Stretko X

Vyjádřete se k tomu, jaký je vlastně váš vztah k seriálu Akta X. Řekněte nám, kterou epizodu jste viděli jako první a kdy to bylo. A určitě se nezapomeňte pochlubit vlastní sbírkou s předměty týkajícími se seriálu!

Moderátor: Petraela_x

Stretko X

Odeslatod Petraela_x v 19 dub 2009 10:46

Stretnutie tu bolo sponínané už viac krát, takže v tomto topicu sa môžme dohadovať o všetkých podrobnostiach okolo :)
Kde? Kedy? Kto? Ako? :D Všetko o plánovaní streta sem!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Stretko X

Odeslatod petrazelva v 22 dub 2009 13:04

Jak tak to je chaos... ale je pravda, že je asi lepší udělat samostatnej topic a neplést do do lidí z fóra... Tak navrhněte termín sem :D
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Stretko X

Odeslatod XGirl v 22 dub 2009 14:40

No, kdyby se nás sešlo tak do patnácti lidí, klidně by to šlo udělat i u mně doma. Pokud by bylo hezké počasí, máme dobře zásobenou pergolu pro grilování pochoutek, bazén na zchlazení a v domě se deset lidí vyspí bez problémů, i spacáky k vypůjčení jsou, nedaleko je moc hezká výletní restaurace, kam by se dal případně udělat krátký odpolední výlet...Buď by rodiče byli pryč, nebo doma, ale jsou velmi tolerantní a navíc na kamarády zvyklí, u nás pořád někdo spal a přes léto tady jsou furt nějaké návštěvy, takže žádný problém...Bydlím v České Třebové, je to přesně na pomezí Moravy a Čech, nikdo by to neměl přes celou republiku...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Stretko X

Odeslatod Petraela_x v 22 dub 2009 16:46

No ja neviem kde to je, ale ak môžem k stretku niečo povedať, tak mne vyhovuje Brno :D
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Stretko X

Odeslatod xloverin v 22 dub 2009 16:51

No, cesku trebovu mam vlakom tak za 3 h pol hodinky :-) takze vcelku realne....
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Stretko X

Odeslatod yscully v 22 dub 2009 17:00

XGirl píše:No, kdyby se nás sešlo tak do patnácti lidí, klidně by to šlo udělat i u mně doma. Pokud by bylo hezké počasí, máme dobře zásobenou pergolu pro grilování pochoutek, bazén na zchlazení a v domě se deset lidí vyspí bez problémů, i spacáky k vypůjčení jsou, nedaleko je moc hezká výletní restaurace, kam by se dal případně udělat krátký odpolední výlet...Buď by rodiče byli pryč, nebo doma, ale jsou velmi tolerantní a navíc na kamarády zvyklí, u nás pořád někdo spal a přes léto tady jsou furt nějaké návštěvy, takže žádný problém...Bydlím v České Třebové, je to přesně na pomezí Moravy a Čech, nikdo by to neměl přes celou republiku...


Hm, jestli mně sedne termín, tak bych do toho šla :) (a případně bysme se s někým z Brna mohli domluvit na společnou jízdenku nebo tak něco)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Stretko X

Odeslatod XGirl v 22 dub 2009 17:10

Jak říkám, stačí se jen domluvit na termínu. Když to vyjde, tak samozřejmě vlastním i DVD a všechny série, abychom si mohli nějaký ten díl pustit. Neberte to teď prosím jako nějaké vytahování, ale k Vánocům ježíšek tatínek zakoupil Bluray a mimo jiných i samozřejmě film I want to believe, takže jeho promítnutí v hyper kvalitě by mohla být hezká třešnička :oops: ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Stretko X

Odeslatod Calwen v 22 dub 2009 18:34

já jsem sice novej vetřelec tady ale ráda bych se přidala :)
Jen doufám že pojede luca z Budějic protože se mi nechce jet vlakem takovou dálku sama. Jen to chce ten termín...
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor

Re: Stretko X

Odeslatod G.Logan v 22 dub 2009 19:57

No já jsem určitě pro nějakej sraz, teď jenom nějak dát dohromady ten termín jako já ze sebe můžu říct, že mám volno skoro každý víkend až do června pak už to mám tak napůl.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Stretko X

Odeslatod yscully v 22 dub 2009 20:13

Tak já mám určitě volnej druhej prodlouženej víkend v květnu, do té doby nic a ty další jsou zatím nejistý...
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Stretko X

Odeslatod KayTee v 22 dub 2009 23:35

Tak já jsem na tom s časem dost bídně, ale pokud se náhodou strefíte do nějakého víkendu, kdy budu moct, tak bych možná i vyjela.. uvidíme, uvidíme, uvidíme..
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Stretko X

Odeslatod luca v 23 dub 2009 07:43

Calwen píše:já jsem sice novej vetřelec tady ale ráda bych se přidala :)
Jen doufám že pojede luca z Budějic protože se mi nechce jet vlakem takovou dálku sama. Jen to chce ten termín...


Já bych jela, pokud bude čas. :D
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Stretko X

Odeslatod yscully v 23 dub 2009 08:47

Tak házím do placu první termím, co se mně hodí: Kdo má čas v druhým prodlouženým víkendu v květnu - někdy mezi 8. - 10.5.?
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Stretko X

Odeslatod nabaa v 23 dub 2009 14:00

Jak už jsem psala na Lidé z fóra, mám čas až od půlky června, až budu mít po státnicích. Do té doby se netrhnu. A o víkendu 8. - 10.5. vůbec ne, protože jdeme s haci a petrazelva na Screamers.
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Stretko X

Odeslatod yscully v 23 dub 2009 15:03

nabaa píše:Jak už jsem psala na Lidé z fóra, mám čas až od půlky června, až budu mít po státnicích. Do té doby se netrhnu. A o víkendu 8. - 10.5. vůbec ne, protože jdeme s haci a petrazelva na Screamers.

Fajn, tak pozdějc - dala jsem sem tenhle termín, aby tady vůbec nějakej byl.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Stretko X

Odeslatod petrazelva v 23 dub 2009 15:39

Tak Česká Třebová by byla ok, od nás něco přes hoďku, pohoda. Jak už nabaa psala, 10. jdem na Screamers, ale napadlo mě, že kdyby to bylo třeba jen z pátku na sobotu, tak v neděli to stíháme v pohodě, ne?
Jinak jestli ne, tak pak co se mě týče, potom bych relativně mohla, kromě 15.-17.5. Ale od půlky června to se mnou bude horší, protože 16.6. mám státnice a hned pak odjíždím do Polska, vracím se 21. a hned ten týden potom chcem s Gedzitkou do toho Londona, takže já se asi od půlky června do začátku července nesejdu :(
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Stretko X

Odeslatod G.Logan v 23 dub 2009 16:10

No tak 8. -10.5. by mě to teoreticky vyhovovalo sice máme jet a kámoškou na jeden sraz, ale kdyby to mělo být od pátku do soboty tak nejsem proti. Jinak červen je pro mě naprosto nevyhovující to budu stále někde mimo.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Stretko X

Odeslatod G.Logan v 30 dub 2009 23:18

Houpy houp. Tak čekám jestli se někdo vyjádří a ono nic :-(
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Stretko X

Odeslatod petrazelva v 01 kvě 2009 13:49

Tak nějak...
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Stretko X

Odeslatod LadyX v 01 kvě 2009 18:51

Haló, haló, x-philes z Prahy :D Šel by někdo 6.5. na výstavu? Plánuju Schwarzenberský palác. Od 15h vstup zdarma ;)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
LadyX
 
Příspěvky: 91
Registrován: 13 srp 2008 13:10
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Fandom

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron