Ghost in the Machine

24 klasických epizod z let 1993-1994

Moderátor: Luki

Ghost in the Machine

Odeslatod kimberly v 04 črc 2008 08:42

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Diel, ktorý ma dosť zaujal. Jednak obsahuje pamätnú scénu ako je Scullyová ťahaná ku vetráku a celkove myšlienka, že stroj môže usmrtiť človeka...A tie sény vo výťahu... Uznávam, že spracovaniu sa dá kadečo vytknúť, ale mňa zabavil aj Jerry Lamana, Mulderov bývalý kolega, pretože ma vždy zaujíma pohľad do minulosti agentov.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod monkax v 04 črc 2008 10:29

Tento díl se mi taky líbil :) Ty nervy aby ten větrák nevtáhl Scully a potom jak vylezla...jsem ještě myslela že Mulder řekne:Máš hezký účes :lol: :lol:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod Utero v 04 črc 2008 12:57

No co rict. Epizoda me zase moc nezaujala, ale urcite neni az tak spatna jako treba Space nebo Roland. Praveze ta scena se Scully ve vetraku mi prisla jako jedina napinava chvile v epizode jinak uz vlastne nic. Vlastne na konci Scully cela znicena a od spiny byla sexy :) Je to takovy prumer spis. Ale asi radeji na ni kouknu znova abych si to ozivil. Zatim to hodnotim tak 50%

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod XGirl v 04 črc 2008 19:18

Mně se tam líbil Brad Wilczek, dokonalý podivín od počítačů :shock: Ale strašně protivný mi byl agent Lamana, to jsem byla skoro ráda, že ho ten výtah rozplácnul, prostě nesympatická postava, brrr...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod mona lisa v 08 črc 2008 08:25

Moja tretia najoblubenejsia epizoda z prvej serie.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod KayTee v 08 črc 2008 12:39

Moc si nepamatuju...snad jen scénu ve výtahu.. průměr
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod haci v 09 črc 2008 12:05

KayTee píše:Moc si nepamatuju...snad jen scénu ve výtahu.. průměr


Myslíš tu scénu ve výtahu, která má "pokračování" v bloopers? :lol: Vždy, když to vidím musím se řechtat. :mrgreen:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod KayTee v 09 črc 2008 16:24

haci píše:
KayTee píše:Moc si nepamatuju...snad jen scénu ve výtahu.. průměr


Myslíš tu scénu ve výtahu, která má "pokračování" v bloopers? :lol: Vždy, když to vidím musím se řechtat. :mrgreen:


Jasně.. možná si ji dokonce pamatuju jenom kvůli tomu bloopu :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod Leblanc v 02 srp 2008 12:46

XGirl píše:Mně se tam líbil Brad Wilczek, dokonalý podivín od počítačů :shock: Ale strašně protivný mi byl agent Lamana, to jsem byla skoro ráda, že ho ten výtah rozplácnul, prostě nesympatická postava, brrr...

Přesně!

Když jsem tento díl viděla poprvé, tak mě moc nebavil (až na ten výtah a šachtu). Nedávno jsem ho shlédla a líbil se mi až na scény, kdy počítač "mluví" (to bylo dost trapný).
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod XGirl v 03 srp 2008 10:26

A koukala jsi na něj s dabingem, nebo v originále? Dabing to "mluvení počítače" totiž dost zhoršuje, originál je relativně v pohodě... Napoprvé mě ten díl taky moc nenadchnul, na druhou stranu teď už mě hodně baví díly, které se nějakým způsobem dotýkají minulosti Muldera a Scullyové a to tenhle splňuje... :ugeek:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod Utero v 04 říj 2008 20:14

Dnes me napadlo pustit si neco z prvni serie. Sahl jsem po Ghost in the Machine. Napoprve me tenkrat vubec nechytla, ale dneska jsem si ji pripomenul a musim rict, ze to neni vubec spatna epizoda. Naopak jsem se tentokrat vubec nenudil. Jde vazne videt, ze je potreba skouknout epizody, ktere vam na poprve nesedli vickrat. Nektere se vam potom zalibi a nektere uz nikdy. Ghost in the Machine je pro me odted ta prvni moznost.. ;)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod Leblanc v 30 lis 2008 13:04

XGirl píše:A koukala jsi na něj s dabingem, nebo v originále? Dabing to "mluvení počítače" totiž dost zhoršuje, originál je relativně v pohodě... Napoprvé mě ten díl taky moc nenadchnul, na druhou stranu teď už mě hodně baví díly, které se nějakým způsobem dotýkají minulosti Muldera a Scullyové a to tenhle splňuje... :ugeek:


No, já si kupuji dabované DVD, protože neumím anglicky :oops:
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod luca v 30 lis 2008 14:35

Leblanc píše:
XGirl píše:A koukala jsi na něj s dabingem, nebo v originále? Dabing to "mluvení počítače" totiž dost zhoršuje, originál je relativně v pohodě... Napoprvé mě ten díl taky moc nenadchnul, na druhou stranu teď už mě hodně baví díly, které se nějakým způsobem dotýkají minulosti Muldera a Scullyové a to tenhle splňuje... :ugeek:


No, já si kupuji dabované DVD, protože neumím anglicky :oops:


Číst umíš, ne? Pusť si k tomu titulky. ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod Leblanc v 30 lis 2008 16:13

Nojo, to by mě nenapadlo, vlastně nevím, jak kvalitní jsou ty titulky.
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Ghost in the Machine

Odeslatod Petraela_x v 22 led 2009 22:34

No ja neviem, čo som robila, ale nejako som túto epizódku preskočila, v čase keď som pozerala prvú epizódu... tak som to práve pred chvíľou napravila a musím povedať, že ma diel nejako výrazne nezaujal... asi hlavne pre to, že počítačový géniovia z 93 mi prídu trochu trápni :) Ja si nemôžem pomôcť, ale mám pocit, že minimálne v tej dobe nebola možnosť stvárať také veci :D
Inak sa mi páčila Scullyvoá vo vetráku a ešte lepšia bola ako tam vletela a odzbrojila toho černocha. Strapaté vlasy a zašpinená tvár, vyzerala božsky!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46


Zpět na 1. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron