Pilot

24 klasických epizod z let 1993-1994

Moderátor: Luki

Re: Pilot

Odeslatod kimberly v 23 led 2009 10:08

xloverin píše:
petrazelva píše:Holt to tam asi dělali lidi, co jim to moc k srdci nepřirostlo. Můj kamarád z Německa tvrdí, že Scully tam měla super dabing. No, viděla jsem pár ukázek, a teda nevím. Musilovou mám radši a Gill je Gill. I když uznávám, že je to asi hodně o zvyku a o tom, jak to člověk vidí poprvé..


Super dabing Scullyovej??? V nemcine?? Mozno kvalitou, ale co sa tyka samotneho hlasu...priserne...jak chlap!

Musilová je bezkonkurenčná, v nemčine má hlas strašný!
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Pilot

Odeslatod yscully v 23 led 2009 13:20

kimberly píše:Musilová je bezkonkurenčná, v nemčine má hlas strašný!


No já se musím přizant, že po tom, co jsem slyšela Akta X v originále, se mně přestal líbit ten český dabing (i když uznávám, že je asi z těch lepších), konkrétně hlasy Muldera a Scullyové. Hlas Scullyové mně v češtině přijde mnohem míň ženský a něžný, než hlas Gill a Mulder mluví jako zpomalenej a trošičku přitepleně bych řekla...
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Pilot

Odeslatod Milius v 23 led 2009 16:18

Musilová má příjemný hlas,jenom by se podle mě hodil na ženu starší než Gillian a s originálem se srovnat nedá.A Cigánek na Muldyho vcelku sedne,ale jakmile dojde na vypjatější scény,když má křičet nebo naříkat tak je to hrůza.Třebas když ho v Truth bachař dost brutálně přetáhne obuškem po žebrech,tak Cigánek vydá zvuk jako kdyby mu manželka utřela pěkného facana nebo jako kdyby netrefil míč do prázdné brány.A tak je to pořád,ale i tak si myslím,že i když originální hlasy jsou nedostižné,tak i tady se prokazuje kvalita českého dabingu.
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: Pilot

Odeslatod XGirl v 23 led 2009 16:44

Já myslím, že český dabing patří mezi nejkvalitnější, ale přesto originál je originál - zvlášť ve chvílích, jak říkal Milius, ve vypjatých scénách. Třeba The field where I died a Mulderovu hypnózu už v češtině vidět nemůžu, prostě se to nedá...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Pilot

Odeslatod luca v 23 led 2009 18:23

XGirl píše:Já myslím, že český dabing patří mezi nejkvalitnější, ale přesto originál je originál - zvlášť ve chvílích, jak říkal Milius, ve vypjatých scénách. Třeba The field where I died a Mulderovu hypnózu už v češtině vidět nemůžu, prostě se to nedá...


Já ji teda už nemůžu vidět ani v angličtině. :lol: Ale jinak vždycky dávám přednost originálnímu znění, snad s čestnou výjimkou seriálu MASH... Podmanivý hlas DD nikdo a nikdy nepřekoná. ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Pilot

Odeslatod G.Logan v 23 led 2009 19:27

luca píše:
XGirl píše:Já myslím, že český dabing patří mezi nejkvalitnější, ale přesto originál je originál - zvlášť ve chvílích, jak říkal Milius, ve vypjatých scénách. Třeba The field where I died a Mulderovu hypnózu už v češtině vidět nemůžu, prostě se to nedá...


Já ji teda už nemůžu vidět ani v angličtině. :lol: Ale jinak vždycky dávám přednost originálnímu znění, snad s čestnou výjimkou seriálu MASH... Podmanivý hlas DD nikdo a nikdy nepřekoná. ;)


Já mám teda vše v originále kromě filmů ty samozřejmě navíc s dabingem. A pokud bych měl porovnávat tak já už nemůžu žádnej díl česky :D pouze hezky v originále (já už na všechny filmy a seriály koukám pouze v originále :) ).
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Pilot

Odeslatod XGirl v 01 úno 2009 20:58

Taky máte skoro celý Pilot tendenci se přihlouple a šťastně usmívat, ja kto krásně všechno začíná a jak jsou Mulder se Scully mladí, naivní a nadšení? :D Mně to běží hlavou celou dobu, plus věci jako "kdbys tak Scullyová věděla, čeho všeho se stínová vláda ještě dopustí, aby vás připravila o důkaz, nebo "moc si Muldere nemysli, takhle BLÍZKO budeš ještě stokrát" :lol:

BTW myslíte, že kdyby Scullyové někdo řekl, co ji opravdu čeká, že by to po Pilotu vzdala, nebo šla s tím cvokem Mulderem dál?
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Pilot

Odeslatod luca v 01 úno 2009 21:46

XGirl píše:Taky máte skoro celý Pilot tendenci se přihlouple a šťastně usmívat, ja kto krásně všechno začíná a jak jsou Mulder se Scully mladí, naivní a nadšení? :D Mně to běží hlavou celou dobu, plus věci jako "kdbys tak Scullyová věděla, čeho všeho se stínová vláda ještě dopustí, aby vás připravila o důkaz, nebo "moc si Muldere nemysli, takhle BLÍZKO budeš ještě stokrát" :lol:

BTW myslíte, že kdyby Scullyové někdo řekl, co ji opravdu čeká, že by to po Pilotu vzdala, nebo šla s tím cvokem Mulderem dál?


Určitě by šla dál. Jeho štěněcímu pohledu se přece nedá odolat. :D
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Pilot

Odeslatod KayTee v 02 úno 2009 11:36

luca píše:
XGirl píše:Taky máte skoro celý Pilot tendenci se přihlouple a šťastně usmívat, ja kto krásně všechno začíná a jak jsou Mulder se Scully mladí, naivní a nadšení? :D Mně to běží hlavou celou dobu, plus věci jako "kdbys tak Scullyová věděla, čeho všeho se stínová vláda ještě dopustí, aby vás připravila o důkaz, nebo "moc si Muldere nemysli, takhle BLÍZKO budeš ještě stokrát" :lol:

BTW myslíte, že kdyby Scullyové někdo řekl, co ji opravdu čeká, že by to po Pilotu vzdala, nebo šla s tím cvokem Mulderem dál?


Určitě by šla dál. Jeho štěněcímu pohledu se přece nedá odolat. :D


Taky myslím, že by do toho šla stejně. Myslím dokonce, že to někde i řekla.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Pilot

Odeslatod petrazelva v 03 úno 2009 11:44

KayTee: Myslíš to z The Field Where I Died, jak říká, že by nic nezměnila... teda až na chudáka Flukemana?
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Pilot

Odeslatod xloverin v 03 úno 2009 15:43

XGirl píše:BTW myslíte, že kdyby Scullyové někdo řekl, co ji opravdu čeká, že by to po Pilotu vzdala, nebo šla s tím cvokem Mulderem dál?
petrazelva píše:KayTee: Myslíš to z The Field Where I Died, jak říká, že by nic nezměnila... teda až na chudáka Flukemana?


No to este nepoznala Fowleyovu :twisted:
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Pilot

Odeslatod XGirl v 03 úno 2009 15:54

petrazelva píše:teda až na chudáka Flukemana?


Taky mi to k Flukemánkovi přišlo nespravedlivé, taková senzační postava, že? :( ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Pilot

Odeslatod oskvarka v 09 led 2010 17:52

kimberly píše:Z Pilota si pamätám viacero výborných hlodov, lenže ich mám z knižky napísanej podľa tohto filmu, takže neviem či sa reálne udiali, alebo si ich tam autor knižky sám pridal, poprípade voľne preložil, ale bavia ma dodnes. Scullyová sa pýta Muldera na Theresu, že čo s tým dievčaťom a Mulder reaguje: "Dievča? Aké dievča? Jáj, vy myslíte tú, čo vyzerá ako Frankensteinova nevesta."
A keď sa stretáva so šerifom Milesom, celým červeným v tváry, ako zúri z ich prítomnosti a Mulder prehodí: "Milý chlapík. Má peknú farbu pleti."
A keď sa kopia vraždy, Mulder to komentuje: "Toto miesto si musíte zamilovať. Každý deň je tu Halloween."


vidis ja som mala tiez doma pilota knizku ale uz si to nepametam... a vestky knizky akta X som darovala do deckych taborov, ked som robila veducu...
ale dnes som si kukla konecne pilota v originale.. a "Toto miesto si musíte zamilovať. Každý deň je tu Halloween." tato hlaska teda priblizne ...tam bola...ale v dabingu nie... aj ked to tam mohli dat lebo v dabingu neznie ten rozhovor moc logicky... najprv on jej ze jej to vravel.. a potom ona nieco v podobnom zmysle..
... inak presne som si aj ja zacal vsimat ten hodinkovy ritual uz som si zacala misiet ze mi pere :D:D..11:21 :)
Zase som si pripomenula ze pilot je jednoznacne ..dokonali... a po zhliadnuti viacerych originalov uz mi akosi nejde do usi ani ten pekny cesky dabing... v ktorom je mulder akysi moc sladky a scully zase naopak...a tiez niekttory preklad nieje uplne vystizny..jednoducho original je original...
...inak pri takomto opakovani si uvedomujem ako sa na seba cely pilot pekne usmievali... no a scena na schodoch a pred budovou mi prvy krat pripomenula aj zaciatky Doggeta a Scully...aj ked Scully rozhodne nebola taka privetiva :lol: :lol: :lol:
... a prvy krat mi tiez zacalo byt zvlastne pre co za nim vlastne isla v pradle ked mu chcela ukazat bodky na kryzoch...nemozem si pomoct ...ale taketo sceny sa preca len objavuju len odvaznejsich poviedkach...aj to su minimalne pokracovanim 6,7,8, a 9 serie :lol: :lol: :lol: - a Mulder normalne stratil rec... :D... okrem toho ze jej ovoniaval vlasy...
..oki uz koncim lebo dnes sme natierali zarubne tak to riedidlo na mna mozno este posobi :lol: :lol: :lol:
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Předchozí

Zpět na 1. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron