Obsah tretieho filmu

Třetí celovečerní film by měl na rozdíl od toho druhého obohatit seriálovou mytologii. Zatím není jisté, zda nakonec vznikne - vše záleží na úspěchu druhého filmu...

Moderátor: xloverin

Obsah tretieho filmu

Odeslatod Petraela_x v 12 pro 2008 18:10

Tak čo myslíte, čo presne sa bude odohrávať v treťom filme? Aké nás čakajú situácie, postavy, zvraty a rozuzlenia? Ešte som nedopozerala deviatu sériu, ale podľa toho čo som čítala, mal by nastať boj medzi ľudmi a mimozemšťanmi, čo chcú obsadiť Zem. Akú úlohu tam zohrajú Mulder a Scullyová... a ostaní? A čo William? Jendoducho sem píšte všetko, čo vás v súvyslosti s plánovaným tretím filmom napadne :)

Ja sa veľmi teším, dúfam, že film bude dobrý. Verím v to :D Aj keby to nebol kasový trhák, tak viem, že pre mňa bude film isto skvelý. A čo vy? Čo očakávate od tretieho filmu?
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Obsah tretieho filmu

Odeslatod Deshy v 16 pro 2008 12:11

Tak já očekávám spoustu sněhu-zase :roll:
Jsem smířená s tím, že asi půjde o mytologii. Asi to je rozumný i vzhledem ke komerčnímu úspěchu. Spousta lidí ví o Aktech jen minimum- a to minimum se týká právě mytologie. Do kina jdou s nějakým očekáváním a když se nedočkají, tak je to řádně vyvede z míry....
Mě mytologie okolo 4. série začala občas nudit a ty poslední dvě série mi přišla nemožná, takže mám strach jaký by film byl.
Vzhledem k poslednímu dílu si myslím, že to bude něco ve stylu zacháníme lidstvo (a při té příležitoti i sami sebe) ;) .
Nenapadá mě jiná možnost, ale pro mě osobně by to bylo zklamání. Mám Akta ráda, protože se v podstatě vyvarovala takových obrovských motivů jednání.
Ale já nemám velká očekávání a budu mít obrovskou radost, když ten film vůbec bude. Na mytologii je potřeba slušný rozpočet a to by mohl být problém...................
Deshy
 
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2008 10:46
Bydliště: Brno


Zpět na Akta X film 3 (?)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron