D.P.O.

Svěřte se, jaká epizoda ze seriálu Akta X se vám nelíbila...

Moderátor: Luki

D.P.O.

Odeslatod yscully v 06 čer 2008 02:54

Tuhle epizodu v tvrdé konkurenci toho ostatního, co v Aktech X vzniklo, předběžně zařazuju mezi osobní desítku nejslabších. Akorát ještě nevím, kterých je těch ostatních devět - v poslední době jsem znovu viděla jenom řady 1,2,5,6 a pár dílů ze 4 a 7, teď postupně jeden díl po druhým koukám na trojku. Možná téhle epizodě uškodilo i to, že následuje po silné trojepizodě Anasazi/Blessing Way/Paper Clip.

I tak jsou tam dobrý momenty, musela jsem se smát při scéně u Darina v pokoji, kde Mulder listuje převážně obrázkovým časopisem, který evidentně není jeho: "Neříkej, žes tohle číslo nečetl" "Četl, je super, akorát k mýmu výtisku neposlali tenhle bonus."
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: D.P.O.

Odeslatod mona lisa v 06 čer 2008 07:28

Suhlasim. Velmi slaba epizoda. A v tejto 3 serii to bola jedina, ktora ma nebavila.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: D.P.O.

Odeslatod kimberly v 06 čer 2008 08:16

No tak mňa ich v tejto sérii nebavilo podstatne viac, ale toto je naozaj jeden z najhorších z celého seriálu vôbec. Nepamätám si z neho takmer nič, chvalabohu, viem že som tomuto dielu dala ešte jednu šancu, ale vydržala som len do polky.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: D.P.O.

Odeslatod Utero v 06 čer 2008 08:35

Me to pride jako klasicky prumer. Ani skvela, ale ani nejak vyjimecna. Libilo se mi prostredi kde se epizoda odehrava a ano ta scena s casopisem byla taky skvela. A jinak jsem byl velmi prekvapen kdyz jsem videl toho herce co ovlada blesky nedavno v "Zachrante vojina Ryana" ihned jsem si vybavil D.P.O.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: D.P.O.

Odeslatod petrazelva v 07 čer 2008 14:18

Pro mě taky průměr. Nepatří zrovna k epizodám, na který bych dostala chuť si je pustit. Námět je zajímavý, ale něco tomu chybí..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: D.P.O.

Odeslatod kimberly v 09 črc 2008 13:13

A to s tými kravami...fu..trapas :roll:
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: D.P.O.

Odeslatod Leblanc v 10 črc 2008 16:12

kimberly píše:A to s tými kravami...fu..trapas :roll:


A co se vlastně stalo? Nějak se mi to nevybavuje :?:
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: D.P.O.

Odeslatod XGirl v 19 srp 2008 18:31

Já mám DPO docela ráda, žádný zázrak ani skvost to sice není, ale je herec, co hraje Oswalda je výbornej a učitelka Kiveatová taky. Najde se i pár vtipných scén, když Mulderovi vzplane v kapse mobil, nebo scéna s časopisem, nebo když Scully "uhodne" velikost a typ obuvi z otisku ve fulglitu ("ono je to tam napsané")...Jak někdo napsal, prostě průměrný díl.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová


Zpět na Nejhorší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron