Stretko X

Vyjádřete se k tomu, jaký je vlastně váš vztah k seriálu Akta X. Řekněte nám, kterou epizodu jste viděli jako první a kdy to bylo. A určitě se nezapomeňte pochlubit vlastní sbírkou s předměty týkajícími se seriálu!

Moderátor: Petraela_x

Re: Stretko X

Odeslatod G.Logan v 26 čer 2009 17:08

Tak se pochlubme jaké to bylo :-D . Mě to celkem zarazilo, ale aspoň jsme pokecali. :lol:
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Stretko X

Odeslatod LadyX v 26 čer 2009 21:24

G.Logan píše:Tak se pochlubme jaké to bylo :-D


Jojo, chlubte se :) A můžete přihodit i fotky :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
LadyX
 
Příspěvky: 91
Registrován: 13 srp 2008 13:10
Bydliště: Praha

Re: Stretko X

Odeslatod kimberly v 27 čer 2009 19:38

LadyX píše:
G.Logan píše:Tak se pochlubme jaké to bylo :-D


Jojo, chlubte se :) A můžete přihodit i fotky :D

Ano, sme zvedaví ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Stretko X

Odeslatod yscully v 28 čer 2009 11:14

G.Logan píše:Tak se pochlubme jaké to bylo :-D . Mě to celkem zarazilo, ale aspoň jsme pokecali. :lol:


Mně se to líbilo, po dlouhé době jsem si připadala normální :D Našli jsme se trochu po haluzi, protože jsem měla poněkud zpoždění a když jsem přicházela k Morganovi, zaslechla jsem Nabaa nadávat, že jsem se na to asi vykašlala a ani jsem nedala vědět :) Kdyby neřekla moje jméno, tak bych si toho asi nevšimla, ale povedlo se.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Stretko X

Odeslatod haci v 29 čer 2009 12:56

yscully píše:
G.Logan píše:Tak se pochlubme jaké to bylo :-D . Mě to celkem zarazilo, ale aspoň jsme pokecali. :lol:


Mně se to líbilo, po dlouhé době jsem si připadala normální :D Našli jsme se trochu po haluzi, protože jsem měla poněkud zpoždění a když jsem přicházela k Morganovi, zaslechla jsem Nabaa nadávat, že jsem se na to asi vykašlala a ani jsem nedala vědět :) Kdyby neřekla moje jméno, tak bych si toho asi nevšimla, ale povedlo se.


Taky se mi to líbilo a doufám, že se nás příště srazí víc :) Jj to hledání bylo vážně vtipné, ale příště to už bude lepší, protože už na tebe máme mobil, takže nám neunikneš :D Až si budeš chtít zase připadat normální, tak se stav... ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Stretko X

Odeslatod yscully v 29 čer 2009 21:37

haci píše:
yscully píše:
G.Logan píše:Tak se pochlubme jaké to bylo :-D . Mě to celkem zarazilo, ale aspoň jsme pokecali. :lol:


Mně se to líbilo, po dlouhé době jsem si připadala normální :D Našli jsme se trochu po haluzi, protože jsem měla poněkud zpoždění a když jsem přicházela k Morganovi, zaslechla jsem Nabaa nadávat, že jsem se na to asi vykašlala a ani jsem nedala vědět :) Kdyby neřekla moje jméno, tak bych si toho asi nevšimla, ale povedlo se.


Taky se mi to líbilo a doufám, že se nás příště srazí víc :) Jj to hledání bylo vážně vtipné, ale příště to už bude lepší, protože už na tebe máme mobil, takže nám neunikneš :D Až si budeš chtít zase připadat normální, tak se stav... ;)


Však jsem neunikala, vyšlo to :) Jo, někdy se stavím, chtěla bych dřív, ale reálně to vidím tak zase za rok... Nebo dejte vědět, až budete mít cestu do Brna
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Stretko X

Odeslatod haci v 30 čer 2009 11:16

Až za rok? Ale to je strašně dlouhá doba! Musíme něco spáchat dřív. PetraZelva má teď spoustu historek s Gill na vyprávění ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Stretko X

Odeslatod yscully v 30 čer 2009 18:09

haci píše:Až za rok? Ale to je strašně dlouhá doba! Musíme něco spáchat dřív. PetraZelva má teď spoustu historek s Gill na vyprávění ;)


Nojo, taky bych ráda dřív, rok byl jenom realistickej odhad, optimistická varianta je někdy do podzimu ;)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Stretko X

Odeslatod haci v 01 črc 2009 12:09

yscully píše:
haci píše:Až za rok? Ale to je strašně dlouhá doba! Musíme něco spáchat dřív. PetraZelva má teď spoustu historek s Gill na vyprávění ;)


Nojo, taky bych ráda dřív, rok byl jenom realistickej odhad, optimistická varianta je někdy do podzimu ;)


OK uvidíme, jak se to povede. Optimistická varianta se mi líbí víc :)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Stretko X

Odeslatod KayTee v 06 črc 2009 22:28

A co takhle udělat nějaké víkendové stanování v kukuřičném poli? :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Stretko X

Odeslatod petrazelva v 07 črc 2009 19:03

KayTee píše:A co takhle udělat nějaké víkendové stanování v kukuřičném poli? :-)


Jsem pro! ;)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Stretko X

Odeslatod yscully v 07 črc 2009 22:29

petrazelva píše:
KayTee píše:A co takhle udělat nějaké víkendové stanování v kukuřičném poli? :-)


Jsem pro! ;)


Jo, akorat az budu mit volnej vikend, bude kukurice sklizena... Ceka me finis pripravy taboriste a tabor.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Stretko X

Odeslatod KayTee v 08 črc 2009 16:52

yscully píše:
petrazelva píše:
KayTee píše:A co takhle udělat nějaké víkendové stanování v kukuřičném poli? :-)


Jsem pro! ;)


Jo, akorat az budu mit volnej vikend, bude kukurice sklizena... Ceka me finis pripravy taboriste a tabor.


Stejně bych to viděla až někdy na srpen, kdy bude kukuřice zralá, abychom si ji mohli rovnou opejkat :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Stretko X

Odeslatod haci v 22 črc 2009 12:18

KayTee píše:
Stejně bych to viděla až někdy na srpen, kdy bude kukuřice zralá, abychom si ji mohli rovnou opejkat :-)


Hoďte sem, kde je to pole a kdy se tam sejdeme a budu tam! :)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Předchozí

Zpět na Fandom

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron