Deep Throat

24 klasických epizod z let 1993-1994

Moderátor: Luki

Deep Throat

Odeslatod Angelitos v 14 dub 2008 22:11

Co říkáte na tuhle epizodu?

Já jsem se na ni zrovna dodívala, abych si ji připomenula. Moc se mi líbila, protože obsahovala dost dobré hlášky :lol: .
Děj byl taky super, a už mi moc moc chyběly správy Scullyové, které psávala na konci :)
Pro Muldyho musel být tento případ teda parádní šok! :shock:



ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Deep Throat

Odeslatod Utero v 14 dub 2008 23:22

Me se libilo jak Mulder nastoupil do auta a Scullyova prej: "co je to" a Mulder "dukaz" a postil tam ten Rock and roll to bylo skvele :lol:
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Deep Throat

Odeslatod Forlond v 15 dub 2008 00:54

Tuto cast mam prevelmi rada, lebo sa prvykrat stretavame s Deep Throat, mojou velmi oblubenou postavou (top 3 8-) )(aj zasluhou Jerryho Hardina). A epizoda mala plno skvelych hlasok, spomeniem len
Scully: "Mulder, did you see their eyes? If I were that stoned..."
Mulder: "Woo-hoo, if you were that stoned, what?"
:lol: :D
Obrázek

BELIEVE AGAIN. 24. 7. 2008
Uživatelský avatar
Forlond
 
Příspěvky: 40
Registrován: 14 dub 2008 10:51
Bydliště: Martin/Brno

Re: Deep Throat

Odeslatod XGirl v 15 dub 2008 08:01

Na té poslední fotce u Angelitos v banneru vypadá Mulder řádně vyjukaně! :roll: Tady je to vlastně poprvé, kdy Scullyové uteče, jde někam sám a špatně to dopadne...jo kdyby věděla, kolikrát ji to ještě udělá :D

"Scullyová? Jak to, že jsem tady?"
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Deep Throat

Odeslatod Angelitos v 15 dub 2008 08:19

Utero píše:Me se libilo jak Mulder nastoupil do auta a Scullyova prej: "co je to" a Mulder "dukaz" a postil tam ten Rock and roll to bylo skvele :lol:


Jojo to bylo dost dobré :D
Moc se mi líbilo, jak se Scully bavila, vždycky když Muldy řekl něco divného, tak se mu přímo vysmála do xichtu :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Deep Throat

Odeslatod XGirl v 15 dub 2008 08:35

Já myslím, že do poloviny dílu tak trochu věřila, že to Mulder nemyslí vážně a že ji spíš škádlí a dělá jí naschvály... :D A pak nemohla uvěřit tomu, že to fakt myslí vážně a že takovej je... :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Deep Throat

Odeslatod Angelitos v 15 dub 2008 08:51

XGirl píše:Já myslím, že do poloviny dílu tak trochu věřila, že to Mulder nemyslí vážně a že ji spíš škádlí a dělá jí naschvály... :D A pak nemohla uvěřit tomu, že to fakt myslí vážně a že takovej je... :lol:


JJ fakt to tak chvílemi vypadá, že jí jen zkouší :D ona se na něj dívá jak na blázka :D Moc se mi líbí, jak si v tom bistru kupuje tu fotku, a ona mu vynadá. Pak jde Scully ven, a řekne mu, že v mapě nenašla tu základnu. A on jí ukáže mapu a vynadá zase jí....jeslti víte, co myslím...no prostě mi to přišlo hodně dobré :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Deep Throat

Odeslatod XGirl v 15 dub 2008 08:58

Vím přesně, co myslíš! To je na první sérii skvělé, jak se oba teprve oťukávají a poznávají, než si definitivně přijdou na chuť. Ona se na něj pak naštve v téhle epizodě ještě když jedou s mapou na základnu pozorovat UFO ("Aha, proto jsme tady. Chceš vyhlížet ufouny!" :x ) a na konci, když ho odveze dezorientovaného ze základny a paní Budahassová jin zabouchne před nosem...Ale zase tady projevila, že jí na něm fakt záleží, když mu jela zachránit zadek, jinak by vojáci asi hodili Muldera někde do škarpy a ponechali ho osudu...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Deep Throat

Odeslatod Angelitos v 15 dub 2008 09:24

XGirl píše:Vím přesně, co myslíš! To je na první sérii skvělé, jak se oba teprve oťukávají a poznávají, než si definitivně přijdou na chuť. Ona se na něj pak naštve v téhle epizodě ještě když jedou s mapou na základnu pozorovat UFO ("Aha, proto jsme tady. Chceš vyhlížet ufouny!" :x ) a na konci, když ho odveze dezorientovaného ze základny a paní Budahassová jin zabouchne před nosem...Ale zase tady projevila, že jí na něm fakt záleží, když mu jela zachránit zadek, jinak by vojáci asi hodili Muldera někde do škarpy a ponechali ho osudu...


To teda jo, to jsem si říkala, že je to poprvé, kdy mu fakt zachránila život, a on by jí měl děkovat :) Jj byl to mazec, jak mu furt odsekávala a pořád oxidovala s tím "To mám jako napsat do správy? to bude hezky vypadat" nebo něco v tom smyslu :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Deep Throat

Odeslatod XGirl v 17 dub 2008 09:08

Ale zase to jejich pátrání bylo v první sérii takové "nejreálnější" - jak měli strach z nadřízených, jak museli psát ty zprávy, prostě si ještě tolik nedovolovali, Mulder byl drzej a šel si za svým, to ano, ale pak už třeba v páté až sedmé sérii si dělal vyloženě, co chtěl (jenom občas ho přiskřípne Kersh). A zprávy skoro přestali psát úplně - přitom to bývalo na konci takové hezké shrnutí toho, co se se zúčastněnými stalo dál, nebo i vysvětlení jak co bylo...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Deep Throat

Odeslatod Angelitos v 17 dub 2008 09:32

XGirl píše:Ale zase to jejich pátrání bylo v první sérii takové "nejreálnější" - jak měli strach z nadřízených, jak museli psát ty zprávy, prostě si ještě tolik nedovolovali, Mulder byl drzej a šel si za svým, to ano, ale pak už třeba v páté až sedmé sérii si dělal vyloženě, co chtěl (jenom občas ho přiskřípne Kersh). A zprávy skoro přestali psát úplně - přitom to bývalo na konci takové hezké shrnutí toho, co se se zúčastněnými stalo dál, nebo i vysvětlení jak co bylo...


JJ jak to přestali psát tak mi to bylo hodně líto. Tuhle část seriálu jsem měla hodně ráda :)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Deep Throat

Odeslatod Luki v 17 dub 2008 09:44

Ne pochybuju žže je přestali psát, spíše už nám to neukazovali ne? :). Stejně už v druhé sérii se z toho stál tak nějak kýč... vždyť všechny ty zrpávy vlastně pořád říkaly to samé... nevysvětleno/nedořešeno... hlavní padouch zmizel nebo si nic nepamatuje nebo zemřel dříve než stačili zjistit více...
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Deep Throat

Odeslatod Angelitos v 17 dub 2008 10:09

Luki píše:Ne pochybuju žže je přestali psát, spíše už nám to neukazovali ne? :). Stejně už v druhé sérii se z toho stál tak nějak kýč... vždyť všechny ty zrpávy vlastně pořád říkaly to samé... nevysvětleno/nedořešeno... hlavní padouch zmizel nebo si nic nepamatuje nebo zemřel dříve než stačili zjistit více...


Pardon blbě jsem se vyjádřila, jasně že je nepřestali psát :) však si je kvůli nim Skinner často volal na kobereček 8-)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Deep Throat

Odeslatod kkubin v 29 dub 2008 12:55

Hodně dobrej dil akty X.... Taky že to byl muj prvni dil je to furt strašně super:)
season1 4-ever
Uživatelský avatar
kkubin
 
Příspěvky: 19
Registrován: 26 dub 2008 11:20

Re: Deep Throat

Odeslatod kimberly v 08 čer 2008 16:20

A príchod Muža z Pentagonu na scénu otvára v Aktoch X krásnu kapitolu informátorov pre život tak prepotrebných ;) Ale myslím, že je to vynikajúca a už priam zberateľská epizóda.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Deep Throat

Odeslatod XGirl v 10 úno 2009 09:51

No, když jsem teď koukala znovu na celou první sérii, tak Scullyová dost často psala své poznámky vprostřed epizody, viz. například Squeeze, Shadows, nebo Ghost in teh machine...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Deep Throat

Odeslatod derena v 02 srp 2009 19:30

Časť, v ktorej sa zoznamujeme s Mužom z Pentagonu. Škoda len, že sme si ho až tak neužili. Fajn epizodka.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: Deep Throat

Odeslatod oskvarka v 12 led 2010 23:26

ja som to vcera konecne kukla v originali...a je to skratka srdcovka...hlavne to pozorovanie nocnej oblohy a potom sa sypu rychlo dole z toho kopca...
uzas ako si scully z neho robi stale srandu....a ty dvaja mlady.. :lol: :lol:
mne najviac utkvelo v pamati ako mu Scully vravi ze keby ze mu ukaze fotku a na nej hamburger tak on povie ze je to presne to co videl :lol: :lol: :lol: a celu epku otravuje s tou spravou :D:D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 1. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron