Název třetího filmu

Třetí celovečerní film by měl na rozdíl od toho druhého obohatit seriálovou mytologii. Zatím není jisté, zda nakonec vznikne - vše záleží na úspěchu druhého filmu...

Moderátor: xloverin

Název třetího filmu

Odeslatod KayTee v 05 srp 2008 10:42

Vím, že je ještě brzo, ale všichni věříme, že třetí film bude, takže proč nad ním už nepřemýšlet? Jak by se měl případný třetí film jmenovat?

Myslím, že ve druhém filmu často zmiňované Don´t give up by nebylo odvěci :-D Nebo zahrnout do názvu rok 2012, nebo Colonization? :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Název třetího filmu

Odeslatod Krycek v 05 srp 2008 10:52

KayTee píše:...Jak by se měl případný třetí film jmenovat?
...zahrnout do názvu rok 2012, nebo Colonization? :-D


Jo, to by bylo super. Mně osobně by se nejvíc líbila varianta The X-Files: 2012 ;)

Škoda, že ta nula Emmerich se už do něčeho podobného pouští. To bude zas trapnej ohňostroj jako ty jeho předešlý filmy... :(
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: Název třetího filmu

Odeslatod KayTee v 05 srp 2008 10:57

kultx píše:
KayTee píše:...Jak by se měl případný třetí film jmenovat?
...zahrnout do názvu rok 2012, nebo Colonization? :-D


Jo, to by bylo super. Mně osobně by se nejvíc líbila varianta The X-Files: 2012 ;)

Škoda, že ta nula Emmerich se už do něčeho podobného pouští. To bude zas trapnej ohňostroj jako ty jeho předešlý filmy... :(


jo..a v hlavní roli - Amanda Peet... podrazačka!
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Název třetího filmu

Odeslatod Krycek v 05 srp 2008 11:06

KayTee píše:jo..a v hlavní roli - Amanda Peet... podrazačka!


Jj, však ona už se ve dvojce takhle vykreslovala :) Carter očividně věděl co dělá, když s ní nechal švihnout do toho kanálu (teda výtahu) :D
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: Název třetího filmu

Odeslatod Luki v 05 srp 2008 11:20

No tak bacha na Amandu mi nesahejte!

Každopádně chuděra asi nezná režisérovy předešlé filmy... ale co chybama se člověk učí :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Název třetího filmu

Odeslatod MrSmith v 05 srp 2008 11:57

Ja sa ale tesim aj na Emmerichov ohnostroj. Rok 2012 z ineho uhla pohladu :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Název třetího filmu

Odeslatod mona lisa v 05 srp 2008 13:24

Nazov by mal byt jednoduchy, ktory by hovoril za vsetko. Moje typy:
The Future
The Life
The Survival
The End and The Beginning
The End or The Beginning?
2012 - The End or The Beginning?
The Larger Plan - velky plan oznacil kedysi Jeremiah Smith plan kolonizacie
Two Heroes
Avsak nazov:
THE TRUTH IS OUT THERE - je moj najvacsi typ, kedze sa to vzdy objavilo na konci znelky a suvisi to s vesmirom, mimozemstanmi...
Ja len dufam, ze M a S nezomru.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Název třetího filmu

Odeslatod xloverin v 05 srp 2008 16:17

Mne sa paci tiez The X Files: 2012... alebo potom aj The Truth is Out There, aj ked skor by som brala variantu: The X Files: The Truth (aj ked taka epizoda uz bola). Zo sloganov by mohlo byt aj Believe The Lie, to znie dost konspiracne :-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Název třetího filmu

Odeslatod MrSmith v 05 srp 2008 16:24

Malo by to byt jednoduche. The X-Files: 2012. To znie zaujimavo. Urcite by som nedaval slogany ako The Truth is Out There, Believe The Lie (s kolonizaciou to nesuvisi a nie je to ani dostatocne uderne). Mozno este Resist or Serve
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Název třetího filmu

Odeslatod monkax v 05 srp 2008 16:35

Mě se taky líbí The X Files:2012 :P :P
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Název třetího filmu

Odeslatod KayTee v 05 srp 2008 16:49

Ještě mně napadá třeba: Eclipse nebo Doom nebo Disappearance, což jsou různá synonyma slova zánik.
nebo Deep nebo Infinite nebo tak něco... angličtina má mnoho krásných použitelných slov..
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Název třetího filmu

Odeslatod yscully v 06 srp 2008 13:52

2012: The X-File (ale tady nechcu vidět ten českej překlad :D )
The X-Files: The truth is out there

The X-Files: The truth is coming
The X-Files: The truth is in here
The X-Files: The truth out there

The X-Files: Everything dies (a tady zase ty recenze, co budou vláčet druhej film ještě měsíc před premiérou třetího. A taky by tam asi musel Chris zabít M+S a/nebo by si nahrál na čtvrtej film "Nobody really dies on the X-Files", ale ten by asi propadl)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Název třetího filmu

Odeslatod DARTH_Praetorian v 07 srp 2008 05:23

[quote="KayTee"]Ještě mně napadá třeba: Eclipse nebo Doom nebo Disappearance, což jsou různá synonyma slova zánik. quote]

"co tak extincion"
ale hodi sa aj judgement ;)
I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Re: Název třetího filmu

Odeslatod KayTee v 07 srp 2008 11:20

DARTH_Praetorian píše:
KayTee píše:Ještě mně napadá třeba: Eclipse nebo Doom nebo Disappearance, což jsou různá synonyma slova zánik. quote]

"co tak extincion"
ale hodi sa aj judgement ;)


Nad tím extincion jsem taky uvažovala, ale to by byly v názvu dvě X a to asi nehrozí..
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Název třetího filmu

Odeslatod DARTH_Praetorian v 08 srp 2008 12:16

hmmm... dve x to ma nenapadlo ale je to zaujimave a ten rozsudok to by bolo zaujimave ved aj tak asi je to posledni film :)ale ono vlastne vzdy ich napadlo nieco zaujimave takze nas prekvapia a dufam ze nielen nazvom filmu ale aj obsahom a mytologiuo :) vto chcem verit :) ;)
I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Re: Název třetího filmu

Odeslatod nabaa v 08 srp 2008 13:45

Mno, pokud by se trojka odehrávala vážně v roce 2012, tak mně napadá třeba Final fight, i když to zní dost definitivně a skoro to zavírá cestu k případné čtyřce. Pokud by ale trojka na kolonizaci a zmiňovaný rok jen odkazovala, chtělo by to asi něco "otevřenějšího" a hlavně něco "seriálového". Padlo tady pár pěkných návrhů - The truth is out there, 2012. Don´t give up by bylo krásný motto druhýho filmu, ale jako název mi to moc nesedí. A hlavně přeložený do češtiny by to znělo jako název béčkové teenagerovské komedie o holce-outsiderce, co se snaží dostat mezi roztleskávačky. :roll: A třeba bude název cizojazyčný, třeba latinský, aramejský...u mytologie by to nebylo nic nového. Třeba Decertatio, což latinsky znamená rozhodnout něco bojem. :) Ale asi se nechám radši překvapit. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Název třetího filmu

Odeslatod Utero v 11 srp 2008 12:59

No nelze nez s temi nazvy souhlasit. Me osobne se hrozne libi 2012, ale i takove proflaknute jako The Truth is Out There by mi nevadilo.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Název třetího filmu

Odeslatod peta111 v 11 srp 2008 20:34

Utero píše:No nelze nez s temi nazvy souhlasit. Me osobne se hrozne libi 2012, ale i takove proflaknute jako The Truth is Out There by mi nevadilo.


Vzhledem k profláknutému i "I want to believe", by se "The truth is out there" akorát hodilo. :)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Název třetího filmu

Odeslatod Utero v 12 srp 2008 00:26

peta111 píše:
Utero píše:No nelze nez s temi nazvy souhlasit. Me osobne se hrozne libi 2012, ale i takove proflaknute jako The Truth is Out There by mi nevadilo.


Vzhledem k profláknutému i "I want to believe", by se "The truth is out there" akorát hodilo. :)


Jo to je proste takove hlavni moto serialu tahle veta a protoze treti film bude nejspis uplne posledni vec, ktera bude s X files natocena tak by se k tomu hodila bajecne. Ale vsak vsichni se stejne spokojime s jakymkoli nazvem, hlavne at ten treti film natoci.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Název třetího filmu

Odeslatod Arte v 12 srp 2008 18:28

Podle mě tedy The X-files: 2012 rozhodně není od řeči, ale pochopili by to ostatní diváci? Xphiles by na to byli natěšení už od zaslechnutí názvu :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Další

Zpět na Akta X film 3 (?)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron