Die Hand Die Verletz

25 klasických epizod z let 1994-1995

Moderátor: Luki

Die Hand Die Verletz

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 16:06

Pre mňa absolútny kult. Ako pršali žaby z neba, šialená profesorka, ktorá v kabinete robila hókusy-pókusy, sekta, rodičovské združenie veľmi netradične poňaté ;) Fantázia, jeden z naj naj naj dielov.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Ruka ktorá trestá

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 16:53

Skvela epizoda. Dokaze ako aj vtipne pobavit tak aj poriadne zamrazit.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Ruka ktorá trestá

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 19:29

Tento díl mě na jednu stranu zaujal, ale na druhou zase nepatří mezi ty mé oblíbené, na které bych se podívala víckrát. Není špatný, ale něčím mi nesedí
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Ruka ktorá trestá

Odeslatod XGirl v 20 dub 2008 20:07

Pro nás shippers nezapomenutelná scéna, kdy Mulder brání Scullyovou vlastním tělem ve sprchách, když po nich učitelský sbor střílí... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Ruka ktorá trestá

Odeslatod Xeninka v 20 dub 2008 20:17

XGirl píše:Pro nás shippers nezapomenutelná scéna, kdy Mulder brání Scullyovou vlastním tělem ve sprchách, když po nich učitelský sbor střílí... ;)

Sakra, proč si na tu scénu vůbec nevzpomínam? :?: Jinak tenhle díl mě nenadchnul, ale momentálně mám problém si z druhé série vybavit téměř cokoliv, jelikož už to je to možná skoro rok co jsem z ní něco viděla, takže v kontextu celé série to možná nebyl špatný díl, ale jak říkám, teď to honem honem nedovedu posoudit...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Ruka ktorá trestá

Odeslatod Utero v 21 dub 2008 18:49

Xeninka píše:
XGirl píše:Pro nás shippers nezapomenutelná scéna, kdy Mulder brání Scullyovou vlastním tělem ve sprchách, když po nich učitelský sbor střílí... ;)

Sakra, proč si na tu scénu vůbec nevzpomínam? :?: Jinak tenhle díl mě nenadchnul, ale momentálně mám problém si z druhé série vybavit téměř cokoliv, jelikož už to je to možná skoro rok co jsem z ní něco viděla, takže v kontextu celé série to možná nebyl špatný díl, ale jak říkám, teď to honem honem nedovedu posoudit...


No ono to v tech sprchach neslo ani tak znatelne videt, kazdy by si to hned nevybavil :)
Pro me rozhodne nezapomenutelna epizoda 2 rady. Nejvetsi scena pro me byla asi jako ta divka (myslim ze Shennon) vypravela ten svuj hruzostrasny pribeh coz pusobylo dost emocionalne a strasne :| . Mozna trochu prehnana byla scena s hadem ve sklepe, ale jinak nemam co tady vycist, zasahujci epizoda :)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Die Hand Die Verletz

Odeslatod XGirl v 22 dub 2008 09:14

A samozřejmě pitva prasátka. I dneska s odstupem na mně dost působí scéna, kdy si Shannon skalpelem podřezává žíly a do toho hraje "chrámová" hudba...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Die Hand Die Verletz

Odeslatod KayTee v 19 kvě 2008 21:19

Shannonino vyprávění mě dostalo..patří to mezi nejlepší herecké výkony vedlejších postav myslím. Pohled Paddockové taky nezapomenutelný :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Die Hand Die Verletz

Odeslatod kimberly v 12 čer 2008 09:03

Vždy sa zamyslím, či aj niektoré z mojich profesoriek nepredvádzali niečo podobné...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Die Hand Die Verletz

Odeslatod Utero v 12 čer 2008 12:48

kimberly píše:Vždy sa zamyslím, či aj niektoré z mojich profesoriek nepredvádzali niečo podobné...


Jo jo to ma asi kazdy podezreni. Kazdy ma na skole nejakeho ucitele, ktery nejak vybocuje od ostatnich. Ale v tom dile vsichni vypadali jako vysoce postaveni do kterych by to nikdo nerekl, vse dokazali generace tutlat. Ale bylo by to neco kdyby se neco podobneho odehralo na nejake z českych skol :?
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Die Hand Die Verletz

Odeslatod kimberly v 15 čer 2008 12:03

Utero píše:
kimberly píše:Vždy sa zamyslím, či aj niektoré z mojich profesoriek nepredvádzali niečo podobné...


Jo jo to ma asi kazdy podezreni. Kazdy ma na skole nejakeho ucitele, ktery nejak vybocuje od ostatnich. Ale v tom dile vsichni vypadali jako vysoce postaveni do kterych by to nikdo nerekl, vse dokazali generace tutlat. Ale bylo by to neco kdyby se neco podobneho odehralo na nejake z českych skol :?

A to je na tom práve to desivé: čo ak sa to môže stať aj nám ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia


Zpět na 2. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron