Jen kdyby náhodou něco :D )


a) Kolik seriálů jsi v životě viděl?
b) http://en.wikipedia.org/wiki/Retcon ;)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Little Green Men 2x01

Odeslatod Milius v 26 pro 2008 21:48

Moc sympatická epizoda,která je více o Mulderovi a jeho pochybnostech,protože tady proti sobě nemá žádného zločince,ale jen své poslání.A taky lecos prozradí o zřejmě sílícím vztahu se Scullyovou,což je záruka nejen pro shippery.Mulderova věta o tom,že pochybuje o únosu Samanthy je strašná,kdyby neměl Scullyovou tak si může opravdu hodit mašli!Zkrátka tento díl jsem měl vždycky rád a nedávno jsem přišel na zajímavou věc.Little Green Men bylo dříve označení pro pulsar,zvláštní typ hvězdy,který díky silnému magnetickému poli a rychlé rotaci vysílá svazky elektromagnetického záření nebo viditelného světla v pravidelných intervalech.Když britská astronomka Jocelyn Bellová v roce 1967 zaznamenala takové pravidelné záblesky a objevila tak nové kosmické těleso,pojmenovala svůj objev v nadsázce LGM,Malí zelení mužíčkové. :P
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: Little Green Men 2x01

Odeslatod XGirl v 16 led 2009 18:47

Taky mám tenhle díl moc ráda, vidím v něm jakýsi příslib do budoucna, do celé druhé i třetí série, ukazuje se tady, že Akta X a případy, které v nich jsou neskončily s jejich uzavřením, ale že bude mít Mulder před sebou ještě dlouhou cestu, než je všechny vyřeší. Ta naděje do budoucna se týká i vztahu Muldera a Scullyové, kteří neskončili zrovna tak. Akční vyvrcholení epizody při honičce po džungli s vojáky v patách má spád a vypadá nebezpečně, a Mulderův smutek v závěru, kdy zjistí, že je páska prázdná je téměř hmatatelný. Nemít Scullyovou, tak by to nejspíš v tuhle chvíli vzdal...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Little Green Men 2x01

Odeslatod Milius v 16 led 2009 21:16

XGirl píše:Taky mám tenhle díl moc ráda, vidím v něm jakýsi příslib do budoucna, do celé druhé i třetí série, ukazuje se tady, že Akta X a případy, které v nich jsou neskončily s jejich uzavřením, ale že bude mít Mulder před sebou ještě dlouhou cestu, než je všechny vyřeší. Ta naděje do budoucna se týká i vztahu Muldera a Scullyové, kteří neskončili zrovna tak. Akční vyvrcholení epizody při honičce po džungli s vojáky v patách má spád a vypadá nebezpečně, a Mulderův smutek v závěru, kdy zjistí, že je páska prázdná je téměř hmatatelný. Nemít Scullyovou, tak by to nejspíš v tuhle chvíli vzdal...

Přesně tak!Takových hraničních dílů je v Aktech několik a všechny jsou senzační,protože poskytují takovou tu směs smutku a naděje do budoucna co se týká osobních vztahů i profesní dráhy a právě tahle neuzavřenost se mně na Aktech X odjakživa líbí :idea:
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Předchozí

Zpět na 2. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron