Space

24 klasických epizod z let 1993-1994

Moderátor: Luki

Space

Odeslatod kimberly v 07 črc 2008 10:08

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Tento diel býva označovaný ako najnevydarenejší z prvej série. Čo si o tom myslíte, Ja som ho totižto nikdy nevidela, akosi som sa k nemu nedostala a to je len málo častí, ktoré som nezhliadla...Ak sa ani vám nepáčil, tak prečo? Mňa vesmír a astronómia vždy bavili, zdá sa mi, že by mohol byť celkom zaujímavý...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Space

Odeslatod petrazelva v 07 črc 2008 11:08

No, když jsem akta viděla "kdysi dávno před lety" poprvé, tak mě tenhle díl fascinoval. Asi proto, že kdejaké dítě sní o tom stát se kosmonautem (a já jsem v tm byla jako Muldy :)). Nedávno jsem na něho koukla znovu a uznávám, že má svoje nedostatky. Ale stejně má pro mě nádech jakési nostalgie a mně se prostě ten díl líbí..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Space

Odeslatod Utero v 07 črc 2008 12:27

Kimberly to rekla presne. Nekomu se nejmene z 1 serie libi Ghost in the Machine, nekomu Roland a nekomu jako jsem ja Space. Na to, ze byla nejdrazsi z cele serie se to vazne nepovedlo. Ona se totiz doopravdy natacela na nejakem tom vesmirnem stredisku....Epizoda se vyvyji slusne. Je to skvely kdyz M a S projizdi v tom malem "auticku" po zakladne a vubec to prostredi je vazne fajn. Ale bohuzel pak to zacne byt misty moc trapne. nechci rict, ze je to fakt hodne spatna epizoda, ale myslim, ze neni ani prumerna. Prece-jenom se ale musi uznat, ze obsahuje jeden kultovni zaber a to kdyz ten general te zakladny lezi v posteli a oblicej se mu premenuje na toho ducha. To zname urcite vsichni.....Jinak pro me naprosto "nejdebilnejsi" zaber je na konci, kdy se ten general uz nedokaze ovladat a vyskoci ze zavreneho okna :lol: To me aspon rozesmalo. Jinak jeste takova zajimavost. Oblicej jakoze toho "ducha" ma na nekolika fotkach Mulder ve sve kancelari. V jedne epizode ze 4 serie, myslim "Paper Hearts" to slo videt.

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Space

Odeslatod yscully v 07 črc 2008 13:07

Utero píše:Kimberly to rekla presne. Nekomu se nejmene z 1 serie libi Ghost in the Machine, nekomu Roland a nekomu jako jsem ja Space. Na to, ze byla nejdrazsi z cele serie se to vazne nepovedlo. Ona se totiz doopravdy natacela na nejakem tom vesmirnem stredisku....Epizoda se vyvyji slusne. Je to skvely kdyz M a S projizdi v tom malem "auticku" po zakladne a vubec to prostredi je vazne fajn. Ale bohuzel pak to zacne byt misty moc trapne. nechci rict, ze je to fakt hodne spatna epizoda, ale myslim, ze neni ani prumerna. Prece-jenom se ale musi uznat, ze obsahuje jeden kultovni zaber a to kdyz ten general te zakladny lezi v posteli a oblicej se mu premenuje na toho ducha. To zname urcite vsichni.....Jinak pro me naprosto "nejdebilnejsi" zaber je na konci, kdy se ten general uz nedokaze ovladat a vyskoci ze zavreneho okna :lol: To me aspon rozesmalo. Jinak jeste takova zajimavost. Oblicej jakoze toho "ducha" ma na nekolika fotkach Mulder ve sve kancelari. V jedne epizode ze 4 serie, myslim "Paper Hearts" to slo videt.

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek


Spíš bych se divila, kdyby Mulder "Tvář z Marsu" v kanceláři neměl...
Obrázek

Vesmír se mně líbil, ale možná jsu zatím moc nekritická, když vidím, jaký jsou reakce třeba na Pekelné peníze, proti kterým nic zásadního taky nemám a dokonce jsem v nich našla něco dobrýho.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Space

Odeslatod Utero v 07 črc 2008 14:37

yscully: Jo vlastne tvar z marsu to byla :lol: Ja to mam za ducha...
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Space

Odeslatod mona lisa v 08 črc 2008 08:23

Vcera som si pozrela Space a uvedomila si, ze stale plati to, co platilo uz ked som to videla prvykrat - je to stale moja druha najoblubenejsia epizoda prvej serie :!: Paci sa mi vsetko - myslienka, dej, akcie, herecke vystupenia.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Space

Odeslatod KayTee v 08 črc 2008 12:36

Tenhle díl bych neposuzovala jako horší nebo lepší.. je prostě jiný.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Space

Odeslatod Angelitos v 27 lis 2013 20:10

Včera jsem ten díl viděla a musím říct, že to byla pro mě hrozná nuda, fakt jeden z nejmíň zábavných z jedničky :o
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)


Zpět na 1. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron