3

25 klasických epizod z let 1994-1995

Moderátor: Luki

3

Odeslatod kimberly v 28 dub 2008 20:03

V tejto sérii mám ešte aj túto srdcovú záležitosť a trochu ma prekvapilo, že viacerí ste ju zaradili medzi najhoršie epizódy vôbec. Čo sa vám na nej nepáčilo? Mňa práve tá klasická tématika o upíroch uchvátila, nabodávanie na kôl, pohľad do zrkadla, uhorenie...plus skvelá kristen Killarová k tomu a chémia fungujúca medzi reálnymi partnermi-Davidom Duchovnym a Perrey Reevesovou...Celková Mulderova zmätenosť z toho že zmizla Scullyová, krásna upírka do toho...scéna s holením v kúpelni...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: 3

Odeslatod mona lisa v 28 dub 2008 21:08

Mne sa tato epizoda vzdy pacila. Aj dej, aj postavy. A to co sa stalo medzi Mulderom a Kristen mi pripada uplne prirodzene a vhodne zapada do deja.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: 3

Odeslatod Utero v 28 dub 2008 22:28

No to me mozna trochu vadilo, co se mezi nimi odehralo 8-)
Ale taky nechapu proc je razena mezi nejhorsi z druhe rady, myslim, ze dej byl jinak skvely a filmy s upiri zboznuju a kdyz jsem neco takoveho videl tak semi to libilo. Rozhodne to neni "velka" epizoda, ale stoji za to a nejak zvlast nesklame :)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: 3

Odeslatod Luki v 28 dub 2008 22:42

Rozhodně je to jediná nejhorší epizoda druhé řady, žádná horší mne vůbec nenapadá. A Muldera olizujícího šílenou ženskou co chce být upírem taky vícekrát vidět nemusím 8-) :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: 3

Odeslatod XGirl v 29 dub 2008 10:08

Já tuhle epizodu řadím k památným spíš pro ten Mulderův románek s Kristen (ano, nestydatě se přiznám že Duchovny, co se po paměti holí v koupelně a pak v rozhalené košili pobíhá po domě je fajn podívaná :oops: ;) ) JInak je to pro mě takový lepší průměr, téma upíru coby obyčejných městských lidí je fajn, Perrey Reeves zahrála svou roli skvěle...trochu mi vadila ta předvídatelnost děje (když je pryč Scullyová, Mulder se upne na "náhražku" v podobě Kristen), ale jinak si ten díl ráda pustím znovu.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: 3

Odeslatod mona lisa v 29 dub 2008 13:56

Luki píše:Rozhodně je to jediná nejhorší epizoda druhé řady, žádná horší mne vůbec nenapadá. A Muldera olizujícího šílenou ženskou co chce být upírem taky vícekrát vidět nemusím 8-) :lol:


Ved ty by si to na jeho mieste tiez urobil :lol:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: 3

Odeslatod kimberly v 04 kvě 2008 15:47

No ja sa nedivím, že ho upírka zviedla. Možno by sa jej to podarilo aj vtedy, keby nebolo tej situácie so Scullyovou. Podľa mňa bola mega sexiiiiiiiii!
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: 3

Odeslatod kimberly v 31 kvě 2008 19:01

ObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: 3

Odeslatod monkax v 31 kvě 2008 19:47

Tak já tento díl nemusím nejvíce z celé dvojky....Mulder s jinou ženskou než se Scully se mi nelíbí....a navíc s upírkou. No, co kdyby z něšho byl taky upír :roll:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: 3

Odeslatod kimberly v 01 čer 2008 10:34

monkax píše:Tak já tento díl nemusím nejvíce z celé dvojky....Mulder s jinou ženskou než se Scully se mi nelíbí....a navíc s upírkou. No, co kdyby z něšho byl taky upír :roll:

Hmmmmmm a ja som zas nadšená. Krásna Perrey Reevesová, sexi a zároveň mrazivá a smutná atmosféra...Podľa mňa je to všetko dosť dobre namiešané. Mne nikdy nevadil Mulder ani Scullyová s inými partnermi. To je život.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: 3

Odeslatod k212 v 10 čer 2008 17:17

No mě Trojice nevadí, vlastně ... Mulder + jiná žena, to je něco, že :lol: . Každopádně -vyjma této situace- má díl perfektní atmosféru, takovou dusnou, fakt moc povedenou a pak ten požár nakonec, prostě skvělá gradace děje. A celkem jsem i uvěřila Mulderovu jednání.
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: 3

Odeslatod kimberly v 13 čer 2008 17:47

k212 píše:No mě Trojice nevadí, vlastně ... Mulder + jiná žena, to je něco, že :lol: . Každopádně -vyjma této situace- má díl perfektní atmosféru, takovou dusnou, fakt moc povedenou a pak ten požár nakonec, prostě skvělá gradace děje. A celkem jsem i uvěřila Mulderovu jednání.

Presne tak, to Mulderovo jednanie mi prišlo úplne logické.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: 3

Odeslatod niki_hornbeam v 02 zář 2008 14:43

kimberly píše:
k212 píše:No mě Trojice nevadí, vlastně ... Mulder + jiná žena, to je něco, že :lol: . Každopádně -vyjma této situace- má díl perfektní atmosféru, takovou dusnou, fakt moc povedenou a pak ten požár nakonec, prostě skvělá gradace děje. A celkem jsem i uvěřila Mulderovu jednání.

Presne tak, to Mulderovo jednanie mi prišlo úplne logické.

No tak mozna je Mulderovo chovani trochu logicke.. ale ja to proste nemuzu prenest pres srdecko :cry: ... chudak Scullyova... Ale at v tom spatnem ci dobrem, je toto pro me nezapomenutelna epizoda a jinak moc vyvedena
niki_hornbeam
 
Příspěvky: 8
Registrován: 31 srp 2008 11:24
Bydliště: SYDNEY(AU) Rybnik(CR)

Re: 3

Odeslatod derena v 02 srp 2009 19:32

Mne osobne sa táto časť vôbec nepáčila. Tak nejak som ju pretrpela a nechystám sa ju v najbližšej dobe si ju opäť pozrieť. Toť môj názor na trojku.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: 3

Odeslatod Blueman v 05 zář 2009 21:19

Mě se tahle epizoda moc nelíbila,atmosféru to sice mělo celkem solidní a pár scény bylo pěkných(opalující se upír),ale třeba ten románek mezi Kristen a Muldrem se mi zdál takovej hrozně vykonstruovanej.Důvod proč sem z týhle epizody nebyl tak nadšen je možná i to že byla vložena mezi naprosto parádní trojici mytologických dílů a tak nějak se mi tam prostě nehodí-Mulder místo toho aby hledal Scully tak někde balí upírky.Celá epizoda je vlastně jen taková výplň při čekání na další mytologický díl...
Blueman
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 srp 2009 20:33


Zpět na 2. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník