Novy sprievodca - 2008

Akta X knižně - průvodci, příběhové knihy atp.

Moderátor: KayTee

Re: Novy sprievodca - 2008

Odeslatod Krycek v 21 dub 2008 01:56

Absolutní souhlas KayTee. Taky je mi naprosto ukradené, co si o Aktech X myslí kdejaký pisálek z netu nebo blbec v kině - jen ať se sem materiálů - průvodcem počínaje, různými DVD speciály konče - nahrne co nejvíc!!!
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: Novy sprievodca - 2008

Odeslatod XGirl v 21 dub 2008 08:36

Taky souhlasím! Těším se na spoustu nových reklamních blbinek a plakátů. Je sice fakt, že u nás merchandising ještě není takový hit a naprostá většina takových věcí končí v levných knihách,, ať už Lord of the rings, nebo Harry Potter - ale to je prostě tím, že ze začátku je cena těch věcí nastavená moc vysoko :(
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Novy sprievodca - 2008

Odeslatod mona lisa v 21 zář 2008 18:51

Prosim Vas, mate niekto info, kedy, a ci vobec sa tato kniha objavi v Cesku, alebo na Slovensku :?:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Novy sprievodca - 2008

Odeslatod Luki v 21 zář 2008 19:02

Kniha předobejdnaná nemůžu se dočkat :).

O CZ/SK vydání se nic neví... :|
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Novy sprievodca - 2008

Odeslatod MrSmith v 01 říj 2008 21:34

Luki, kde si kupil tu knihu? Na Amazone?
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Novy sprievodca - 2008

Odeslatod Luki v 02 říj 2008 08:58

MrSmith píše:Luki, kde si kupil tu knihu? Na Amazone?


http://www.amazon.co.uk/Complete-X-File ... gy_b_img_a :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Novy sprievodca - 2008

Odeslatod petrazelva v 19 úno 2009 22:07

Máte někdo knížku Akta X: Oficiální průvodce 3 (I want to believe)? (http://akta-x-oficialni-pruvodce-3.wales.cz/). Co na ni říkáte?
Já teda mám dost rozporuplné pocity. Ani ne tak z knihy samotné, rozhodně je v ní spousta zajímavých info o pozadí jednotlivých příběhů. Ale ten překlad - OMG, hrůza!! Jako proč to nedali někomu, kdo to aspoň jednou viděl, ten seriál? Že přeloží "She is me" jako "ona je moje", to bych ještě skousla.. Že když Scully řekne, že její "flight was cancelled" a my se z průvodce dovíme, že jí nejde světlo, no dobře, asi tam v AJ byla tisková chyba (nebo že by málo dioptrií?!), ale že se u Paper Hearts dovídáme, že Duchovny u "skákacích scén na gymnáziu" točil všechno sám bez kaskadéra.. jsem blbá já? Jsem propásla nějaké skákací scény na gymnáziu? Anebo to měl být ten hod míčem v tělocvičně (v AJ gymnasium). Originál této knihy jsem sice neviděla, ale asi bych přesto doporučila raději koupit jej.. Teda pokud nechcete strávit dost času nevěřícným kroucením hlavou ;)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Novy sprievodca - 2008

Odeslatod luca v 19 úno 2009 22:57

petrazelva píše:Máte někdo knížku Akta X: Oficiální průvodce 3 (I want to believe)? (http://akta-x-oficialni-pruvodce-3.wales.cz/). Co na ni říkáte?
Já teda mám dost rozporuplné pocity. Ani ne tak z knihy samotné, rozhodně je v ní spousta zajímavých info o pozadí jednotlivých příběhů. Ale ten překlad - OMG, hrůza!! Jako proč to nedali někomu, kdo to aspoň jednou viděl, ten seriál? Že přeloží "She is me" jako "ona je moje", to bych ještě skousla.. Že když Scully řekne, že její "flight was cancelled" a my se z průvodce dovíme, že jí nejde světlo, no dobře, asi tam v AJ byla tisková chyba (nebo že by málo dioptrií?!), ale že se u Paper Hearts dovídáme, že Duchovny u "skákacích scén na gymnáziu" točil všechno sám bez kaskadéra.. jsem blbá já? Jsem propásla nějaké skákací scény na gymnáziu? Anebo to měl být ten hod míčem v tělocvičně (v AJ gymnasium). Originál této knihy jsem sice neviděla, ale asi bych přesto doporučila raději koupit jej.. Teda pokud nechcete strávit dost času nevěřícným kroucením hlavou ;)


Mám ji doma a ještě teď se smíchy popadám za břicho, když si na ty žvásty vzpomenu. :lol: Zvláště to "gymnázium" je fakt dobrý.
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Novy sprievodca - 2008

Odeslatod X-tArGeT v 28 črc 2010 14:50

Ak by mal niekto zaujem mam na predaj tuto knihu:

The Unauthorized X-CYCLOPEDIA (The Definitive Reference Guide To The X-Files) 1997

-pevna vazba
-anglicky jazyk
-400 stran

Obrázek

Obrázek

podotykam ze sa jedna o uplne novu knihu. Cena : 4,50 EUR + postovne
Uživatelský avatar
X-tArGeT
 
Příspěvky: 9
Registrován: 16 črc 2010 10:16
Bydliště: Stara Lubovna (SVK)

Re: Novy sprievodca - 2008

Odeslatod X-tArGeT v 28 črc 2010 14:54

mozete mi prosim napisat nieco viac o tejto knihe:

http://najlacnejsie-knihy.sk/koupit/Akt ... k-0019599/

ktory je to neoficialny spolocnik serialom? pripadne aka je to kniha po obsahovej stranke? jednoducho ci ma zmysel si ju kupit. Vdaka za vsetky prispevky ;)
Uživatelský avatar
X-tArGeT
 
Příspěvky: 9
Registrován: 16 črc 2010 10:16
Bydliště: Stara Lubovna (SVK)

Předchozí

Zpět na Knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron