First Person Shooter (7×13)

Svěřte se, jaká epizoda ze seriálu Akta X se vám nelíbila...

Moderátor: Luki

First Person Shooter (7×13)

Odeslatod Utero v 13 dub 2008 01:30

Na tuhle epizodu ma kazdy svuj nazor. Nevim jestli je to zpusobene moji nenavisti k pocitacovym hram, ale tuhle epizodu povazuji jasne za nejhorsi v serialu. 20% v recenzi na vic za Kristu Allen pro me bylo nepochopitelne, nevim co na ni bylo tak desne sexy, ale kazdeho to sebere jinak :D . Samozrejme na pribehu neco bude, ale to kdy Mulder prichazi na scenu v tom jejich obleku a pote v tom pride na scenu i Scullyova, to uz bylo moc :roll:

Obrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 10:04

FPS je zábavná epizoda... rozhodně ji nepovažuju za nejhorší z celého seriálu :).

Je to kýč... ale hezký :mrgreen:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod Xeninka v 13 dub 2008 11:14

Přesně, je to trochu taková "nadnesená" epizoda, ale jsou i horší... Když už nic jiného tak je v ní minimálně pár humorných scén.
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod Angelitos v 13 dub 2008 11:18

Mně se ta epizoda zdála svým způsobem divná, ale svým způsobem byla skvělá. Taková akčnější a hodně zajímavá. Nejsem moc na takové ty počítačové hry, ale tohle byl zajímavý námět. Jakože nějaká ženská tam zabíjí. 8-)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod Utero v 13 dub 2008 11:32

Angelitos píše:Mně se ta epizoda zdála svým způsobem divná, ale svým způsobem byla skvělá. Taková akčnější a hodně zajímavá. Nejsem moc na takové ty počítačové hry, ale tohle byl zajímavý námět. Jakože nějaká ženská tam zabíjí. 8-)


jo chlapa uz videl kazdej zabijet :lol:
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 11:43

Utero píše:
Angelitos píše:Mně se ta epizoda zdála svým způsobem divná, ale svým způsobem byla skvělá. Taková akčnější a hodně zajímavá. Nejsem moc na takové ty počítačové hry, ale tohle byl zajímavý námět. Jakože nějaká ženská tam zabíjí. 8-)


jo chlapa uz videl kazdej zabijet :lol:


To je holt ta testosteronová smršť. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod KayTee v 14 dub 2008 17:35

Mno...v půlce jsem usnula..víc jsem neviděla, tak nemůžu soudit.. ale snad stačí ten fakt, že to je jediná epizoda, u které jsem usnula :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 18:55

Mně se ten macho Mulder ale docela líbil, on je většinou dost asexuální, ale tady se projevil v plné síle ;) :D
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod k212 v 15 dub 2008 16:44

No kdy jindy jsem měla možnost vidět sexy Muldera v tílku, s pořádnou zbraní, a v akci? No asi nikdy. Takže v tom je FPS unikátní - akční Mulder, akční Scully. Nicméně sama o sobě je tahle epizoda jen taková lehká jednohubka, srandička, kterých je občas pro odlehčení potřeba, ale nijak extra nenadchnou.
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 09:24

Myslím, že sa v Aktoch X objavilo mnoho oveľa horších epizód ako je táto, ale rozumiem tomu, že mnohým toto netradičné poňatie proste nesedí.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod mona lisa v 20 dub 2008 11:25

Mne sa pacila. :) A Mulder vyzeral v tom kostyme neodolatelne ;)
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod terentule v 20 dub 2008 11:34

mona lisa píše:Mne sa pacila. :) A Mulder vyzeral v tom kostyme neodolatelne ;)

To je pravda, ten záběr na něj jak vchází do té hry byl...mňam :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod Arte v 20 dub 2008 22:47

Utero píše:Na tuhle epizodu ma kazdy svuj nazor. Nevim jestli je to zpusobene moji nenavisti k pocitacovym hram, ale tuhle epizodu povazuji jasne za nejhorsi v serialu. 20% v recenzi na vic za Kristu Allen pro me bylo nepochopitelne, nevim co na ni bylo tak desne sexy, ale kazdeho to sebere jinak :D . Samozrejme na pribehu neco bude, ale to kdy Mulder prichazi na scenu v tom jejich obleku a pote v tom pride na scenu i Scullyova, to uz bylo moc :roll:

Z těch "oblečků" jsem vážně nemohla :D Zajímalo by mně, jaký názor na to měla Gill s Davidem :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod Angelitos v 20 dub 2008 23:08

Arte píše:Z těch "oblečků" jsem vážně nemohla :D Zajímalo by mně, jaký názor na to měla Gill s Davidem :lol:
Jojo tak to by mě taky maximálně zajímalo :lol: "Ježiš co to na nás ten Chris zas vymyslel :D"
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod kimberly v 10 čer 2008 18:39

Páčilo sa mi, že tento diel vyvolal taký príjemný strach, aký Akty X vedia navodiť- istú stiesnenosť, uväznený v hre, to je predsa sila, mňa tento námet nadchol napríklad len tým, že som si predstavila, ako by som sa tam asi cítila.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod Blueman v 14 pro 2009 22:42

Pro mě jednoznačně nejhorší epizoda seriálu(alespon co sem měl zatím možnost do 7 serie shlédnout)Tvůrci se očividně chtěli svést na úspěchu prvního metrixu který byl v tu dobu zrovna v kurzu sestavili jakýsi akční mišmaš matrixu a trona(sci-fi z r 1982).Akce je nudná,vtípky prakticky žádné,příběh nehorázná slátanina a jako fanouška videoher mě vadila i určitá naivita tvůrců v oblasti toho jak se tvoří počítačové hry(i když vzhledem k tomu že je epizoda z r 2000 se to dá ještě celkem tolerovat)Pro mě osobně je tento díl maximálně za 20% a to jen díky vcelku ucházejícímu(na svou dobu)technickému provedení...
Blueman
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 srp 2009 20:33

Re: First Person Shooter (7×13)

Odeslatod oskvarka v 18 pro 2009 17:15

Mne sa tato epka ako mierny ulet zdala skvela...jasne ze je kopec lepsich, ale mna by ani nenapadlo zaradit ju medzi najhorsie epky... Po tom co som o nej precitala som mala dost strach ze co to bude... s ohladom na to ma velmi prijemne prekvapila..
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na Nejhorší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron