Duanne Barry / Ascension / One Breath

25 klasických epizod z let 1994-1995

Moderátor: Luki

Duanne Barry / Ascension / One Breath

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 11:05

Jedna z njasilnejších mytológií a asi aj najpodstatnejšia. Gillian Andersonová zrejme ten komatický stav ani veľmi hrať v Jedným dychom nemusela. A inak nezabudnuteľná je pre mňa scéna ako sedí na tom člen priviazanom špagátom k mólu.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Duanne Berry-Nanebovzatie-Jedným dychom

Odeslatod mona lisa v 20 dub 2008 11:23

Moja naj-scena: Mulder sa vruti k Fajciarovi a mieri na neho zbranou. Na konci ho Fajciar ponizi, vyfukne mu s kludom dym z cigary do hlavne a povie: zostane to medzi nami, druhi si o tom nemusia suskat. :P Tak ma napadlo, ze v tejto epizode Fajciar spomenul, ze videl umierat prezidentov. Tak si myslim, ze udalkosti v Mussings of CSM boli pravdive :!:
A Skinner sa zase zachoval ludsky - najprv robil fory, potom pomohol. 8-)
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Duanne Berry-Nanebovzatie-Jedným dychom

Odeslatod XGirl v 20 dub 2008 11:44

Souhlas, scéna s Mulderem a Kuřákam je jedna z nejsilnějších v Aktech X, poprvé tam vyplyne i ta podoba mezi nimi dvěma, "Kdo vám na to dal právo?" A kdo vám?", prostě že každý dělá to, co věří, že je nejlepší. Ještě mě pak bere scéna, kdy Mulder přijde do vyrabovaného bytu a mezi dvěřmi pláče, to když jsem viděla poprvé, tak jsem úplně ztuhla, jaká z toho čiší bezmoc...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Duanne Berry-Nanebovzatie-Jedným dychom

Odeslatod Krycek v 20 dub 2008 12:48

Duane Barry a Ascension jsou skutečně bezkonkurenční akční epizody. Hned první scéna Barryho únosu bere dech a pak jakýkoliv vzájemný kontakt Muldera a Kryceka. Prostě - zlaté časy...
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: Duanne Barry / Ascension / One Breath

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 21:36

Výborné, vynikající!
Nedávno jsem se podívala na díl Duanne Barry a není jiná možnost, než si pustit další díly. Je to napínák :)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Duanne Barry / Ascension / One Breath

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 21:40

Vcera som prave tieto diely ukazoval kamaratovi, ktoremu chcem predstavit co su to Akty X. Velmi ho to zaujalo takze klasika vyborne zafungovala aj v tomto pripade. Ja sam som mal perfektny zazitok aj ked som ich uz parkrat videl.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Duanne Barry / Ascension / One Breath

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 21:49

MrSmith píše:Vcera som prave tieto diely ukazoval kamaratovi, ktoremu chcem predstavit co su to Akty X. Velmi ho to zaujalo takze klasika vyborne zafungovala aj v tomto pripade. Ja sam som mal perfektny zazitok aj ked som ich uz parkrat videl.

Jupííí rozširuješ naše řady jo?:) To je skvělé. Já vůbec nevím, jakým dílem bych měla někoho přilákat, asi bych zvolila pilota a pak třeba Squeeze. Ale je to těžké.
Fakt nezávidím lidem, co Akta objeví až teď...ale zase závidím, co vše mají před sebou. Ale byla jsem v takové situaci, jak to pouštěli podruhé na primě, tak teprve jsem na Akta přišla a připadala jsem si dost zaostale :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Duanne Barry / Ascension / One Breath

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 21:55

Ano rozsirujem rady :). Zatial uz stvrty a planujem aj dalsich :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Duanne Barry / Ascension / One Breath

Odeslatod KayTee v 04 kvě 2008 08:59

Já rozšířila řady jenom o svého přítele :-)

Prosím nevíte někdo, jak se jmenuje ta písnička to hraje Barrymu v autě, když se Scully v kufru uhání ke hvězdám? Jak ho tam pak staví ten policista. ..
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Duanne Barry / Ascension / One Breath

Odeslatod XGirl v 04 kvě 2008 09:31

Je to Red right hand on Nicka Cavea, já si ji často pouštím v autě:-) Jestli se ti ji nechce hledat, tak ti ji klidně pošlu.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Duanne Barry / Ascension / One Breath

Odeslatod KayTee v 04 kvě 2008 23:26

Právě jsem dokoukala One Breath ....áách.. už jsem to viděla asi po desátý a stejně mě to zase rozbrečelo :roll:

XGirl- děkuju, mrknu zítra na imeem, třeba to tam bude. Jestli nenajdu, tak dám vědět :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Duanne Barry / Ascension / One Breath

Odeslatod XGirl v 05 kvě 2008 07:55

Taky mě to vždycky dostane...v One Breath je tolik památných scén - pan X a Mulder v garážích, první konfrontace s Kuřákem, Závěrečná scéna s hledáním sestry Owensové (tyhle momenty jsem na XF vždycky měla ráda, takové ty drobné paranormální jevy, jako byl Chester v Čerstvých KOstech, nebo setra Owensová tady...) Tenhle trojdíl můžu vidět kdykoli a neokouká se to!
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Duanne Barry / Ascension / One Breath

Odeslatod kimberly v 31 kvě 2008 21:39

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Duanne Barry / Ascension / One Breath

Odeslatod Utero v 03 čer 2008 18:13

Tak tohle je samozrejme naprosto ultra megakvalitni mytologie kde se asi da tezko neco vytknout. Sceny unosu Duana Berryho jsou proste nezapomenutelne a vyborne natocene. Samozrejme jako shipper bych cekal od Muldera trochu velkolepejsi uvitani Scully mezi zivimi, treba prvnim polibkem, ale za to on samozrejme nemuze.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Duanne Barry / Ascension / One Breath

Odeslatod kimberly v 04 čer 2008 20:19

Mne utkvel ten moment so Scullyovou v kufri.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Duanne Barry / Ascension / One Breath

Odeslatod XGirl v 05 srp 2008 17:49

Dnes jsem si pustila One Breath a prostě musím znova a znova žasnout nad úžasnými scénami - s panem X ve sklepě nemocnice a konfrontace Muldera s Kuřákem. Kdyby tak pan X věděl, jak velkou pravdu vlastně má a Kuřák taky - že se z Muldera postupně stává hráč a vlastně tak začíná "patřit k nim" On se svým způsobem také stal součástí celé té konspirace, ať chtěl nebo nechtěl...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová


Zpět na 2. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron