Young at hearth

24 klasických epizod z let 1993-1994

Moderátor: Luki

Young at hearth

Odeslatod kimberly v 25 kvě 2008 21:34

Veľmi, veľmi, veľmi dobrý diel, ale keď ho niekomu spomeniem, väčšinou si naň nepamätá. Mne však utkvela dodnes v pamäti Scullyová padajúca v tom divadle, či kde to bolo cez zábradlie a ležiaca na zemi...myslela som, že je po nej.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Young at hearth

Odeslatod KayTee v 25 kvě 2008 21:37

kimberly píše:Veľmi, veľmi, veľmi dobrý diel, ale keď ho niekomu spomeniem, väčšinou si naň nepamätá. Mne však utkvela dodnes v pamäti Scullyová padajúca v tom divadle, či kde to bolo cez zábradlie a ležiaca na zemi...myslela som, že je po nej.


Viděla jsem to nedávno, takže zatím si to ještě pamatuju...ale ne zas moc.
Ještě bych doplnila, že je to jeden z mála dílů, kdy je řečeno, že má Scully i nějaké přátele (kamarádku)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Young at hearth

Odeslatod kimberly v 04 čer 2008 20:00

Prišiel mi tu zaujímavý námet: niekto, kto mal byť už dávno mŕtvy sa zrazu objavuje a ešte aj v súvislosti s pokusmi o spomalenie starnutia.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Young at hearth

Odeslatod Utero v 04 čer 2008 20:07

Souhlasim. Zajimave tema a ta ruka vraha to bylo neco! Doporucuju vsem co nevideli.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Young at hearth

Odeslatod kimberly v 17 čer 2008 09:31

Veľmi sa mi páči aj názov epizódy. Ja som tak trochu zaťažená na názvy, vždy si ich rada všímam a tento mi rpíde jeden z najlepších.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia


Zpět na 1. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron