Kaddish

Svěřte se, jaká epizoda ze seriálu Akta X se vám nelíbila...

Moderátor: Luki

Kaddish

Odeslatod MrSmith v 22 dub 2008 17:27

Co hovorite na tuto epizodu? Podla mna je to tak neuveritelna a nezazivna nuda, ze horsie to uz ani nemoze byt :) Ako je to podla vas?
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Kaddish

Odeslatod G.Logan v 22 dub 2008 17:33

Nooo ............ podle me prumerny dil , ale mezi nejhorsi bych ho neradil
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Kaddish

Odeslatod Xeninka v 22 dub 2008 17:35

Vzhledem k tomu, že jsem si musela najít o čem to bylo a i tak jsem si to moc nemohla vybavit (až na tu knížku co se zapálí) tak souhlasim, nic moc díl.
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Kaddish

Odeslatod mona lisa v 23 dub 2008 21:15

Mne sa pacila.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Kaddish

Odeslatod kimberly v 09 čer 2008 21:54

No m,ne sa teda nepáči, toto je jeden z dielov ktorý ma pribil do kresla, ale od šoku. Ostala som paralyzovaná a nemohla som vstať. Bolo to veľmi zlé, podľa mňa, strašne nudné.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Kaddish

Odeslatod Utero v 26 čer 2008 00:50

Nejhorsi epizoda urcite ne. Pro me naprosto klasicky prumerny dil. Rad se klidne na epizodu kouknu v budoucnu znova. Nemyslim, ze obsahovala nejake vyhradne trapne pasaze. Prave naopak obcas dokazala i dojmout, ale rozhodne neni to nic "svetoveho".

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Kaddish

Odeslatod Baku05 v 01 črc 2008 16:47

Kaddish ničím moc nevyniká, ale jako špatný díl ho nevidím. Nudit jsem se u něj nenudila. Koukala jsem se na něj nedávno a v hlavě mi nejvíc ze všeho utkvěl zásnubní prsten - díky originálnímu vzhledu i místě údajného vzniku ;)
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Kaddish

Odeslatod nabaa v 01 črc 2008 17:19

Mně se Kaddish líbí. A pokaždé si u scény s knihou vzpomenu na blooper, ve kterém se ona kniha ne a ne vznítit a když se to konečně povede, David s Gillian se leknou a začnou se smát...čímž zkazí dlaší záběr. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Kaddish

Odeslatod detillo v 05 srp 2008 08:27

Když si odmyslím nepřesnosti a nesmysly, kterých je v Kaddish bohužel celkem dost (což mě štve, nechápu, proč si na tyhle věci nepozvou odborníka, kterej by jim řekl, že tam mají hlouposti, ať si to opraví :shock: ), jedná se o zajímavej nápad a epizoda jako taková není špatná, dokonce sem tam něco pro zasmání ("You look like you might be one of them" - on náhodou DD opravdu je ;) ), rozhodně bych ji neřadila k nejhorším, spíš asi slabší průměr.
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Kaddish

Odeslatod XGirl v 19 srp 2008 18:34

Mně vždycky přišla smutná celá ta dějová linka o dívce, které zabijí snoubence. A narážky na to, jestli Mulder není žid jsou taky zajímavé. DD je ale myslím jen poloviční, ne? Jen z tátovy strany, alespoň jak si to pamatuju...Kaddish se mi na první skouknutí, když to běželo ještě v osm na nově líbil moc, teď už znám i lepší epizody, ale ráda se na něj kouknu znova...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kaddish

Odeslatod detillo v 19 srp 2008 22:23

Xgirl: Duchovny je poloviční žid,rodina jeho táty přišla do USA z Ruska. jeho máma je katolička nebo tak něco, takže vyrůstal ve smíšeným manželství a nějak se po rozvodu rodičů přiklonil k mámě, takže spíš tíhne na její stranu co se týče víry. Aspoň to tak píše v tý svý "The Duchovny Files" knížce.
Jestli tě tohle zajímá, mrkni na http://www.keleka.net/deepbackground/xf ... jewish.htm
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33


Zpět na Nejhorší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron