Soundtrack - I Want To Believe

Hudba nejen v seriálu Akta X, ale také v obou filmech...

Moderátor: Xeninka

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod petrazelva v 31 črc 2008 12:09

Mně se líbí i Broken... jinak celej soundtrack je bomba!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod KayTee v 31 črc 2008 13:36

Myslím, že když už nic jiného, tak hudba z filmu by mohla získat nějakou cenu...
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod peta111 v 31 črc 2008 20:41

Zjistila jsem, že Broken je ideální na cestování - ať se jede autem nebo vlakem, hrozně rychle to ubíhá. :lol: ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod G.Logan v 01 srp 2008 14:59

Písnička Broken se stala mojí nejvíc hranou skladbou na PC :D :D
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod terentule v 02 srp 2008 00:05

Jo, Broken je bomba :).
A strašně se mi líbí ten motiv, co se opakuje ve více skladbách. Hraje to klavír a jednou snad housle, a vyznívá tak nějak optimisticky :). Do toho jsem se zamilovala :)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod yscully v 10 srp 2008 12:51

Soundrack je fajn, ale poslední "písničku" hodnotím jako blbej vtip - sedí to tam asi jako pěst na oko, možná ještě trochu hůř a vidím to tak, že jestli chcu tohle CD poslouchat z normálního přehrávače bez toho, abych se na konci rozčílila, tak si je budu muset přepálit bez poslední stopy... :( Koho vlastně napadlo obsadit Xzbita do filmu?

Jinak je všecko ostatní je fakt super a poslouchám to furt dokola a chvílema mám pocit, že jsu zpátky v kině, úplně ty scény vidím :) Fakt se to Markovi povedlo.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod nabaa v 10 srp 2008 17:11

Jo, Broken je bomba, hlavně když se mi u ní vybaví bonusová scéna. A Dying 2 live je sice mimo žánr, ale jakkoliv rap není zrovna v mém top 10, tak tu písničku jsem si hodně oblíbila. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod terentule v 10 srp 2008 17:15

yscully píše:Soundrack je fajn, ale poslední "písničku" hodnotím jako blbej vtip - sedí to tam asi jako pěst na oko, možná ještě trochu hůř a vidím to tak, že jestli chcu tohle CD poslouchat z normálního přehrávače bez toho, abych se na konci rozčílila, tak si je budu muset přepálit bez poslední stopy... :( Koho vlastně napadlo obsadit Xzbita do filmu?

Jinak je všecko ostatní je fakt super a poslouchám to furt dokola a chvílema mám pocit, že jsu zpátky v kině, úplně ty scény vidím :) Fakt se to Markovi povedlo.

No, ta písnička je taková zvláštní, ale mě ani moc nevadí...A Xzbit mi ve filmu sedl, neměla jsem s ním žádný problém :)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod yscully v 10 srp 2008 17:30

terentule píše:
yscully píše:Soundrack je fajn, ale poslední "písničku" hodnotím jako blbej vtip - sedí to tam asi jako pěst na oko, možná ještě trochu hůř a vidím to tak, že jestli chcu tohle CD poslouchat z normálního přehrávače bez toho, abych se na konci rozčílila, tak si je budu muset přepálit bez poslední stopy... :( Koho vlastně napadlo obsadit Xzbita do filmu?

Jinak je všecko ostatní je fakt super a poslouchám to furt dokola a chvílema mám pocit, že jsu zpátky v kině, úplně ty scény vidím :) Fakt se to Markovi povedlo.

No, ta písnička je taková zvláštní, ale mě ani moc nevadí...A Xzbit mi ve filmu sedl, neměla jsem s ním žádný problém :)


Ve filmu by mně možná ani tak moc nevadil, kdyby se s ním povinně nemusel zmrvit soundrack :geek:
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod peta111 v 10 srp 2008 20:36

Po pravdě jsem si poslední písničku smázla, nějak mi tam celkově nezapadá. Bez ní se mi celý soundtrack líbí víc. ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod Xeninka v 10 srp 2008 22:53

Vždycky když to poslouchám tak jakmile začne hrát ta poslední písnička tak si říkám co to je (pokud nesedím u kompu a nevidím název...) a povětšinou mě to už po prvních pár sekundách vtahne do rytmu a ačkoliv to není můj šálek čaje tak mi to nevadí... Ale je fakt, že když jsem si to prvně pustila na přeskáčku a skočilo to na ní tak jsem se musela přesvědčit, zda mám v playlistu opravdu jen ten soundtrack nebo zda tam nemám hozeno vícero hudby...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod Baku05 v 12 srp 2008 12:53

Takže soundtrack je už taky doma... a jeho vyjímečnost dokazuje fakt, že je to vůbec první soundtrack filmu, co doma mám :D Pokud bych měla vybrat ty pro mě nej - Surgecy, Good Luck, Home Again, Broken. A co se týče 23 - celkový dojem mi rozhodně nekazí. Je to jiné, ale rozhodně ne špatné, pro mě to vyjadřuje takový druhý náboj filmu.
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod KayTee v 15 srp 2008 14:32

Tak konečně už mohu soundrack poslouchat i já.. a po prvním poslechu mě zaujaly tyhle skladby: 6, 10, 13, 20 a 22. Home Again (20) asi nejvíc. Ta je opravdu krásná.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod nabaa v 19 zář 2008 20:21

Poslední dobou jsem si oblíbila The trip to DC. Líbí se mi ten nenápadný "rozjezd" a pak navazující dramatická melodie. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod Luki v 20 zář 2008 11:07

nabaa píše:Poslední dobou jsem si oblíbila The trip to DC. Líbí se mi ten nenápadný "rozjezd" a pak navazující dramatická melodie. :)


Taky se mi líbí, je to motiv z prvního filmu :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod nabaa v 20 zář 2008 11:10

Luki píše:
nabaa píše:Poslední dobou jsem si oblíbila The trip to DC. Líbí se mi ten nenápadný "rozjezd" a pak navazující dramatická melodie. :)


Taky se mi líbí, je to motiv z prvního filmu :)


Fakt? A kde tam zazněl? Asi si budu muset zase pustit soundtrack k FTF. :o
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod Luki v 20 zář 2008 11:15

Možná jsem to špatně napsal... je to takový "nápěv" který byl v prvním filmu hodně používaný... je to ten okamžik jak nasednou do helikoptéry a letí nad D.C. . FtF jsem viděl nedávno a zazní to během filmu několikrát :). V IWtB je je změněná nota nebo dvě ale je to jinak identické :).

MMNt poslouchám to zrovna... první začne okolo 0:30 a trvá jen pár vteřin.... a 2:11 začně ten nápěv co v prvním filmu je... jde slyšet myslím jak kuřák přiléta Helikoptérou atd... je tam toho hodně :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod Luki v 20 zář 2008 11:20

první začne okolo 0:30 a trvá jen pár vteřin.... a 2:11 začně ten nápěv co v prvním filmu je... jde slyšet myslím jak kuřák přiléta Helikoptérou atd... je tam toho hodně :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod nabaa v 20 zář 2008 11:24

Luki píše:Možná jsem to špatně napsal... je to takový "nápěv" který byl v prvním filmu hodně používaný... je to ten okamžik jak nasednou do helikoptéry a letí nad D.C. . FtF jsem viděl nedávno a zazní to během filmu několikrát :). V IWtB je je změněná nota nebo dvě ale je to jinak identické :).

MMNt poslouchám to zrovna... první začne okolo 0:30 a trvá jen pár vteřin.... a 2:11 začně ten nápěv co v prvním filmu je... jde slyšet myslím jak kuřák přiléta Helikoptérou atd... je tam toho hodně :)


Ó, děkuji za vyčerpávající odpověď. Asi si dneska pustím ten soundtrack...nebo spíš FTF. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Soundtrack - I Want To Believe

Odeslatod Luki v 20 zář 2008 11:37

Mám to! Na soundtracku k FTF je to sklatba 12 "Crossroads"... je identická s tím co začíná ve sklatbě č. 3 na IWTB soundtracku "Trip to D.C" ve 2:11 :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

PředchozíDalší

Zpět na Hudba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron