Miracle man

24 klasických epizod z let 1993-1994

Moderátor: Luki

Miracle man

Odeslatod kimberly v 21 čer 2008 14:54

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Mňa tento diel veľmi zaujal. Niekedy ma baví sústreďovať s na epizódne postavy a sledovať napríklad ako sa tvorcom podarilo vybrať hercov a musím povedať, že herec, ktorý stvárnil Samuela sa mi veeeľmi páčil ;) Mulder a Scullyová sa na seba tak nejak eroticky pozerali v celom tomto dieli, či to sa zdalo len mne? :D No proste sa mi to celkovo celkom páčilo, jedn ak kvoli hercovi, jednak kvoli nejakej tej atmosfére medzi hlavnými postavami a téma liečiteľa a zázrakov je stále celkom aktuálna, na zamyslenie, takže to ma tiež zaujalo. A tá záverečná scéna, ako Mulder najprv vidí a potom nevidí Samanthu a to, že ľudia niekedY jedonducho niečomu chcú veľmi veriť, aj ked to nie je pravda...Celkom poučný diel.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Miracle man

Odeslatod Utero v 21 čer 2008 15:09

Zajimava epizoda, ikdyz me zase tolik nenadchla. Souhlasim, ze herec co stvarnil zazracneho muze byl sympaticky. A ten otec to byl teda otresny parazit. Delal okolo toho desnou komerci :)

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Miracle man

Odeslatod kimberly v 21 čer 2008 17:20

Čo sa týka epizódnych hercov tak takto ma zaujal herec, čo hral Samuela a ešte zo siedmeho obdobia z dielu Úžasný Maleeni.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia


Zpět na 1. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron