En Ami

Svěřte se, jaká epizoda ze seriálu Akta X se vám nelíbila...

Moderátor: Luki

En Ami

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 10:24

Riskuju,že naštvu moc a moc fandů mytologie a Kuřáka,ale tohle musí ven. En Ami je záležitost,kterou nemůžu přenést přes srdce. Příjde mi po všech stránkách naprosto ujetá,nesmyslná a za vlasy přitažená. Doteď nejsem schopná pochopit,jak mohla Scullyová C.G.B. takhle skočit na špek, proč Mulderovi nenapsala sms místo zdlouhavého posílání kazet poštou,proč C.G.B. Scullyovou převlíkal do pyžama a jak je možné,že člověk s meningitidou/encefalitidou nemá jediný příznak tohohle stavu. Prostě podivnost za podivností. Tohle nebrat. :?
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: En Ami

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 11:17

Myslím že by jsi měla té epizodě dát ještě šanci, protože všechno na co jsi se ptala je v ní, pokud se nemýlím, zodpovězeno. Pokud máš DVD, je nejlepší kouknout s komentářem :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: En Ami

Odeslatod Angelitos v 13 dub 2008 11:18

Tato epizoda je kvalitka :)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: En Ami

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 11:20

Luki píše:Myslím že by jsi měla té epizodě dát ještě šanci, protože všechno na co jsi se ptala je v ní, pokud se nemýlím, zodpovězeno. Pokud máš DVD, je nejlepší kouknout s komentářem :)


Dala jsem jí šanci tím,že jsem se na ni podívala třikrát.A nic,pořád stejný dojem. :| 7.sérii na DVD bohužel nemám,ale až se k ní dostanu,slibuju,že učiním ještě čtvrtý pokus - komentovaný. ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: En Ami

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 11:29

nabaa píše:
Luki píše:Myslím že by jsi měla té epizodě dát ještě šanci, protože všechno na co jsi se ptala je v ní, pokud se nemýlím, zodpovězeno. Pokud máš DVD, je nejlepší kouknout s komentářem :)


Dala jsem jí šanci tím,že jsem se na ni podívala třikrát.A nic,pořád stejný dojem. :| 7.sérii na DVD bohužel nemám,ale až se k ní dostanu,slibuju,že učiním ještě čtvrtý pokus - komentovaný. ;)


Jinak samozřejmně chápu že ti nemusela sednout :). A slibovat nic nemusíš :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: En Ami

Odeslatod Utero v 13 dub 2008 11:31

Presne souhlasim. Rozhodne neni nejhorsi, ale je cely moc divny. Hlavne ta scena jak se Scully probudi prevleknuta dostala asi kazdeho :o a navic me na ni prislo skoro vsecko zbytecne. Konecne mela to CD a to najednou nebylo to prave a bylo prazdne :roll: ...... Neni nejhorsi, ale kouriciho muze taky moc nemiluju.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: En Ami

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 11:32

Luki píše:
nabaa píše:
Luki píše:Myslím že by jsi měla té epizodě dát ještě šanci, protože všechno na co jsi se ptala je v ní, pokud se nemýlím, zodpovězeno. Pokud máš DVD, je nejlepší kouknout s komentářem :)


Dala jsem jí šanci tím,že jsem se na ni podívala třikrát.A nic,pořád stejný dojem. :| 7.sérii na DVD bohužel nemám,ale až se k ní dostanu,slibuju,že učiním ještě čtvrtý pokus - komentovaný. ;)


Jinak samozřejmně chápu že ti nemusela sednout :). A slibovat nic nemusíš :)



Tož nemusím,ale můžu. Pro klid vlastního svědomí. :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: En Ami

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 11:34

Utero píše:Presne souhlasim. Rozhodne neni nejhorsi, ale je cely moc divny. Hlavne ta scena jak se Scully probudi prevleknuta dostala asi kazdeho :o a navic me na ni prislo skoro vsecko zbytecne. Konecne mela to CD a to najednou nebylo to prave a bylo prazdne :roll: ...... Neni nejhorsi, ale kouriciho muze taky moc nemiluju.


Ta epizoda byla taková sonda do duše CGB Spendera :) a taková menší rozlučka s jeho postavou.

A jsem jediní koho ta scéna nijak nepřekvapila? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: En Ami

Odeslatod mona lisa v 13 dub 2008 12:30

I napriek tomu, ze som obrovsky fanda Fajciara - tato epizoda bola slaba. Dialogy medzi nim a Scullyovou boli rozpacite a nepresvedcive. A co malo znamenat to s tymi rukavicami, ktore si navliekol, ked Scullyova spala v aute, odhrnul jej vlasy a v nasledujucej scene sa zobudila v posteli prezlecena do pyzama. Az ma zmrazilo pri pomysleni, co sa tam odohravalo. Co mi vadi na tejto epizode je, ze Fajciar tu bol vykresleny skoro ako uchyl, ktoremu zachutilo mladsie masko! Ved to nie je on! Jeho postavu tu uplne zdegradovali na stareho slintajuceho ujka. :x
Inac, vraj W.B.Davies povodne uplne inac napisal dej, ale CC mu to cele vystrihal a zmenil. Ktovie, kolko z jeho povodneho tu zostalo. Mozno keby to bolo zostalo, bolo by to lepsie. takto to nie je sonda do Fajciarovej duse, ale zlatanina CC a Daviesa. Vzdy by mal pribeh pisat len jeden autor, bud sam CC, alebo sam Davies. :idea:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: En Ami

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 12:36

mona lisa píše:I napriek tomu, ze som obrovsky fanda Fajciara - tato epizoda bola slaba. Dialogy medzi nim a Scullyovou boli rozpacite a nepresvedcive. A co malo znamenat to s tymi rukavicami, ktore si navliekol, ked Scullyova spala v aute, odhrnul jej vlasy a v nasledujucej scene sa zobudila v posteli prezlecena do pyzama. Az ma zmrazilo pri pomysleni, co sa tam odohravalo. Co mi vadi na tejto epizode je, ze Fajciar tu bol vykresleny skoro ako uchyl, ktoremu zachutilo mladsie masko! Ved to nie je on! Jeho postavu tu uplne zdegradovali na stareho slintajuceho ujka. :x
Inac, vraj W.B.Davies povodne uplne inac napisal dej, ale CC mu to cele vystrihal a zmenil. Ktovie, kolko z jeho povodneho tu zostalo. Mozno keby to bolo zostalo, bolo by to lepsie. takto to nie je sonda do Fajciarovej duse, ale zlatanina CC a Daviesa. Vzdy by mal pribeh pisat len jeden autor, bud sam CC, alebo sam Davies. :idea:


V původní verzi se Scully s Kuříkam vyspala... myslím že bylo dobře když to trochu přepsali ;)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: En Ami

Odeslatod Utero v 13 dub 2008 12:41

Luki píše:
mona lisa píše:I napriek tomu, ze som obrovsky fanda Fajciara - tato epizoda bola slaba. Dialogy medzi nim a Scullyovou boli rozpacite a nepresvedcive. A co malo znamenat to s tymi rukavicami, ktore si navliekol, ked Scullyova spala v aute, odhrnul jej vlasy a v nasledujucej scene sa zobudila v posteli prezlecena do pyzama. Az ma zmrazilo pri pomysleni, co sa tam odohravalo. Co mi vadi na tejto epizode je, ze Fajciar tu bol vykresleny skoro ako uchyl, ktoremu zachutilo mladsie masko! Ved to nie je on! Jeho postavu tu uplne zdegradovali na stareho slintajuceho ujka. :x
Inac, vraj W.B.Davies povodne uplne inac napisal dej, ale CC mu to cele vystrihal a zmenil. Ktovie, kolko z jeho povodneho tu zostalo. Mozno keby to bolo zostalo, bolo by to lepsie. takto to nie je sonda do Fajciarovej duse, ale zlatanina CC a Daviesa. Vzdy by mal pribeh pisat len jeden autor, bud sam CC, alebo sam Davies. :idea:


V původní verzi se Scully s Kuříkam vyspala... myslím že bylo dobře když to trochu přepsali ;)


Fakt? :shock: to slysim poprve, no to bych teda rekl, ze je dobre, ze to prepsali. Vsecko by to skazilo...
Naposledy upravil Utero dne 13 dub 2008 12:42, celkově upraveno 1
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: En Ami

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 12:42

Svatá prostato! Scullyová s Kuřákem v posteli?? Brrrr! Asi budu blinkat.. :? A teď už tomu čtvrtou šanci nedám,protože mi to bude pořád naskakovat v hlavě.
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: En Ami

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 12:44

Utero píše:Fakt? :shock: to slysim poprve, no to bych teda rekl, ze je dobre, ze to prepsali. Vsecko by to skazilo...


JJ... Davis řekl že původně to začalo polibkem a pak rovnou sexem (mimo kameru samozřejmně)... že prý si až do konce nebyl jistý jestli to tam nechat nebo ne protože mu to samotnému nesedělo a nakonec s Chrisem proprali celou epizodu a pořádně ji promazali :).

On tam totiž původně nebyl žádný "scénář" ale jen osnova nápadů a scén které mu pak Chris pomohl slepit dohromady.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: En Ami

Odeslatod Utero v 13 dub 2008 12:49

Luki píše:
Utero píše:Fakt? :shock: to slysim poprve, no to bych teda rekl, ze je dobre, ze to prepsali. Vsecko by to skazilo...


JJ... Davis řekl že původně to začalo polibkem a pak rovnou sexem (mimo kameru samozřejmně)... že prý si až do konce nebyl jistý jestli to tam nechat nebo ne protože mu to samotnému nesedělo a nakonec s Chrisem proprali celou epizodu a pořádně ji promazali :).

On tam totiž původně nebyl žádný "scénář" ale jen osnova nápadů a scén které mu pak Chris pomohl slepit dohromady.


Ty jo :shock: tak diky za informace, zase vim neco navic :D
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: En Ami

Odeslatod mona lisa v 13 dub 2008 13:39

Preboha to mate odkial, ze ti dvaja povodne mali spolu spat? Fuuuuj. :twisted: A to fakt natocili??? Ja viem iba tolko, ze v povodnom scenari sa mala Scullyova pridat na stranu fajciara (neviem, v akej veci), Muldera by to priviedlo do hrobu, a nad jeho rakvou by si Scullyova konecne uvedomila, co urobila. A vzapati by sa zobudila a zistila, ze sa jej to iba snivalo. Nieco na sposob Bobbyho Eweninga z Dallasu - cize poriadny americky gyc :evil: Chvalabohu, ze to nakoniec nepreslo. A s tou postelovou scenou - to by bol moje koniec :roll: Fujtable!!!
Neviete niekto presny obsah povodneho scenara?
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: En Ami

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 13:46

mona lisa píše:Preboha to mate odkial, ze ti dvaja povodne mali spolu spat? Fuuuuj. :twisted: A to fakt natocili??? Ja viem iba tolko, ze v povodnom scenari sa mala Scullyova pridat na stranu fajciara (neviem, v akej veci), Muldera by to priviedlo do hrobu, a nad jeho rakvou by si Scullyova konecne uvedomila, co urobila. A vzapati by sa zobudila a zistila, ze sa jej to iba snivalo. Nieco na sposob Bobbyho Eweninga z Dallasu - cize poriadny americky gyc :evil: Chvalabohu, ze to nakoniec nepreslo. A s tou postelovou scenou - to by bol moje koniec :roll: Fujtable!!!
Neviete niekto presny obsah povodneho scenara?


Přečti si co jsem napsal, nenatočili to ale byl to jeden z původních návrhů Davise, než z toho s Chrisem Carterem napsali scénář :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: En Ami

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 14:45

Boze moj. Scully mala povodne s Fajciarom spat? :lol: To je fuuuuj teda :D
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: En Ami

Odeslatod monkax v 14 dub 2008 13:42

To jsem vůbec nevěděla že měla Scully původně spát s kuřákem :o hrůza by to byla, ještě že to změnily. To by mě Scully naštvala, má přece ráda Foxe Muldera :)
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: En Ami

Odeslatod mona lisa v 14 dub 2008 14:50

monkax píše:To jsem vůbec nevěděla že měla Scully původně spát s kuřákem :o hrůza by to byla, ještě že to změnily. To by mě Scully naštvala, má přece ráda Foxe Muldera :)



Ale nevadi. Hlavne, ze by to zostalo v rodine :lol: :lol:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: En Ami

Odeslatod KayTee v 14 dub 2008 17:07

No fuj, sem jsem raději ani neměla klikat...teď budu mít noční můry :roll:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Další

Zpět na Nejhorší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron